Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie pielęgniarka/położna pobiera te próbki- chodzę do Medicovera. Ja też mam takie kłucia, ale przeważnie obserwuję to kiedy Młody się rusza, więc on chyba tam jakiś guzik "kłuj" odpala.

Ja pomimo iż pogoda w Krakowie piękna 10 stopni i piękne słońce mam jakiś zjebany i humor i samopoczucie. Rano mi się słabo zrobiło, i w ogóle jakaś taka sflaczała jestem. W plecach - pośladku mnie coś zakuło więc teraz ostrożnie łażę żeby mnie nie postrzeliło bardziej, bo jak źle nogę ułoże to taki prąd przechodzi.
I dziś mamy zebranie wspólnoty mieszkaniowej i chyba muszę iść :/ i słuchać tych pierdół i zagłosowac kilka razy "przeciw". 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to jesteśmy w szpitalu. Szyjka się skraca rozwarcie się robi wiec kaza nam leżeć i dostaje kroplówki na wstrzymanie. Pobrali mi wymaz ale tylko z pochwy i przeżyłam najgorsze pol godziny swojego życia na KTG. Nienawidzę leżeć na plecach!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

o Sylwia jakie mialaś dobre przeczucie żeby zareagować i to zbadać.

Ja mam czesto bóle takie miesiączkowe, ale jakoś to olewam i same z czasem się rozchodzą. Ale szyjka na pewno się skraca, bo nawet czop mi w zeszłym tygodniu mocno odpadał (przez dwa dni plamiłam).

Pytałam o to GBS bo gina ostatnio wspomniała żebym przejechała się na szpital to zrobić. Ale jeśli nie zrobię to głowy mi nie urwie 😉 I tak się zastanawiam na ile to jest ważne, bo teraz nawet siedzę przy Helce przywiązana i nie mam jak jechać, potem jest już tydzień świąteczny, a tuż po świętach mam się wstawić na szpital. Więc cholipcia - nie dam rady tego badania zrobić.

Wzięłam dzisiaj do małej na chwilę teściową, żeby podjechać do sklepu po zakupy. Śniegu u nas w pip, jakoś z góry zjechałam ale w powrocie zarzuciło mnie na podjeździe i już po raz drugi wpierniczyłam się w czujkę od zamykania bramy i to dokładnie w tym samym miejscu drzwi przerysowałam co poprzednio 🤪 Mój to się chyba nawet nie kapnie 🙂, Ciekawe czy brama na wiosnę zadziała 😁
No i auto stoi w bramie bo nie miałam zamiaru się z nim szarpać.
I zastanawiam się czy jest sens kupować nowe, skoro ostatnio tak lubię drasnąć tu i tam 🤢

Ania ja Ci powiem że już boję się do męża zbliżać, że coś się tym masażem szyjki niepotrzebnie może ruszyć i nie będzie odwrotu. Także od 1,5tyg, mamy abstynencję, ale szczerze już nie mogę wytrzymać ☺️

Agata chciałam się skusić na te racuszki, ale u mnie ich nie ma 😞 Kupilam za to jakiś fix - gołąbki bez zawijania, gdzie kapustę wkraja się w środek a nie owija, więc powinno być szybciej, będę jutro testować,
A słodkości to dzisiaj ja sobie nie żałuję i to przed obiadem, aż mnie teraz zemdliło 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata na śpiocha zmolestowałam męża. Oszołomiony nic w trakcie nie mówił ale po wszystkim tak 10-20 minut zerwał się z snu rozbudził całkowicie i odrazu "Boże co my zrobiliśmy najlepszego, rodzisz? wody odeszły?" normalnie padłam z śmiechu, a rodzić się nie wybieram. Jutro biorę się za okna 🙂

