Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Usmiechnieta
właśńie dzisiaj otrzymałam przesyłkę z tą koszulą do karmienia o której niedawno pisałaś i powiem Wam dziewczyny że jestem z niej bardzo zadowolona, jej krój i materiał są SUPER, bardzo mi się podoba i też ją wam polecam (ja wybrałam kolor Łososiowy :silly 🙂
Zamówiłam od tego allegrowicza: dodajcie tylko "www", bo ja całych linków nie mogę wpisywać

moda.allegro.pl/radosc-koszula-dla-kobiet-karmiacych-i-w-ciazy-l-i3005223198.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandrinia napisał(a):
marcysia86

Mi osobiście bardziej się podoba ten 1, może też sama się nad nim zastanowię :-) chociaż mój mąż chce TAKO LARET, ale coś mi w nim nie pasuje 🤨



tez ogladałam te wozki tako ..moja przyjaciolka go ma i jest bardzo zadowolona...my wybralismy kilka i pozniej wybieralam ktory ładniejszy 🙂 bo kolorystyka tako jakos mi nie leży..
a powiem Wam ze dzis bedac na spacerku widzialam dziewczyne ktora miala bezowo kremowa spacerowke widac bylo ze byl to 2 lub 3 w 1 i prezentowal sie slicznie i do tego byl czysciutki a dzidzia juz w nim buszowała dosyc spora...i mimo wszystko jasny tez sie sprawdził ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandrinia napisał(a):
Usmiechnieta
właśńie dzisiaj otrzymałam przesyłkę z tą koszulą do karmienia o której niedawno pisałaś i powiem Wam dziewczyny że jestem z niej bardzo zadowolona, jej krój i materiał są SUPER, bardzo mi się podoba i też ją wam polecam (ja wybrałam kolor Łososiowy :silly 🙂
Zamówiłam od tego allegrowicza: dodajcie tylko "www", bo ja całych linków nie mogę wpisywać

moda.allegro.pl/radosc-koszula-dla-kobiet-karmiacych-i-w-ciazy-l-i3005223198.html


hmmm..bardzo ładna..a jak z rozmiarami tych koszul??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec
Ja przed ciążą kupowałam rzeczy w rozmiarze M, no ale teraz jestem 12 kg do przodu ☺️ i postanowiłam, że koszulę kupię w rozmiarze L i był to dobry wybór bo jest idealna, a na rosnący brzuszek jest jeszcze dużo miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewell88 napisał(a):
marcysia86 napisał(a):
dziękuję dziewczyny za opinie 🙂
z mężem nie gadam na temat wózków ,bo on twierdzi,że wszystkie są takie same 😉

a co do herbatki koperkowej to tak ogólnie jest ona na lepsze trawienie,na lepszą pracę brzuszka i na ewentualne złagodzenie kolek...

Haha, tak to jest z facetami... Mój raz powiedział, że wcale nie potrzebujemy wózka bo będzie maleństwo nosił cały czas na rękach ;-)


mój patrzy tylko na to czy wózek ma alufelgi i dobry zestaw audio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandrinia napisał(a):
Usmiechnieta
właśńie dzisiaj otrzymałam przesyłkę z tą koszulą do karmienia o której niedawno pisałaś i powiem Wam dziewczyny że jestem z niej bardzo zadowolona, jej krój i materiał są SUPER, bardzo mi się podoba i też ją wam polecam (ja wybrałam kolor Łososiowy :silly 🙂
Zamówiłam od tego allegrowicza: dodajcie tylko "www", bo ja całych linków nie mogę wpisywać

moda.allegro.pl/radosc-koszula-dla-kobiet-karmiacych-i-w-ciazy-l-i3005223198.html


a jak z rozmiarówką? ja przed ciążą nosiłam "M"-kę i nie wiem czy brać większą teraz ze względu na brzuszek, czy nie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie...co to będzie dalej 😁
ja pokoiku nie urządzam...bo mamy tylko 2 pokoje na razie.jak byliśmy sami mieliśmy pokój gościnny,dzienny i sypialnię z wielkim łożem,szafą z ogromnym lustrem 🙂.jak synek się urodził to spał z nami w sypialni,nie miał swojego pokoju.teraz zlikwidowaliśmy sypialnię 😞...synek ma swój pokój.i jak dzidzia się urodzi będzie z nami spała a później z bratem 😁
mamy zapisany cały dom,gdzie są 4 pokoje duże.ale dopóki dziadkowie męża żyją musimy mieć te 2 tylko...ale mi to nie przeszkadza,jakoś się mięścimy i dajemy radę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
no właśnie...co to będzie dalej 😁
ja pokoiku nie urządzam...bo mamy tylko 2 pokoje na razie.jak byliśmy sami mieliśmy pokój gościnny,dzienny i sypialnię z wielkim łożem,szafą z ogromnym lustrem 🙂.jak synek się urodził to spał z nami w sypialni,nie miał swojego pokoju.teraz zlikwidowaliśmy sypialnię 😞...synek ma swój pokój.i jak dzidzia się urodzi będzie z nami spała a później z bratem 😁
mamy zapisany cały dom,gdzie są 4 pokoje duże.ale dopóki dziadkowie męża żyją musimy mieć te 2 tylko...ale mi to nie przeszkadza,jakoś się mięścimy i dajemy radę 😁 😁 😁


