Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mnie sie w ogole nie wydaje, ze dzis niedziela, jakby w ogole wekendu nie bylo i do tego na chwile obecna taka padieta jestem, ze nawet ne wiem po czym 😮
A co u Ciebie Gawinka? Jak dzien zlecial? Mialas napisc, co to za otoczka wokol lini i pepka - jednak rozstep??

Agata cicho, moze poszla rodzic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic z tego 🤢 Dzisiaj sprzątalismy samochód z Kubolcem potem pojechaliśmy zapłacić za to miejsce na pępkowe i Kfc 🤪 po zjedzeniu uświadomiłam Larisie,ze Mama moze rodzic 🙂 ale chyba ma mnie w poszanowaniu i wyjdzie jak jej się będzie podobalo 😜 potem sprzątaliśmy z Kubolcem łazienki i teraz po kapieli dalej nic 😁 Moje dziecko sobie w kulki leci 😁
Dzisiaj oczywiście zaglądałam sobie w dziurkacz 😁 i nie ma tej glizdy 🤪 I mowie do Kuby Ty chyba znikło 🙂 i mówię weź zobacz i mówi,ze nie ma ze jest rózowo 🙂 wiec mowie rozowo to bedzie jak się połączymy ale chyba nie zrozumiał 🤨 hehe ... Tak więc teraz mi się coś wydaje,ze to chyba był czopens bo przez dwa dni troche jego odlecialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia dzień minął spokojnie, byłam u chorej babci, obiadek i małe zakupy. Otoczka dalej jest bez zmian, nadal nie wiem co to, jutro wyśle może maila ze zdjęciem do lekarki. Młody jakoś mało aktywny dziś, nie lubię jak mi takie psikusy robi.
A jak u Ciebie dzień?
tak się zastanawiam, co u Ilonki, Magdy, Guni jak sobie mamusie dają radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata - tak mnie zaintrygowalas pseudo czopensem, ze tyle stron w necie przejrzalam 🤪 A na jakie ciekawe rzeczy sie natknelam 🙃 😁 Ale wiesz, lepiej ,ze to byl czopens, a jak byl i go nie ma, to tyko dobrze moze znaczyc hehe 😉

Kasiu - mi dzien zlecial w zasadzie nie wiem na czym - powaznie 😮 Ja tez nie znosilam, jak sie mi maly mniej ruszal. Raz to tak sie przestraszylam, ze jak juz znow zaczal wierzgac, to sie ze stresu poryczalam 🥴 A to w pracy bylo i na szybca do kibla lecialam, zeby emocje ze mne zeszly 🤢 Ale wiesz, jak cos sie mniej ruszta ,to napij sie czegos zimnego - ponoc dzidzi za tym nie przepadaja i po nidlugim czasie od wypicia zaczynaja dawac o sobie znac 🙂 A jak sie czujesz ostanie minuty jako dwudziestka? 😎

Syla - fakt, chlopy to sa strasznie niekumate, wszystko jak dziecku trzeba tlumaczyc 😜 No, ale mowi sie, ze oni dojrzewaja tylko do 3 roku zycia a pozniej juz tylko rosna , wiec co sie dziwic 😁

No wlasie, ciekawe jak sie swiezo upieczone mamusie i ich Babelki maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo zapytaj sie. A kolor brazowy, raczej mam ciemne, ale nie chce wyladowac z czarnymi, bo jak dla mnie za to za ciemne. No i raczej wlasnie nietrawala, zeby sie pozniej zmywala, zeby latwiej bylo znow za jakis czas zrobic. Inaczej to pozniej widac jak wlosy odrastaja i chyba bym sie bala sama zrobic farbe na farbe z odrostami, bo zaloze sie,ze to by bylo widac :/ A chce glowie siwalce zakryc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrzalam z garniera, ale te nietrwale kolory jakos mi nie podchodza. L'oreal jeszcze w miare...Musze pogrzebac w necie wiecej, co tam jeszcze jest. Kiedys sama to robilam pianka z l'oreala, to meza zatrudnilam hehe, musi sie nauczyc, zeby byc wielofunkcyjnym nie? 😜 I nawet calkiem , calkiem mu poszlo hehe. A tak w ogole to szkoda mi go czasem, bo miec taka 'klietke' jak ja, to ja bym nie chciala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
A czy ktoras uzywala moze usuwacza koloru?

Madziu, w żadnym wypadku nie ściągaj sobie koloru- szkoda włosów. Nie wiem jaki masz dokładnie kolor, ale bardzo ciemnie, podchodzące pod czarny i czerwienie i rudości bardzo źle schodzą, a z włosów pozostaną Ci wióry.
Jeśli chcesz zrobić tylko odrosty to zrób zwyczajnymi saszetkami-szamponetkami, będą się wypłukiwać przy myciach, ale są dość tanie, nie niszczą włosów tak jak farba i kolorków też masz kilka do wyboru. 🙂

Moje dziecko nóżkami odpycha się od moich żeber- chyba umrę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Dziewczynki 🙂
Śniadania do łóżka się doczekałem z kwiatkiem - eeeh 30 lat trzeba byli czekać 😁 i mój mąż hehe zrobił coś na wzór tych trzech umiesnionych panów na filmie co Agatka podeslala 🙂 tyle że skoknął 2 razy i zaczął się śmiać (tyle że bez cenzury 😉) przy śniadaniu zapytałam czy to coś to był wstęp a reszta rozumiem wieczorem 🙂 🙂
to się zswstydzil i mówi że to wszystko 😉 a ja że w takim razie jakoś mało opłacony ten striptizer 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...