Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Naprawde nie wiem 🤨 W UK 7 dni po terminie robia masaz szyjki i normalnie jest tak, ze jak to nic nie da, to 10 dni po terminie wywoluja, ale jak ja teraz poszlam 7 dni po terminie na ten masaz , to jakby nie podzialal, to mieli mi wywolywac dopiero 14 dni po terminie 🤪, bo nie mieli juz wolnych terminow 😮 😲 😠 Juz nie mowie jaka mialam mine, jak mi to powiedziala przed tym masazem... tu bym chyba nic nie wskurala, ale nie wiem, jak jest w Polsce, moze akurat?
Do 25go to jeszcze masz kupe czasu, wszystko sie moze zdarzyc , wiec sie nie martw na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja czekam na kolejnego lekarza i kolejną konsultacje. Podejrzewają u mnie zapalenie trzustki. Więc cc wskazane ale kiedy to nie wiem kompletnie.

Agacik gwałć go gwałć jestem po Twojej stronie.
Gunia a Ty nie miałaś mieć jutro cc?
Madziu bądź z nami rozgadałaś nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia jesli nawet byla by mozliwosc rodzenia SN to niezgodzilabym sie. boje sie o malego a pozatym to moj pierwszy i nie wiem czego mam sie spodziewac 🤢
Ktora pisala ze rodzina presje wywiera ? U mnie to samo az zniesmaczona jestem :/ jak urodze to bedzie ;D ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapalenie trzustki Aniu - oj to faktycznie nieciekawie 😞
A przy okazji dzieki 😉 😘

Madera - no teraz pomalu zacznie sie nerwowka lekka (w sensie podekscytowania, stresu i w ogole), ale staraj sie nie martwic tym terminem jeszcze, bo naprawde moze nie ma powodu i wsjo sie fajnie Wam ulozy, zwlaszcza, ze jeszcze tyle czasu - niby malo,a jednak sporo hehe 🙂 Ciesz sie tymi ostatnimi tygodniami z brzusiem na spokojnie. Lepiej dla Ciebie 🙂

Mada - totalnie Cie rozumiem, tez wlasnie sie balam o malego, bo roznie bywa, nie? 🤨
Rodzinami sie nie przejmujcie, tzn ich presja. Jestescie Wy, Wasz brzusio i lekarz - i tyle do konsultacji wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anku Moj Anku chyba mi się juz nawet nie chce tzn. chce jak pomysle,ze po seksie moge urodzic 🙂 ale tak o to jakos nie za bardzo bo na wieczor strasznie mnie brzuch boli a o przekreceniu sie moge pomarzyć ciagle Kuba mnie turla z boku na bok hahaha 😁
Dzisiaj spotkaliśmy koleżankę Kuby i przekonała mnie na inny szpital 🙂 w sumie za bardzo nie musiała bo po dzisiejszym słabo mi się widzi Gryfiński 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale poleciałyście z tematem... rzeczywiście Magda się pojawiła i od razu 10-15 stron na dzień - nieźle 😉
skakać na piłce?hm... może warto spróbować... 😉
aha. Agata - mój Maluch właśnie tak samo jak Larisa w ciągu 3 tygodni przytył tylko 300g. a miał niby 200g na tydzień... chyba trzeba te ich wyliczanki z USG traktować troche z przymrużeniem oka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Hancia! Jakby jutro to szybko! 😲 Ja bym Ci dala moj nr kom, ale nie chce Cie narazac na dodatkowe koszty, bo to nr zagraniczny, no chyba, ze Ci to nie przeszkadza?
My jutro na 14ta naszego czasu (15 u Was) jedziemy do ksiedza w spr. chrztu, nie wiem ile to potrwa, ale do tej gdzies 13:30 (14:30 PL) jestem w domu jakby cos.


pidi - noo sprobuj z pilka. Mi dali ja w czase porod, a jedna Stycznioweczka tak sobie porod wyskakala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już widzę jak jutro będę hulać na piłce 🙂

Ale mam dziś dzień- agresor że mogłabym zabić wzrokiem.
Pożarłam sie z Teściową i to tak do grobowej deski 😁.

Aniu to ja będę za Ciebie jutro trzymać kciuki. Masz do którejkolwiek osoby z forum telefon abyśmy mieli kontakt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
Doczytałam 🙂 normalnie miałam do nadrobienia 30 stron 😮 ale udało się
I widzę, że kurcze dwa dni a się dzieje !
Ania trzymaj się dzielnie nasza fajterko 😁 i czekamy na jakieś wieści od Ciebie !
MadziaW cześć 🙂
Ilona Ty faktycznie bijesz rekord rodzenia bo juz tak jak pisałaś o tym rodzeniu to od 34 tygodnia lekarz Ci mówił 😁 😁
To może się okazać że jutro mamy dwa Bobaski na świecie bo Gunia i Ania mają w planach się rozpakować 😁

Ja dotarłam do domu z tej Warszawy 🙂
Ale nie obyło się bez atrakcji i kolejnych uroków ciążowych . a mianowicie wczoraj pół dnia zamiast na imprezie świątecznej u Kuzyna mojego M. to spędziliśmy w Medicoverze i o mały włos uniknęłam zabiegu hirurgicznego. A czego ? a hemoroidów ... bo przez chwilę było podejrzenie o zapalenie hemoroidów 😮 noo po prostu wszystko co możliwe się mnie czepia w ciąży - z takich standardowych dolegliwości ..
Ale zapalnego nie ma a ja mam diosminę łykać i dupsko moczyć w korze dębu :/
A po porodzie trzeba będzie się za to zabrać :/ 🤢
No i u mnie też cisza - czopów i skurczów brak.