Marcysiu jak mieszkałam jeszcze z tesciami to miescilismy sie z Maja w jednym pokoju 😉
A teraz Maja ma swoj i broni go 😜 wiec nasza sypialnia bedzie przerobiona na pokoj dla Stasia zreszta 10 lat roznicy miedzy rodzenstwem to dosc sporo zeby grasowali razem w jednym pokoju...kurcze ja tez pomalutku sie zastanawiam jak ten pokoj urzadzic szukam najbezpieczniejszych rozwiazan np.szafa narozna zeby nic nie wystawalo..chcialabym wykorzystac jak najlepiej ta przestrzen bo pokoik nie jest duzy...i chyba wszystko zrobimy na zamowienie bo nic mi sie nie podoba 🤔 no w moim przypadku jak zawsze zreszta 😁 😁 😁 a Ktoras z Was Dziewuszki juz cos dziala z pokoikiem??jakies pomysły?? oszalałam na punkcie tej tapety http://modnetapety.pl/public/shop/wallpaper_zoom.econ?cms_id=6261& ale moja zrzedliwa połowka 😉nie chce nic na sciany przyklejac(choc spieral sie juz jak urzadzalismy mieszkanie i w salonie mamy jedna sciane wytapetowana 😉 ) no i taki sam plan mam co do tych zwierzatek tylko jedna sciana ta najbardziej rozniaca sie architektonicznie ze tak sie wyraze..a sciany beda błekitne...nie niebieskie tylko delikatnie musniete kolorem... 🙃 no a ogolnie wszystko chce w jasnym drewnie bo mamy jasne panele ...ja wymyslam a mezulek sie wscieka 😜 uwielbiam to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kilka obejrzałam w internecie i powiem Wam,ze niektore mi sie bardzo podobaja ale ostatecznie jeszcze sie nie zdecydowalismy 😞 tutaj mozna sobie pooglądać http://dino.sklep.pl/nowy/pokoje-dla-chlopcow-c-6_576.html
Chcecie urzadzic pokoik w design bardziej kolorowy,dzieciecy,uroczy np http://dino.sklep.pl/nowy/jarbetal-auto-lozeczko120x60komoda-szafa2drzw-p-14043.html
czy koloro bardziej zachowawcze,eleganckie? np http://dino.sklep.pl/nowy/meble-do-pokoju-dzieciecego-klups-paula-latte-lozeczko-120x60cm-komoda-z-przewijakiemszafa-p-14922.html
bo ja wole stonowane,ale z drugiej strony pokoj dla dzidzi powinien chyba byc radosny,kolorowy aby dziecko poznawało kolory 🙂
P.S link ktory podalam skonkretyzowalam na "chlopcow" jak chcecie obejrzec pokoje dla dziewczynek to wystarczy zmienic ustawienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczny brzunio!
Ale moj tez bedzie taki duzy 🙂
Pokoik super, a ja jeszcze nie moge meblowac pokoiku bo bedziemy zmieniali mieszkanie 😞
Dziewczyny zarazily mnie dzieciaki znajomych! Takie przeziebienie ze leb mi peka! Pije mleko z maslem, miodem, wczoraj zaczelo przechodzic a tu rano znow powtorka. Zjadlam w nocy kanapke z czosnkiem, maly tak kopal po 10 min ze juz odpuscilam sobie czosnek.
Plukam woda z sola....ale oparzylam sie w podniebienie goraca zupa i mam rane- bol jak diabli....no i cierpie 😞
Jutro wizyta w klinice, do szkoly na ang a we wt do pracy....Oj, ale Wam pomarudzilam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
marcysia86 napisał(a):
no właśnie...co to będzie dalej 😁
ja pokoiku nie urządzam...bo mamy tylko 2 pokoje na razie.jak byliśmy sami mieliśmy pokój gościnny,dzienny i sypialnię z wielkim łożem,szafą z ogromnym lustrem 🙂.jak synek się urodził to spał z nami w sypialni,nie miał swojego pokoju.teraz zlikwidowaliśmy sypialnię 😞...synek ma swój pokój.i jak dzidzia się urodzi będzie z nami spała a później z bratem 😁
mamy zapisany cały dom,gdzie są 4 pokoje duże.ale dopóki dziadkowie męża żyją musimy mieć te 2 tylko...ale mi to nie przeszkadza,jakoś się mięścimy i dajemy radę 😁 😁 😁


