Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gusia bardzo sie ciesze ze z Bartusiem wszystko dobrze i tez sie zastanawialam ostatnio co u Gosi ... pewnie trzeba wygladac jak czlowiek ja tez dbam o siebie bo nie chce wygladac jak te niektore ciezarne co tak okropnie znosza ciaze blade nieumalowane wlosy tluste blee swoja droga musze wlosy zafarbowac bo juz mega odrost ale zastanawiam sie czy dopiero po porodzie tego nie zrobic chociaz to jeszcze tyle czasu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny a ja mam problem...
wczoraj zaczęło mnie boleć przy odbycie...zrobiło mi się coś podobnego do hemoroidów taki dzyndzelek ciemny,boli piecze,szczypie -do lekarza mam dopiero 19 sierpnia to rachej jutro wybiore sie do doktorka mojego zeby rzucił okiem i poradził coś ....no masakra całą ciążę wszystko fajnie a teraz puchną mi nogi drętwieje ręce i jeszcze jakaś niespodzianka na odbycie.......ja już chcę urozić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kami, ja farbowałam włosy za kazdym razem jak mi się odrost pojawił 🙂
Tyle tylko że Castingiem z Loreal, bo bez amioniaku. Nie wyrobiłabym patrząc w lustro i widząc odrosty 🙂

Ewelinka witam w klubie 😁 Po porodzie Natki skubane wyszły i co jakiś czas sie przypominają.
Teraz mam prawie od połowy ciąży.
Trzeba się przemęczyć.. Na "pociecszenie" dodam, po porodzie dopiero zaczyna się jazda ... 😞
Będziemy razem się leczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia80 napisał(a):
Później lekarka zbadała małemu przepływy (nie zdradziła czego) ale na wykresach 95% i powiedziała, ze bardzo dobrze i nie ma się czym martwić.

Oni badaja przeplywy w pepowinie. To sie nazywa chyba przeplywy krwi pepowinowej.
Ciesze sie, ze wszystko ok wyszlo 🙂 Twoj dzieciaczek po prostu spokojniutki jest 🙂
Moja za to jak zacznie sie ruszac, to mi tancuje caly brzuch 🙃 a pozniej skora i brzuch od srodka bola, bo tak mi je poobija 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez cala ciaze farbuje (castingu nie moge uzywac bo bardzo mnie uczula) tylko wlosow mi szkoda bo dopiero co zrobilam pasemka a teraz spowrotem ciemnych mi sie zachcialo-takie zboczenie zawodowe chyba hehe
Na szczescie nie mam jak narazie hemoroidow chociaz bardzo sie tego obawialam bo cale zycie mam problemy z wyproznianiem na poczatku ciazy tez byla masakra ale teraz jest git i modle sie o to zeby nie powychodzilo bo slyszalam ze bola bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez cala ciaze farbuje wlosy. Na poczatku mialam pasemka blond, pozniej zmienilam na brazowy kasztan z refleksami, a ostatnio nie chcialo mi sie isc do fryzjerki, to postanowilam sama pofarbowac sie na mahon. U mnie takie zmiany to normalka 🙂
Z reszta ciaze zaczynalam z bobem, pozniej mialam asymetrycznego boba, pozniej krociutka fryzurke asymentryczna, a teraz zapuszczam wlosy 🙂
U mnie z wlosami jak w kalejdoskopie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To witam w klubie 🙂 w przeciagu gdzies tak roku bylam juz blond,ruda,iemno brazowa i z pasemkami hehe wlosy na poczatku ciazy stwierdzilam ze zapuszczam wiec tylko co jakis czas podcinam ale jestem w stanie zrobic to sama wiec kasy na frydzka nie wydaje ani nie musze sie kolezanek prosic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane moje 😘

Na początku bardzo wam chciałam podziękować za troskę i miłe słowa i dziękuję kami że do mnie napisałaś 😘.
Wczoraj wyszłam ze szpitala i póki co nie moge się odnaleźć za dużo na głowie i ciężko znaleźć na cokolwiek czas.
U nas na szczęście wszystko dobrze sie skończyło 🙂 Laura ładnie juz przybiera na wadze waży ok 2300 i doszli do wniosku,że ciąża jest o ok 2 tygodnie młodsza także jest wszystko dobrze poza tym,że termin porodu mi się zmieni tak na ok 20 września wiec jeszcze troche mi zostało.
Póki co nie ma szans żebym was nadrobiła bo duzo tych stron 🙂 ale postaram się juz byc z Wami na bieżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu bardzo sie ciesze ze sie odezwalas i ze jest wszystko dobrze 🙂 tez mam termin na 20 ale czuje ze wczesniej nadejdzie ten moment 🙂 bylam wkoncu w rossmannie kupilam kosmetyki z nivea jakos najbardziej do mnie przemawialy ,chusteczki z babydream i butelki i smoczki z lovi zostalo nam jeszcze do kupna laktator,termometr i wanienka
Wy jakie termometry kupujecie dla swoich pociech? ja mysle o tym do uszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kami0603 napisał(a):

Wy jakie termometry kupujecie dla swoich pociech? ja mysle o tym do uszka


Polecam bezdotykowy do czółka z firmy Microlife. Kosztuje w granicach 100 - 120 zł. Był niedawno w Super - Pharm na promocji. Jest super, można nim mierzyć również temperaturę w pokoju, a także wody w wanience i mleka. Mam go od jakiegoś czasu i naprawdę się nie myli. Ogólnie z firm zajmujących się tego typu sprawami to polecam Micolife.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eveline9118 napisał(a):
kochane jak myślicie co mogą oznaczać leko brązowe upłąwy w pochwy?

Ja bym na Twoim miejscu do lekarza dzwoniła czy do szpitala jechała. Krew w śluzie może oznaczać, że coś z łożyskiem się dzieje. A skoro masz brązowe to tak jakby ta krew była przestała.
Ale ja panikara jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eveline9118 napisał(a):
kochane jak myślicie co mogą oznaczać leko brązowe upłąwy w pochwy?


może ten czop śluzowy ci sie odkleja ale najlepiej bedzie jak faktycznie lekarz zaglądnie

Pisałam do Ewy, zostaje w szpitalu do piątku na obserwacji ale jest wszystko ok i mały waży 2980 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eveline9118 napisał(a):
kochane jak myślicie co mogą oznaczać leko brązowe upłąwy w pochwy?


Lepiej nie czekać tylko dzwoń do lekarza bo może być coś nie tak z łożyskiem. A lepiej dmuchać na zimne jak to mówią. Będzie dobrze :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym to skonsultowała z lekarzem, gdzieś czytałam że jak tylko pokaże się jakieś plamienie należy się udać do szpitala.

A ja dziś mam wizytę u lekarza, jestem ciekawa ile mój malutki waży- nie mogę się doczekać. 😆
Moja siostra jak była w ciąży zawsze opowiadał jak to mocno dziecko kopie ją po żebrach, moje co prawda wierci się niesamowicie, ale w żebra jeszcze nigdy nie dostałam. Do dziś. W nocy dostałam dwa kopniaki i teraz już wiem ze to na pewno były żebra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! To mój pierwszy wpis na tym forum.. Piszę bo nie mam z kim pogadać a chyba zaczynają powoli dopadać mnie lęki związane z porodem.. Mimo iż to jeszcze 5-6 tygodni... To moja pierwsza ciąża więc nie wiem na co się przygotować.. Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...