Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mnie sie udało ale baaardzo dużo dziewczyn niestety nie. Miałam numerek 38 i po kilkunastu minutach po mnie zabrakło już miejsc a kolejka była jeszcze prawie do końca sklepu. Później czekanie, czekanie, czekanie, na usg trafiłam o 15.30 (zapisy były od 11) ale widok maluszka na 4d bezcenny 🙂

może przy okazji któraś z Was mi powie jak dodać tu bezpośrednio zdjęcie, nie przez żaden portal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bezpośrednio się nie da...
Ja miałam nr 10 niebieski ha bylam po 9tej i bylam w pierwszej 10tce ale kilka pań bezczelnie się wepchaly... ;/ moje zdjęcia są w wątku zdjęcia i lekarz potwierdził syna 😉

Cobi ja na usg byłam bez małej i płaszcz w ręce trzymałam... 🙂 hehe a buty mam z futerkiem szare kozaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski
Essence...bardzo złe mam wspomnienia z łóżeczkiem turystycznym...ciagle się budziła i płakała przez te łozko ....
Ja już się w nic nie zapinam czekam na wiosne bo mam większe płaszcze i ponczo....
uZUPEŁNIŁAM TABELKE ....dOBrze byłoby w nicku dopisać jeszcze imię swoje co wy na to? ....Zuziek dopisałam Porodu żeby było DATA PORODU ok mam nadzieje ze nie masz za złe ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwazam ze super jest ta tabelka każdy kto chce się wpisuje kto nie to nie i jest ok ....
Co do tygodni to u mnie lecą jak szalone ...ja nie mam na nic czasu ....ciagle mała ,albo sprzątanie domu , jakas ksiązka , spacery ....i tylko patrze już następny m-c i trzeba do gina ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Czarna zmieniaj 😉 🙂 i do nicku dopisze imię każdy może zmieniać to nasza wspólna tabelka

ok Monia ...mam problem z wpisaniem imienia nie wiem o co chodzi


Spróbuj rozszerzyć kolumnę? Spróbujmy metodą prób i błędów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Czarna zmieniaj 😉 🙂 i do nicku dopisze imię każdy może zmieniać to nasza wspólna tabelka

ok Monia ...mam problem z wpisaniem imienia nie wiem o co chodzi


Spróbuj rozszerzyć kolumnę? Spróbujmy metodą prób i błędów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
czarna79 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Czarna zmieniaj 😉 🙂 i do nicku dopisze imię każdy może zmieniać to nasza wspólna tabelka

ok Monia ...mam problem z wpisaniem imienia nie wiem o co chodzi


Spróbuj rozszerzyć kolumnę? Spróbujmy metodą prób i błędów

no i jest ok dzięki Monia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część wam,zazdoszcze wam waszego optymizmu,ja nadal mam zle samopoczucie,rano juz mniej mni dusi,ale myśli nie zmieniły się,nadal wstydzę się ciąży,tego brzucha ktorego juz dać,chodzę do psychologa ale narazie nie widzę efektu,a może ja naprawdę nie nadaje się na matkę,nie potrafię zrozumieć siebie,przecież nasze życie się zmieni totalnie,a jak coś zrobię dziecku albo odrzuce,tego boje się naprawdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata trzymaj się dzielnie ! Brzucha nie masz co się wstydzić- to chyba normalne w ciąży,że rośnie 🙂 Bądź z siebie dumna,że nosisz pod sercem nowe życie. Nie myśl o tym jaką będziesz matką i czy odrzucisz dziecko- jeszcze 5 miesięcy do tego faktu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
fajna tabelka.
moze tylko lepiej byloby ustawic kolejnosc wg porodu?


To niech któraś ustawi bo też chciałam ale ja rzadko jestem na kompie i nie mam jak... A z tel. Się nie da... I chłopcy są na niebiesko a dziewczynki na różowo...

A tak wogóle dzień dobry jak się czujecie ja wczoraj wybujalam małego na tańcach jeszcze daje radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie, corka ma znowu zapalenie krtani, mnie tez cos bierze bo mam zawalone zatoki znowu, goroaczke i bole stawow jak na grype 😞
Dzis kupilam pierwsza rzecz dla bobasa- gondolke do naszego wozka graco evo bo mamy tylko spacerowke, uzyuwana w stanie idealnym, jestem bardzo zadowolona z zakupu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Jak tam weekend minal?
U nas w sumie za szybko.... W sobote pojexhalismy w odwiedziny do kolezanki z ktora lezalam na sali prze porodem 🙂 Fajnie bylo dzieciaki sie pobawily az ledwo na nogach umialy ustac mysmy sobie pogadaly. W niedziele troche leniwie bo w domku. Ugotowalam ogorkowa, lasagne i beziki z sosem czekoladowym 🙂 Rodzice przyszli na obiadek i potem przyjechalam jeszcze kuzynka z narzeczonym zaprosic na slub. Wszystko sie fajnie zgralo 🙂
Floro poszedl na spacer z dziadkami i caly dzien siedzial u nich w domku. Od czasu do czasu przychodzil tylko do Nas sie zameldowac ze zyje 😉 i wracal do dziadkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia dużo zdrówka

Ja dziś byłam na standardowych badaniach krwi i jestem tak pokłuta że ledwo moge zgiąć ręke , zawsze był u mnie problem z żyłami ale dziś pani wkłuwała sie 3 razy i jeszcze tak prefidnie kręciła igłą we wszystkie strony że już myślałam że zaraz uciekne z tego krzesła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
Danusia dużo zdrówka

Ja dziś byłam na standardowych badaniach krwi i jestem tak pokłuta że ledwo moge zgiąć ręke , zawsze był u mnie problem z żyłami ale dziś pani wkłuwała sie 3 razy i jeszcze tak prefidnie kręciła igłą we wszystkie strony że już myślałam że zaraz uciekne z tego krzesła 🤢


to wspolczuje ja jesli wlasnie chodzi o igly to sie ich nie boje, nie rusza mnie to :P w koncu bylam honorowym dawca krwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...