Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O proszę to jednak cos sie zaczyna dziać 🙂
Ja mówię do Kuby dobra w Kfc bylismy w kinie tez najadlam sie lodow nim2 zujek mentosow pizze bzyknelismy sie to moge jechac 😁 ale to widzę nic narazie nie daje 🙂 chyba musze zapytac sie Kasi co Ona zrobila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcowka? Wow, to szybko :/ Mam nadzieje, ze z nimi wsjo ok?

Do sranka to ja juz po 😜 W koncu sie zmobilizowalam i wstalam 😁 A nawet sie sama do siebie smialam, bo Was na okres boli a ja okres dostaje; Wy kupkujecie a ja razem z Wami 😁

A tak poza tym, to powiem , ze Wam zazdroszcze 🤨 Chcialaby moc cofnac czas i moc jeszcze raz przezyc jeszcze raz narodziny moich chlopcow 😞 Zwlaszcza pierwszy, bo naturalny, choc byl ciezszy, na maksa dluzszy (w ogole dlugi) i mega meczacy..., a jednak 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak to w ogole dzis jestem strasznie sentymentalna i ciagle ryczec mi sie chce 😞 Nie wiem, czy to prez ta ciote (ale zazwyczaj pms jesli mialam to mi w dniu @ wsjo mijalo jak reka odjal, a teraz jakos tak dziwnie).. A ten sentyment to glownie zwiazany z porodami, ciazami i temu podobne... Mam wrazenie,z e teraz jest najlepszy czas , jak chlopcy sa w takim wieku, w jakim sa - i ciesze sie tym bardzo, ale jednoczesnie widze, jak bardzo szybko to przemija i co bylo - nie wroci 😞
Dlatego powiem Wam, ze jakkolwiek zle Wam z nadmiarem brzucholka z przodu - cieszcie sie nim, poki jeszcze mozecie, bo pewnie jeszcze nie raz zatesknicie 😞 Ale ok, bo przed Wami jeszcze szansa na nastepne, wiec... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jednak mam niski próg bólu... Skurcze co 10 min po 40-60 sek które moja położna nazwala pobolewaniami sprawiły że zaliczyliśmy falstart na porodowce o 2ej. Jednak rozwarcie nie zmieniło się zbytnio bo 1,5 cm :/ więc wróciliśmy do domu... Oczywiście nie śpię tylko leżę i co 10-15 min się zwijam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu trzymamy kciuki, trzeba się nastawić że to może potrwać,pierwszy etap porodu jeśli następuje naturalnie bez ingerencji jakichkolwiek medykamentów ma prawo trwać nawet 14 godzin. Także kochana cierpliwości, później będzie już z górki. Dobrze żeby wody Ci odeszły bo to przyspieszyłoby znacznie akcję

MadziaW ja z grudnia jestem 🙂 dokładna data 12.12.83 😁 A Ty kochana masz @ a karmisz piersią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...