Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf napisał(a):

WB jako radca prawny ciezko masz z praca? a tam gdzie pracowalas przed ciaza? czy poprostu mierzysz wyzej?


WB, chyba o to chodziło laaf 🙂

Aga przed chwilą zasnęła. Kaszka dodała jej speeda, jutro eksperymentalnie dostanie kaszkę o 17 i zobaczymy jaki będzie tego efekt. Poza tym jutro dam mojemu dziecku herbatkę koperkową, bo ewidentnie się załatwić nie może 🤨 A! Moja zdolniacha tak gryzła kubek niekapek, że go obgryzła 😮 🤔 🤢 ma wygryzioną dziurę po stronie ząbków 😁 więc końcówka do wywalenia - trzeba będzie drugą kupić 🙂

Mąż się myje i szykuje do wyjazdu. O 5 musi wstać, bo o 6 wyjeżdżają. Więc się raczej mężem przed wyjazdem nie nacieszę 😞

wypiłam mleko z miodem i gardło mnie póki co przestało boleć. Tyle dobrego.

Ok, uciekam, bo zaraz połknę monitor. Przyjemnej nocki! 🙂 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮

pierwsza jestem?! 😲

Aaa, wolne dziś! Śpiochy, leniuchy! 😜

my na nogach od 6:40. Mąż już w drodze do Krynicy. Aga w nocy spała całkiem ładnie - 3 przerwy na jedzenie i przed chwilą znów zasnęła. Ja szybko zjem śniadanie i też się jeszcze położę 🙂

a później przeprowadzka. Muszę przetargać łóżeczko, znaleźć w pokoju jakieś inne miejsce do zabawy, ogarnąć nieco, zrobić obiad. Po południu pewnie moi rodzice do nas przyjadą. Niby nic nie mówili, ale wątpię, żeby się powstrzymali od sprawdzenia jak sobie radzimy.

Lecę, bo Aga marudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry :*
Wiejska Baba napisał(a):
Kiedyś gdy starsza miała 2 miesiące (czy uwierzycie że po 2 m. zaczęła przesypiać CALE noce?) obudziła się i zakwiliła, więc ja wstałam i z drugiego pokoju zaczęłam się czołgać do niej (cholernie zmęczona) i zanim doszłam okazało się że mała spowrotem sama zasnęła. Od tego czasu nauczyłam się nie śpieszyć!!! Ani też się zdarza, i to w cale nie często, obudzić, pokwilić i z powrotem zasnąć 😜

Moja Zuzia od kąd skończła miesiąc przesypiała całe noce więc uwierze we wszystko 🙂 cały czas tak przesypia tylko ostatnio moja teoria że ida ząbki budzi się ale zaraz zasypia...
właśnie dzisiaj nocka całkowicie przespana w swoim łóżeczku 😉
a i zrobiłam wczoraj młodej budyń waniliowy ale na jej mleku mod. i wcinała aż miło 🙂 potem też fajna kupka była 😁 a co do kaszek na noc młoda zjada całą miche a czasem się z budzi a czasem nie i na pewno nie z głodu bo kiedys potrafiła wypić 60ml mleka i przespać całą noc... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry,
Ann padlam ze smiechu z tej wywieszki 😉 no i porownanie do Staska gites! 😉 Skoro sobie radzi moze sprobuj, bedzie ciekawie!
Ja poczekam az farmazoniemu przejdzie kaszelo to wtedy bede experymentowac 😉jak na razie dostaje skorke od chleba i jakos ogarnia.

Aleksandra, ogladalam wczoraj Twoje zdjecia na fb i majac dwoch takich synow musisz dac rade, nie ma co. Najgorszy okres jest teraz zaakceptowania sytuacji, ale to jezcze troszke i ogarniesz. Trzymam kciuki, niech bedzie jak najlepiej dla Ciebie jak bys sobie tego zyczyla. 😘

Kwasku, niestety jam nie spioch dzis... oszalm spac ok.24 a te moje dziecie zamiast o 8 to przed 7 pobudke zrobilo... wynioslam gada do kojca zamknelam frzwi i spalam chwile ale gdzie tam krzyk sie po 40minutach podniosl...bo kupczala narobil, przebralam wsadzilam z powrotem do kojca i drzemalam na kanapie, terz juz sie oganrelam, tzn zwazylam i kawe spijam zaraz pojde sie umyc...a farmazonio meczy opakowanie chusteczek w kojcu.

