Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
najlepsze wózki są z dużymi, skrętnymi kołami na w miarę lekkim stelażu. spacerówka dobrze jak ma szerokie siedzisko przodem i tyłem montowane do kierunku jazdy. z pojemnym koszem na zakupy. do którego można dokupić np. śpiwór dla dziecka.wiem, że to takie banały no ale ja zwracałam na to uwagę. mieliśmy wózek bugaboo cameleon i mogę polecić z czystym sumieniem. tym razem pewnie też padnie na bugaboo lub na wózek graco symbio nad którym wcześniej też myśleliśmy.

partyzantka gratulacje Córy ! 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna na allegro znalazlam za 979 zł coneco elmo 2014 wielofunkcyjny z przekładanym siedziskiem, możliwościa zapięcia fotelika samochodowego, ochrona na nozki, moskitiera i osłonką deszczowa. mam taki dylemat a sprzedawcom nie umiem wierzyc bo mam wrazenie ze wciskaja to co im nie schodzi..;/ jeszcze oblookam ten co Ty masz.
a wymiary ma takie
Wymiary wózka:
gondola: długość 76cm, szerokość 34cm
spacerówka: wysokość oparcia 41cm, szerokość siedziska 30cm, głębokość siedziska 23cm, długość podnóżka 25cm, siedzisko wraz z podnóżkiem 48cm
stelaż złożony: 96cm x 41cm 60cm
stelaż złożony bez kół: 81cm x 37cm 57cm
Waga wózka:
wersja głęboka: 13,5kg,
wersja spacerowa: 12,0kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.wykop.pl/link/1733898/blizniaki-ktore-nie-zorientowaly-sie-ze-jest-juz-po-narodzinach/

moze ktos juz to widzial ale fajnie zobaczyc blizniaki ktore nie zorientowaly sie ze juz jest po narodzinach 🙂

ja siedze z malym sama w domu moj M w pracy. Chetnie bym sie gdzies wybrala ale Olo od wczoraj ma ostry kaszel caly dzien daje orkiestre wiec robimy tylko maly wypad do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂

miałam dziś fatalny dzień, prawie cały przepłakałam, hormony ciążowe dają o sobie znać. a wszystko przez to, że mój pojechał na kilka dni w delegację i tak mi się zrobiło samotnie i smutno w jednym momencie a potem już się potoczyło. Młody mój kochany chodził i mówił : nie płacz mamusia, chodź kupimy cekoladke i socek. tylko to mnie trzymało przed całkowitym zabunkrowaniem się w pościeli. potem zamówiliśmy sobie pyszną pizzę i jakoś się skończył ten dzień ...

te bliźniaki są cuuuuuuuuuuuuuuudowne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynaaaa, moze Cie troche pocieszy fakt, ze nie jestes sama, ze moj tez dzis rano wyjechal i wroci dopiero za 10 dni. A ja zupelnie sama w domu w ciazy w wieku 37 lat i z dwojka dzieci . 😞 co zrobic, takie jest zycie.
pozdrawiam serdecznie i trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja dzisiaj jestem trochę zła i ryczałam .. chyba musiałam,żeby trochę emocje ze mnie zeszły. Wkirwia mnie moja siorka i szwagier!!! No a jesli chodzi o mamę to mi troszke przykro,bo czasem wydaje mi soe,ze ona siedzi z moja siostrzrenica i ona jest dla niej najwazniejsza!!!! Ech .. jedziemy za tydz.do ZUZKI na urodziny i pozniej przynajmniej przez 2 weekendy yam nie jade,siedze w domu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska rozumiem Cie doskonale. Moja tesciowa siedziala ze swoim wnukiem (poł roku mlodszy od mojego Olka) no i niestety jak przyjechala do nas to na kazdym kroku ich porownywala. Ze tamten to lepszy i wogule. Dobrze ze Olo wtedy maly byl wiec niewiele rozumial ale mi bylo przykro. Pozniej troche nie ladnie sie zachowalam bo zaczelam tesciowa scinac tzn ucinac jej madrosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.

Widzę że u was ostatnio kiepskie, płaczliwe dni a ja na szczęście mam spokój za to dzisiaj głowa pęka mi w szwach. Nie pamiętam kiedy ostatni raz mnie tak bolała więc marzę aby jutro się obudzić i poczuć jak nowo narodzona.