Jutro zamierzam zakupić 2 koszule których mi brak, pomadkę do ust i się pakuję - bo czas najwyższy mieć już walizę 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka tesciowa nie rodzina 😁 moja z niemiec napisala do mojego jak ja sie czuje... a on ze puchne, odpoczywam i smierdza mi skarpety ha ha ha 😁 w ogole to nie wiem czy ktoras z Was ma takie objawy jak pocenie stup? Moje bez skarpet clae mokre 😮
Hancia wszystkie kciuki trzymamy !
Nie wiem o co kaman ale moj szkrab jest wyjatkowo nadpobudliwy 😁
Siostra powiedziala mi ze moja dzidzia nie bedzie miala wiecej jak 3200 🤨 ja mowie jak na moje oko ma wymiary 50cm i 3100 ha ha ha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia niby nie rodzina ale całe życie z nią żyć trzeba 😁.

Mi stopy się nie pocą, ale generalnie zauważyłam że ogólnie cała bardziej się pocę niż dotychczas.
Biorę prysznic 2 razy dziennie co na tą porę roku jakoś dziwne mi się wydaje, bo upałów nie mamy.

Na pudelku czytałam kiedyś że któraś gwiazda się wypowiadała o ciąży że to wcale nie było dla niej wspaniały etap życia bo w poceniu sie, śmierdzących stopkach i puszczaniu bąków nic wspaniałego nie widziała 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Madzia mi też się pocą stopy i nie tylko ale o tym juz pisałam 😁
A i MadziaW co do wieku to wszystkie tu młodziuchne, ja nie wiem w jakim Ty jesteś ale ja 8.04 przekroczę magiczną 3 z przodu 😮

Gdzie indziej mi tez 😁
Dziewczyny a ja slyszalam ze zycie zaczyna sie po 30stce 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chwile mnie nie bylo, wracam i znow sie usmialam do rozpuku, laski.. 😁 😁 😁 😁
serio jestescie udane 😆

Mada - dzieki co do imienia 😉 No tym razem poszlismy na imie ang (maz Angielek 😜 ), bo na zadne polskie sie nie oglam zdecydowac. Tzn chcialam takie imie, zeby bylo w obu jezykach (jak np Oskar), ale zadnne mi nie pasowalo 🥴 Chcialm Adasia,ale kurna mamy juz w rodzinie meza Adama, wiec glupio, zeby 2 takich samych bylo 😠 Jared\'a maz zaproponowal, bo sam mial sie tak pierwotnie nazywac a w koncu ma tak na drugie, no i mi sie tez podobalo, wiec przy nim zostalismy 😉 Fakt, nie jest za czeste, moze bardziej w Stanach niz w UK, ale przynajmniej bedzie 1 w klasie 🙂

Gawinka - czesc 🙂 oj, widze, ze porobilo Ci sie tam \'z tylu\' nieco - nie zazdroszcze 🤨 Pijesz duzo wody? A co do wieku, to mi w grudniu zeszlego roku strzelilo magiczne 3 🤪 Fajnie jest sie rodzic w grudniu, bo z danego rocznika jest sie najmlodszym 😁 No, tak to sobie tlumacze 😜 No, ale widze, ze choc nie jestem sama 😉 Ale powiedz, w srodku jest wciaz 20-latka, nie? 🙂

Co do smierdzacych skarpet (Boze ale sie usmialam 😁 ), to akurat to mnie nie meczylo, ale dosc nieprzyjemne \'zapowietrzenie\' tak 😁 - to w pierwszej ciazy 😜 Pamietam, ze nawet na necie wtedy sprawdzalam, czy to normalne i natknelam sie na forum i kobiety opisywaly ten swoj problem. Tak sie wtedy smialam z tych opisow (boki szlo zrywac), ze normalnie prawie skurcze mnie jakies dziwne zaczely chywytac 😁 W tej ciazy tego problemu nie mialam, ale moje miesnie Kegla znacznie sie widac oslabily po pierwszej ciazy i porodzie, ze musialam pamietac, zeby nogi czasem krzyzowac przy kichaniu, czy kaslaniu ☺️ Nawet raz myslalam, ze mi wody zaczely odchodzic 😁 😁 🙃 ojjjj...
A z pierwszym synkiem pod koniec to sie mega pocilam (na szczescie nawet nie smierdzialo 😁 😁 ), ale to glownie w nocy. Maz na noc nastawial termostat na 21st, a jak zasnal, to ja przekrecalam na 18,a i tak rano mokra wstawalam - a on znowu zmarzniety, ale co tam on 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata co dzien was czytam ale czasu brakuje żeby coś napisać.wladniekarniśnie karnie oseska i sama się klade spać bo kręgosłup niedługo z przodu mi wyjdzie.ogólnie mam masakrę z ts dwójka na wieczór.muszę opanować sztukę rozdwojania się.mykam spać bo mąż chrapie w najlepsze.jutro w planie man wizytę położonej i pierwszy spacer z wózkiem.buziakuje was i trzymam kciuki za następne kwietnioweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojaa przebrnelam przez 40stron 🙂 uśmiałam się do łez dzięki Wam 🙂 jak tam samopoczucia? Mi mój 10 letni brat powiedział, ze mam nogi jak słoń z jakiejś bajki która ogląda i niestety się nie mylił :P chciałabym juz urodzić bardzo. Chłopa gwałcić nie muszę bo sam ma chęci, sprzątam, latam po sklepach i dupa. Nie pozwolili Gutkowi wyjść tydzień temu to teraz nie wyciągniemy go tak łatwo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...