Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien dobry
Melduje sie ze szpitala. Przeplywy w srode ciut gorsze wiec wyladowalam na oddziale I zostane tu juz do porodu. Narazie ciagle ktg I pomiary tetna plodu no I czekam na usg dzis wiec zobaczymy co I jak.Bede sie odzywac z updatem co jakis czas.
Dla chorych dziewczynek I Kubusia duzo zdrowka. Mam nadzieje ze macie dzis lepsze humorki. Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okej , jak cos to Sylwia Jakowska to ja ,zaprosiłam Cię Doti 🙂
czekam na zaproszenie do grupy 🙂

Ja dzis po wizycie, niestety nie bylo mojego prowadzacego ,ale inny mnie przyjal i wszystko dobrze 🙂 , A ostatnio tez bylam w szpitalu 3 dni na obserwacji ,wyszlo wszystko dobrze, Zuzia ma juz 2400 🙂 pewnie urodzi sie kolo 4 kg hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ciężaróweczki 🙂
przepraszam, że dopiero teraz, ale dzisiaj dopiero mi emocje opadły 😞 Nadal jestem w szpitalu, nadal nie wiem jak długo tutaj będę, nadal wiem tyle samo co wiedziałam przed przyjściem. W poniedziałek pewnie zrobią mi badanie eeg i wtedy może zapadną jakieś decyzje. Najbardziej wpieniło mnie to, że chcą mi dowalić jeszcze jeden lek (a już jestem na mega dawce - nawet za dużej). Leki tego typu nie pozostają bez echa na dziecko i nie można ich też odstawiać nagle, więc nawet jak nie będą potrzebne to odstawienie trochę potrwa, a ja cały czas będę je przekazywać dziecku przez mleko. Normalnie masakra. Rodzina mnie namawia, aby zanim mi podstawią te leki to wszystko przedyskutować to z lekarzem prowadzącym. Jak wyrazi zgodę to wtedy je przyjmować.
Jednak i tak wieszczą mi operację przed terminem - pieron wie czy nie będzie cc zaraz po świętach 😮
A co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Sprzedaję ubranka po mojej córce. Zapraszam na all, licytacje zaczynają się od bardzo symbolicznych cen, a ubranka są zadbane. 🙂 Dużo ubrań mam niewystawionych, więc jeśli czegoś potrzebujesz, proszę o kontakt mailowy: [email protected] 🙂

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11901256


Pozdrawiam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki
U mnie narazie bez zmian. Ktg 2 dziennie plus pomiar tetna malucha co 2h. Usg mialam w srode I w piatek a kolejne pewnie w poniedzialek lub wtorek. Niestety narazie nic nie wiem w sprawie porodu bo poki te przeplywy nie zagrazaja dziecku to chca utrzymac w brzuchu conajmniej 10 dni. Takze Szysza u mnie tez spore szanse na porod po swietach. Zobaczymy ktora z nas pierwsza bedzie rozpakowana 🙂 poza tym to strasznie mi sie tu dluuuzy, wiecie jak to na oddziale, nudy przeogromna I czas prawie stoi w miejscu. No I do tego wkurza mnie ta niepewnosc, kiedy I jak urodze I fakt ze wyciagnac cos od lekarzy graniczy z cudem. A co u Marty, jakies wiesci? Ania jak tam Kubus? Dziewczynki wracajcie na forum bo ja nie mam fb wiec sie do was nie mam jak podpiac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kangoor to Ty jak mój M on nie uznaje ani fb ani nk 😉 No brakuje Cie w grupie przynajmniej mi na pewno 🙂 ☺️
Mój Kuba z katarem sobie w miarę poradził nie kaszle na szczęście, w miarę je ale niestety cały czas ma 37 -38 i tak dziś spoko bo taka temper u dziecka to stan podgoraczkowy ponoć ale wczoraj to miał bidok i 39 rozpalony był taki że spać w nocy nie mogłam tylko w kółko sprawdzalam czoło. Lekarka przepisala syrop i obserwujemy mam nadzieje że ta temp będzie lecieć cały czas
Marta w szpitalu ma nadzieje że uda się jej wyjść 🙂 Kontrolują i Malutka i jej ciśnienie. Nie pisała na forum bo nie miała dostępu przez kom
Trzymajcie się dziewczynki i Ty Kangoor i Ty Szysza juz niedługo i będziemy wszystkie tulic nasze maleństwa 🙂 niech Wam ten czas w szpitalu szybko płynie bo taki pobyt to napewno nic miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...