Poza tym to nic nowego. W środę idę do ginka i mam stresa. Oby tylko wszystko było ok z maleństwem.

Dobrej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze moja mama nie mowi,ze Z. Lepsza od A., ale widac,ze bardziei jest zwiazana z noa
.no i wiem,ze tego nie chce,ale widac to strasznie po Jej zachowaniu..cos Z.rozlozylo,tzn.goraczka,nie cciala jesc,a jak juz zjadla to zwymiotowala..a S.oczywiscie na zakupy sobie pojechala przed 11. I wiedzac,ze mam chore dziecko to albo bym odpuscila sobie lazenie za ciuchami albo szybko wracala,a ta o 15.00 przyjechala!! Bylam zla i na nich i na moja mame,wiec chcialam jak najszybciej sie zebrac,zeby na S.nie natrafic,bo bym pewnie xos jej powiedziala..zjedlismy obiad,pomylam naczynia,A nas spakowal i pojechalismy..jeszcze jak ubieralismy kurtki to S.wrocila i do nas z haslem:"juz jedziecie?"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

widze, ze cos smutne nastroje was na weekend naszły... głowa do góry, zwalić na hormony i napewno zaraz przejdzie 🙂

partyzantka gratuluje córci!!! wydaje mi sie ze w kwietnioweczkach wiecej małych kobitek sie urodzi...czy to tylko moje złudzenie???

u mnie sobota pracowicie bo umyłam wszystkie okna na dole.. została mi jeszcze góra.. ale tam nie ma pospiechu bo i tak jeszcze nie mamy jej zagospodarowanej 🙂)

moje malenstwo jest bardzo leniwe 🙂 nie moge powiedziec ze nie czuje ruchów, bo otóz w zeszłym tygodniu wieczorami ja czułam, ale zeby fikala to raczej nie 🙂) charakterki to pewnie kształtuja sie od samego poczatku... Janek pamietam to jak tylko zaczełam go czuć wiercił sie niemiłosiernie, fikał kopał i mimo wszystko było to bardzo przyjemne... do dzisiaj to taki wszedobylski człowieczek, który nie usiedzi na miejscu... no moze dziewucha bedzie przeciwienstwem 🙂) i dlatego tylko czasami leniwie mnie posmera dajac mamusi znak ze jest w brzuszku 🙂

miłego dzionka zycze i mam na Was dzisiaj oko bo troche luzu w pracy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszedl..szkoda,bo cos mnie brzuch na zmiane z plecami pobolewa..dol plecow..chocby nerki i teraz nie wiem,bo przewiac nie przewialam.. polezalam z godz.,w kilku momentach przysnelam,ale teraz musialm wstac i lyknelam no-spę,moze brzuch przestanie bolec..a i jem chałwę..

Mam chec wlaczyc Młodemu bajki i bym miala spokoj,ale to moze kolo 15. .. pooglada,ja poleze a moze zasnie wtedy i ja bede mogla sie drzemnac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
jak u Was z humorem? u mnie już ciutkę lepiej... odliczam dni do powrotu mojego. Młody dokazuje tutaj na całego, szaleje chyba z buntem dwulatka ale zaciskam zęby i cierpliwość ćwiczę 😉

miałam dziś niezłe smaki... najpierw zjadłam pół słoiczka zielonych oliwek potem pół słoiczka kaparów a na końcu upiekłam solanki i dopiero zaspokoiłam ochotę na słone 😁

Kamila zdrówka dla Mai. jak mój Młody zaczął chodzić do żłoba też swoje wychorował... potem zaczęłam mu dawać tran i robiłam m.in. 2 razy w tygodniu rybę dla niego i przestał. nie wiem czy to to pomogło czy wyrósł ale potem się skończyły chorowania.

leniuch takie dzieciaczki zawsze mi humor poprawiają, dzięki :*

mama76 ojjj no to duuużo wytrwałości ja z jednym brzdącem ledwo co się ogarniam. szybko zleci 🙂

summer ahhh jak ja bym chciała już poczuć ruchy... póki co czasem mi się wydaje, że to już już... no ale nie wiem sama 🙂

tuska z tego co piszesz to Twoja siostra to niezłe ziółko.. ja mam jednego brata i póki co dzieci nie ma to w sumie Młody jest jedynym wnuczkiem więc porównywania nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...