Kasia mogę trochę oddać mam go tyle że mi starczy 🙂
Sylwia trzymam kciuki żebyś jeszcze troszkę potrzymała malca w brzuchu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka ja przy Bartku całą ciążę pościłam teraz mimo że mam stracha to nie umiem się powstrzymać i jak widać sex mi służy bo nic mi nie jest mimo zabawiania się 😜 Czop mi do końca nie wypadł więc mam zamiar sobie jeszcze pokorzystać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - skąd Cię wzięli... mi jakoś ochota przeszła... przynajmniej w tej chwili 😉
Sylwia - przecież miałaś wpaśc jeszcze na kawę do mnie... teraz mi się właśnie przypomniało! :p
Guniu - ja tez dzisiaj na słodko i też mi aż niedobrze... czuje się jakbym zaraz miała wszystko zwrócić... i po co były mi te slodkości skoro nawet humor nie powrocił? 😮
Kasik - widać dzisiaj samopoczucia Kaś słabe.. - może jutro będzie nam lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezusie aż Mnie Sylwia zestresowała bo przecież to moze być lada moment u każdej z Nas 😮
Aga robiłam tego fixa na gołąbki kiedyś i powiem Ci, że nawet smakował wszystkim prawda jest taka, że nie ma to jak prawdziwe gołabki ale te były naprawdę okej 🙂 i nawet posmak gołabka 🙂
Hahaha Ona jest nie możliwa ! Oj Ania biedny ten Adam z Tobą jest 😜
Ja tam w weekend tez sobie skorzystałam i wczoraj tez miałam taki zamiar ale jakoś się rozmyśliłam 😜
Ja tam pierdziele co ma być to będzie 🙂 może jak teraz urodze to będzie mniej bolało hehe 🤪
Kąski muszą się bzyknąć na poprawę humoru 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata jak pisałaś o tym fix'ie placki ziemniaczane, to sobie pomyślałam "oho abyś się nie rozczarowała jak ja", ja nic nie chciałam mówić ale też odkryłam jaki to szit.

Sylwia leż spokojnie, niech Mały wytrzyma przynajmniej do ukończenia 37 tc.

Ja też mam skurcze, zazwyczaj rano ale zaraz przechodzą.

Aga ja bym sobie zrobiła te badania, bo te paciorkowce występują bardzo często, a szkoda aby potem dzidzia chorowała. Tyle że musisz to zrobić wcześniej, bo w laboratorium z tego wymazu 48 h hodują paciorkowca, także na wynik trzeba czekać nawet i 3-4 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie pytałam czy spełnili jej życzenie 😁.

Agata tak się zapierasz do tego porodu aby jak najpóźniej że aż Ci się ciasno zrobiło 😁.

Agata ja po tych plackach z fix'a poszłam dalej i zafundowałam sobie robota do ścierania ziemniaczków na placki ziemniaczane 😁. Jak się jest leniem jak ja to trzeba płacić za wygody :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez kiedys mialam robota ale cos się w nim stępiło czy cos takiego i dupa jasiu :/
A jak Kuba tak lubi placuchy to niech sam sciera i smarzy bo Ja nie nawidzę pozniej cała smierdziec tłuszczem i całyyy dom :/
No coś Ty 😜 aż powiem Ci, że jak miałam ostatnio przepisane czopki dopochwowe to zapytałam się Kuby jak On tam wchodzi jak mi nawet palec nie chce wejsc haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny chyba niektóre trafiły nie na to forum co trzeba 😉 🙂 forumsexolicy.pl 🙂
Agata - dziś to sama ze sobą mogę się pozadowalać bo Mąż w Poznaniu :/ ale jutro wraca a przed wyjazdem, rano żeby nie zapomniał o żonce na wyjeździe było małe co nieco. Jednak przez ten bolesny brzuchol jakoś nie jest mi komfortowo 😮
Dziś najechałam na Lidla i zrobiłam zakupy "DeLuxe" a tak se stwierdziłam że się porozpieszczam i jakieś puddingi, karmelki, orzeszki, rybki wędzone 🙂 a co !
I właśnie wchłonęłam świeże bułeczki z pastą z sera białego z wędzoną makrelką i sałatkę z pomidorków koktailowych z rzodkiewką sałatą i oliwą. mniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh Kasiek jestes okropna ! Zrób kanapki i daj wszystkim a nie smaka robisz 😜
właśnie zadzwoniłam do Kuby czy dalej w sklepie jest bo zjadłabym szprotki w sosie pomidorowym a on ze w samochodzie 😠 lepiej zeby sie wrocil bo mu nakopie do dupy !!! nie wrócił się 😮 co za PAJAC !
A jak chcesz to się zadowalaj 😜 nikt Ci nie broni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...