Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez mykam, bo jutro starszy pewnie tez pobudke nam za wczesnie zrobi 😞 mlodszy slicznie u mamusi w ramionach spi 😉 Moj skrzacik maly hheehe 🙂 Dobranoc laski, kciuki za Was trzymam, jakbyscie sie tak jednak obie zdecydowaly dzis urodzic hehehe 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
hm .... nie wiem bo moze jakby to byla pepowina to bym ja pociagneła 😜 a jak bylam u niej w piatek to powiedziala ze mam 2 cm 😜


dziolszka - ja Cie prosze- juz nic nie dotykaj, nie szukaj, nie ogladaj a juz tym bardziej nie ciagnij nic 😜 A moze sobie jeszcze jedna wizyte zalatw, dla spkoju ducha (i ciekawosci - nasszej rowniez 😜) ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe he z rana wchodzę a tu dziesięć stron rycia 😁
Agata ja czytając mam kilka faworytów 🙂 :
obcy Nostromo się zatwierdził w szyjce
Nie wyciągnęlas tampona po ostatnim okresie
papirus toaletowy 🙂
jedno jest pewne nie ruszaj a ja dzwonię po ekipę z " nie do wiary" i jeszcze zarobisz na białym obiekcie 😁 i będziesz sławna 😁

Syla spełnienia marzeń i samych pięknych dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha, od rana się z Was uśmiałam! 😁
Już wyobrażam sobie jak Agatka dzwoni do lekarza i tłumaczy w jaki sposób zaglądnęła do swoich głębin i zauważyła białe coś, co nie chce się wyciągnąć, nie rusza się i nie mówi, a co najgorsza, nie smyra 😁 😁 😁


Sylwuś, wszystkiego naaaaaaaaaaaajlepszego! Żebyś w tej nowej roli odnalazła się jak najlepiej! I spełnienia marzeń. 😘 Może dzisiaj urodzisz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj napiłam się troszkę winka - bo byla nie lada okazja (goście urodzinowi ) w związku z jutrzejszym wielkim dniem ... taaa ja wiem że tu same młódki co jak słyszą trzydziestka to myślą "kiedy to będzie " heheh ... no właśnie JUTRO !!! aaa !!!
Ania jak tam Twoje zdróweczko i Szymonka? kiedy jakaś wizja domku ?
No właśnie tak sobie pomyślałam że chyba podejrzewam przyczynę mojej jasnej obwódki wokół kreski (rozciągającej się skóry ) to śmiech z Was baby 🙂
Agata ustaliłaś identyfikację białego stwora ?? wylazł ? schował się ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i pisze, ze normalnie szyjks w ciazy jest wysoko i twarda. Jak sie zbliza porod to ona sie obniza i miknie - wiadomo. I pisze, ze jesli szyjka rozwarta jest na gdzies okk 2cm, to wtedy mozna z latwoscia wsunac palec w to otwarcie i ze to mozna porownac do lekko otwartch nadetych ust.

Agata - jak bedziesz stwora dalej ogladac, to sprawdz czy widzisz wlasnie to lekki rozwarcie, mala dziurke na koncu 🙂 A swoja droga kiedy sie bedziesz znow widziec z ginka? Wkrotce jakos, czy po prostu czekasz az sie zacznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...