Marcysiu jak mieszkałam jeszcze z tesciami to miescilismy sie z Maja w jednym pokoju 😉
A teraz Maja ma swoj i broni go 😜 wiec nasza sypialnia bedzie przerobiona na pokoj dla Stasia zreszta 10 lat roznicy miedzy rodzenstwem to dosc sporo zeby grasowali razem w jednym pokoju...kurcze ja tez pomalutku sie zastanawiam jak ten pokoj urzadzic szukam najbezpieczniejszych rozwiazan np.szafa narozna zeby nic nie wystawalo..chcialabym wykorzystac jak najlepiej ta przestrzen bo pokoik nie jest duzy...i chyba wszystko zrobimy na zamowienie bo nic mi sie nie podoba 🤔 no w moim przypadku jak zawsze zreszta 😁 😁 😁 a Ktoras z Was Dziewuszki juz cos dziala z pokoikiem??jakies pomysły?? oszalałam na punkcie tej tapety http://modnetapety.pl/public/shop/wallpaper_zoom.econ?cms_id=6261& ale moja zrzedliwa połowka 😉nie chce nic na sciany przyklejac(choc spieral sie juz jak urzadzalismy mieszkanie i w salonie mamy jedna sciane wytapetowana 😉 ) no i taki sam plan mam co do tych zwierzatek tylko jedna sciana ta najbardziej rozniaca sie architektonicznie ze tak sie wyraze..a sciany beda błekitne...nie niebieskie tylko delikatnie musniete kolorem... 🙃 no a ogolnie wszystko chce w jasnym drewnie bo mamy jasne panele ...ja wymyslam a mezulek sie wscieka 😜 uwielbiam to 😁

Tapeta PIĘKNA - walcz o nią dzielnie 😁 Stronę zapisuję w ulubionych i wrócę do niej jak będziemy dom urządzać 😉 Póki co myślę gdzie drugie łóżeczko wcisnąć bo chcę żebyśmy spali w jednym pokoju wszyscy. Nie chce mi się nocnych wycieczek urządzać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agus34 napisał(a):
Sliczny brzunio!
Ale moj tez bedzie taki duzy 🙂
Pokoik super, a ja jeszcze nie moge meblowac pokoiku bo bedziemy zmieniali mieszkanie 😞
Dziewczyny zarazily mnie dzieciaki znajomych! Takie przeziebienie ze leb mi peka! Pije mleko z maslem, miodem, wczoraj zaczelo przechodzic a tu rano znow powtorka. Zjadlam w nocy kanapke z czosnkiem, maly tak kopal po 10 min ze juz odpuscilam sobie czosnek.
Plukam woda z sola....ale oparzylam sie w podniebienie goraca zupa i mam rane- bol jak diabli....no i cierpie 😞
Jutro wizyta w klinice, do szkoly na ang a we wt do pracy....Oj, ale Wam pomarudzilam!


Biedaczysko 😞 wracaj szybko do zdrowia...no i zycze lepszej pogody..marzeniem mojego meza jest wyjechac do Stanow i codziennie mi opowiada co u Was sie dzieje wiec oby zrobiło sie cieplej i przestało padac!!! 😉
Joasia sliczny brzuszek 🙃
Wanilia narazie maz jest nieugięty ale pracuje nad tym 😉
Jutro rano ruszam do szpitala na kontrole mojego cukru ..maz bedzie w pracy wiec bede musiala tłuc sie sama przez pol Warszawy 😠 nie lubie tego 🤢 a do tego wszystkiego ciagle chce mi sie siusiu wiec musze nazbierac drobniakow bo niestety nic za darmo 😁..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia, brzusiaczek prześliczny!!! 🙂 Ja mam dziś wizytę kontrolną u gina, więc jak zwykle stresiorek przed ważeniem, bo mój lekarz bardzo pilnuje wagi pacjentek w ciąży :P Jaś za to szaleje, podskakuje i trzęsie całym brzuchem 😁 Miłego dnia Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
pochwalę się Wam moim brzusiem 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/zdjcie0309y.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9908/zdjcie0309y.jpg[/IMG][/URL]


O matko Joasia jaki masz ogromny brzuszek! 🙂 ciekawe jak bedzie wyglądał w 9 mc!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/86076242935460047837379.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4006/86076242935460047837379.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A to moje wczorajsze zdjecie 🙂 Wybieraliśmy sie z Olim na koncert walentynkowy do Sali Kongresowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂
Ewell gratuluje coruni 😁 😁 😁 Uleczka ślicznie 🙂
Karola Ty rzeczywiscie masz malenki ten brzuszeczek... 🙂
Ja juz po wizycie w szpitalu..teraz powiedzieli mi ze mam cukier za niski i ze moge sobie podjadac..teraz mi to mowia jak ja przez to wszystko straciłam 1 kg...i wiecznie chodzilam glodna 🙂
no wiec teraz sobie troszku pozwole 🙃
Przy okazji kupilam dzis butle Avent ..narazie tylko ta malutka bo chyba wieksza teraz nie bedzie potrzebna...i zakupiłam rowniez w Smyku pajacyki do spania w pingwinki 🙂 jak wchodze do tych sklepow to dostaje szału ...szkoda tylko ze wiecej zawsze dla dziewuszki choc wszystko rozowe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...