Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam
jak narazie nic nie wiem dzwonie do szpitala ale tam kazdy mnie zbywa co za ludzie 😠 😠
do tego ja tu a mama w gdansku wiec nawet nie mam jak sie dostac tam jak narazie 😠
juz dostaje w glowe z tego braku jakiej kolwiek informacji 😞

musialam sie komus wyzalic trafilo na Was 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha bedzie dobrze glowa do gory a z dowiadywaniem sie telefonicznym to znam ten bol swinie skromnie mowiac zbywaja czlowieka bo to bo tamto albo ze nie moga takich informacji podawac telefonicznie o stanie zdrowia pacjenta bo nie maja pewnosci ze akurat to rodzina przy telefonie a nie rozumieja ze czlowiek kilka lub kilkadziesiat km nie moze czasami gonic.Ja tam za Megan szczegolowo wypowiadac sie nie bede bo kto jak kto ale to ona szczegoly zna najlepiej ale chyba co pamietam to operacje miala megan bo endometrioza byla i dzidzi przestalo serduszko bic cos takiego ale najwazniejsze ze teraz jest juz ok.Ja od rana latam 😉 bylam z mama w centrum ogrodniczym po nowe krzaczki byliny itd bo po zimie b.duzo nam poprzymarzalo krzaczkow i jak wywalil moj maz te suchary to pustkami zaczelo swiecic.Teraz zjadlam odpoczelam i zabieram sie do czytania materialow na egzamin oj jak mi sie nie chce na sloncu siedziec nie moge bo zaraz mi duszno slabo i wogole a chcialabym chociaz troszke opalic przynajmniej dekold i plecki na wesele sierpniowe ale moze jeszcze dam rade 😉 a co do otwierania kartonow oj ile ja mialam radosci z nich normalnie szok narazie leza sie wietrza na stole przykryte zakupimy mebelki to wtedy bede wszystkie segregowac prac prasowac i ukladac juz nie moge sie doczekac.Kurcze dla tych co maja dzis usg-fajnie ja jeszcze musze czekac do 4 czerwca czyli 2 tygodnie-oj oj jak ja to zniose.A i wczoraj normalnie myslalam ze umre dopadly mnie wieczorem mdlosci jak na poczatku ciazy a dzis ok widocznie cos nie pasowalo i moj organizm musial to wywalic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula- bo to jest tak czlowiek prosi chce rozmawiac jak ludzie na poziome ale widocznie tak nie moze byc lepiej kurwami za przeproszeniem rzucac moze wtedy ktoras by sie obudzila i cos powiedziala 😠
a co ja mam teraz z bydgoszczy gnac do gdanska z dzieckiem na plecach zeby sie czegokolwiek dowiedziec boze co za ludzie nie maja serca 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wtam mamusie 🙂)

Piękny dzień !
Andziucha masz już jakies wieści odnośnie operacji?? Trzymamy kciuki z maleństwem, będzie dobrze :* Wiem jak cieżko jest gdy niewiedza na temat biskich nie daje nam spać, jeść i czasami ciężko wytrzymać, mam niestety podobne doświadczenie ze szpitalami bliskiej osoby, ale ważne zeby zawsze myślec pozytywnie i reszta się ułoży 🙂!!!
Jak samopoczucie? Ja od rano gonie, podobnie jak Anula byłam na zakupach ogrodniczych 😁 musiałam kupić korę do podsypania pod drzewkami po wywiało troszeczke i na dodatek ciagle latam na budowe domku, bo jest tam brygada majsterów 😁 i caly czas coś im brak ! Gdyby nie mój tata (człowiek o wielkiej cierpliwości) to ja już dawno bym ich pogoniła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!!! rano byłam u ginekologa. Zrobił mi badanie,ale zwykłe (zbadał macice - wszystko ok).Pytał sie jak sie czuje Itd. Leki na podtrzymanie nadal mam barać. Dla bezpieczeństwa. Nie dosatałam skierowania na żadne badania. Jak narazie badanie moczu miałam raz. U położnej założyłam kartę ciąży (wcześniej się bałam). Polożna bardzo miła:-) byłam też w pracy. Ehh dzieje się tam dzieje. Wcale nie żałuję,że mnie tam nie ma. Bo jest bardzo nerwowa atmosfera.