WB gratulacje dla Ani, no to teraz zaczynam kumac, najpierw dziecko pelza, podnosi sie do czworaka apotem potrafi sama usiasc? moj leniu wczoraj w wannie jak go na brzuch polozylam to wyprostowal rece uniosl sie na nich a od bioderek do stopek lezal wygladal jak jakas dziwna ryba, no ale to chyba dobry znak na raczkowanie kiedys tam. Bede juz go codziennie tak ukladac w wannie. o ile starczy mi sil...

Kwasku ja dostalam okres karmiac pierwszy raz w sierpniu, potem cisza i w zeszlym miesiacu na poczatku grudnia, teraz czekam o odstawieniu co bedzie, czy przyjdzie w terminie. (tylko ze wywalilam kalendarz z 2010 no in ie wiem konkret kiedy byl...:lol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 U mnie cioci w czerwonym mercedesie (tak się mówiło u mnie w podstawówce 😉 ) jeszcze nie widać 😉 Nocka przeciętna, w każdym razie dużo lepsza niż po kaszce. Może to jest jakiś trop. M właśnie karmi Staśka śliweczką a ja nie chcę na to patrzeć 😉 W poniedziałek idziemy do pediatry, może nam powie w którą stronę iść - ja w tej chwili mam ochotę zrobić tydzień tylko na cycu, żeby mu wróciła ochota do jedzenia, a i z parchem by się wtedy wyjaśniło (wczoraj odkryliśmy drugiego na plecach, więc to jednak nie od zimna rzeczywiście).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hheheh ciocia w czerwonym mercedesie 😉no no tak bylo Ann oklask za przypomnienie!!!

Aaaaa Laaaf szampon 2,95€ za 300ml. wiec z tego wychodzi ze babka zaobila tylko 5zl na Tobie, bo przesylka taka w liscie jak najtanszym kosztem to bylo chyba 3,20€ jesli dobrze pamietam na europe. chyba ze chcialabys wiecej tych szamponow i bylaby jakas promocja, zawsze moge patrzec jak bedzie w promocji czy cus dam znac. jak uwazasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

WB dokladnie chodzilo mi o to co zacytowala Kawsiek 🙂

Komsi pewnie ze bym chciala kilka bo z jednym sie nie oplaca. Pomysle jeszcze jak to zrobic 🙂 ale dzieki z gory 🙂

Kwasku widze ze Agusia zaczyna sie przestawiac 🙂 oby tak dalej bo 3 pobudki to juz sukces 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
A jeszcze się zapytam... czy wszystkie mamy karmiące piersią dostały już miesiączkę? Bo u mnie ani widu ani słychu, a już 7,5 miesiąca minęło od porodu i nie wiem czy się nie zapisać na jakieś usg 🥴 🥴


Ja dostałam miesiączkę 21.11, to byla ta 3-tygodniowa,w trakcie odstawiłam, jeszcze tabletki anty,teraz dostałam okres 2 raz po 25 dniach-ciekawe ile teraz będzie trwać.Przed ciąźą miałam cykl 28 dni,ale to pewnie unormuje się. Dla swojego spokoju zapisz się do gina i usg,to nie zaszkodzi. Poza tym ostatnio na jakimś wątku czytałam, że były i dziewczyny, które dostały okres po porodzie dopiero jak ich pocirchy mialy ok 2 lat...niezły hardcore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tez mowilam ze i ja sprzatam...dotychczas na 3 kroli sie pracowalo to teraz i w domu mozna popracowac a tatus wlasnie Dawidkowi obniza lozeczko na najnizszy poziom bo po szcebelkach sie wspina i tylko patrzec jak kojfnie 😉
A Kwasiek sie nie odzywa a przeciez menzol wyjechal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...