Edithd operację miałam w 5 tygodniu ciązy. Podejrzenie zapalenia wysrostka - okazało się,że miałam narośl na kątnicy, która zaczęła się sączyć do jamy brzusznej robił sie stan zapalny. stwierdzono endomentrie. Jakoś przetrwałam 5 dni na karmieniu dożylnym. trafiłam na dobrego chirurga, który zajął się mną we właściwy sposób i dobro Maleństwa było najważniejsze.
Dlatego troszkę moim kosztem,ale udało sie utrzymac Maleństwo 🙂
Andziucha będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
megan **** dobrze ze sie wszytko udalo!!!!!!!!!

ja ost dzien matur ustnych dzis przezylm, dzis OK, szybko, sprawnie, sprawiedliwie 🙂 jutro od 7-12.30 robota, i potem jezykowka od 17tej do 20tej
wcinam wlasnie rzodkieweczki z mojego ogrodka, razem z kari siałyśmy i sadziłyśmy pietruszke, marchewkę, sałate, koperek, rzodkiewke i seler. ale jestesmy obie dumne z ogódka.podlewamy go codziennie wieczorem, G nam z takiej starej studni wodę 'naciąga', cały ceremoniał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski!!! 🙂 Dlogo sie nie odzywalam. U mnie wszystko po staremu brzuszek nadal rosnie samopoczucie bez zmian i do usg daleko 😞 nastepne mam dopiero 5 lipca.
Andziucha trzymaj sie mocno badz dobrej mysli a z mama wszystko bedzie dobrze jestesmy z Toba i wszystkie trzymamy kciuki.
U mnie dzis pogoda cudowna piekne sloneczko wiec caly dzien spedzilam w ogrodku bo mam dzien wolny mam nadzieje ze jutro bedzie tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki,
mialam wczoraj badanie prenatalne jesli to mozna nim nazwac, nie mam czasu opisywac dokladnie bo musze wychodzic do pracy.... ale wszystko jest wporzadku 🙂 dzidzia byla bardzo ruchliwa i nie chciala sie dac przebadac hehehe wiec mielismy ja na monitorze ponad pol godziny 🙂 cudne to bylo 😉 takie malenstwo a tyle energii 🙂
najgorzse jest to ze nie dostane L4 i musze dalej pracowac jestem zalamana tym faktem 😞 wiec ide dsalej do tych wirow i bakterii 😞
milego dzionka wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobrek z rana.Ale piekna pogoda chociaz zapowiadaja w moich regionach dzisiaj burze i deszcz-deszcz potrzebny bo nic nie bedzie roslo jak bedzie tak sucho.Super dziewczyny ze u dzieciaczkow wszystko ok ja tez juz nie moge sie doczekac swojej wizyty to jeszcze 12 dni.A nastepne pewnie bedzie tak jak ma megan -te blizej polowkowego ale narazie czekam na to 4 czerwca pewnie bedzie krotkie bo pomiary juz byly ale najwazniejsze ze dzidzie zobacze 😉 Dzis w planach niestety znow nauka-normalnie jak ja skoncze ta sesje w nastepny wekend to chyba uczcze sobie to sokiem z lodem hihihihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Dzien dobrek z rana.Ale piekna pogoda chociaz zapowiadaja w moich regionach dzisiaj burze i deszcz-deszcz potrzebny bo nic nie bedzie roslo jak bedzie tak sucho.Super dziewczyny ze u dzieciaczkow wszystko ok ja tez juz nie moge sie doczekac swojej wizyty to jeszcze 12 dni.A nastepne pewnie bedzie tak jak ma megan -te blizej polowkowego ale narazie czekam na to 4 czerwca pewnie bedzie krotkie bo pomiary juz byly ale najwazniejsze ze dzidzie zobacze 😉 Dzis w planach niestety znow nauka-normalnie jak ja skoncze ta sesje w nastepny wekend to chyba uczcze sobie to sokiem z lodem hihihihihihi


Anula wszystkie razem wzniesiemy toast sokiem z lodem eheheh 😁! Trzymam kciuki !!
Andziucha daj znac co u mamy !!
Ja biore się za pisanie pracy lic. mojej znajomej, poprosiła mnie żebym dopisała jej wnioski i analize, więc nie mam co robić to napiszę 🙂
Milego dnia mamusi! Buziaki dla maleństw:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...