Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Julik,Sobolinku dzięki za rady ,wczoraj poszliśmy z powodu tego logo spać po północy,bo A to kompletnie nie wie jak sie do tego zabrac i jest mu obojętne jak to będzie wyglądało,to logo ze smiesznym napisem stworzyła firma reklamowa ,a to z flagą to moje dzieło,ogólnie ma to byc reklama na okno w szkole bardzo wąskie(1mx0,70cm),wiec musi być widoczna ,rzucająca sie w oczy ,zwracająca uwagę ,więc nie wiedziałam którą wybrać ,bo tak jak napisałyscie obaprojekty są fajne ale zarazem inne,taak jak napisałas Julik ten z kierownicą taki jakby go dziecko robiło,(tak mi sie tez skojazył)a ten mój taki bardziej hmm..profesjonalny,ale zrobiłam ankietę posłałam oba jeszcze znajomym i rodzinie i prawie wszyscy stwierdzili ze zwróciliby uwagę na ten śmieszny mimo ze mniej sie im podoba,a o to wlasnie mi chodziło ,więc wygrał ten śmieszny z drobnymi poprawkami-wyprostowałam L ,itroszke zmieniłam tło,jeszcze raz wielkie dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanusia ,nie mart się tymi ząbkami,później zaczną jej się psuć ,a Ala ma juz jeden wiec wszystko chyba ok,moja siostra pierwszy miała jak skończyła roczek,a teraz ma 23 lata i wszystkie zeby zdrowe ,tylko raz w zyciu miała plombowany jeden ząb,Jeśli chodzi o nasze postępy w nauce spania to jakieś są tzn jutro będzie tydzien naszej nauki i Zuza sama śpi w łóżeczku w dzień i w nocy,kładziemy ja z tym calym rytuałem ,i ona zasypia czasami troszke popłacze ,czasami tak jak wxzoraj wieczorem wcale,no i wczoraj zasneła po 2 min.a teraz po 5,jak sie obudzi w nocy to idziemy do niej kladziemy mówimy ,dajemy pieluszke która zastąpiła jej cycabo ją ssie,i wychodzimy a ona nawet nie płacze w tej nocy tylko śpi dalej,i wszystko byłoby super gdyby sie nie budziła co 2 godz.ale w związku z tym ze mamy troszkę uparte dziecko to nasza nauka potrawa nie tydzień ale 2,czasami jak musze wstac kolejny raz w nocy to mam chwile zwątpienia i najchetniej wziełabym aj do łózka ,ale wtedy A mnie pilnuje bo wszystko poszłoby na marne,
Sobolinku 10 zębów 😲 łał,u nas dzisiaj zauważyłam 2 prawą na dole ,ale musiałam rozśmieszc zuze i świecić latarką ,żeby zobaczyć,chyba musze włozyc palce tak jak Ty ,ale ona mnie napewno ugryzie,
Edzia ,zdolniacha z Ciebie ja bym takiego tortu w zyciu nie zrobiła,jesteś cukiernikiem ?
Joanna U nas ksiądz będzie 14 ,i troche mi to nie pasuje ,bo 15 mamy roczek ,będą już goście ,w kuchni trzeba będzie gotować ,a tu będę musiała przyjąc księdza,zresztą my juz na kolede czekaliśmy w tym roku 😁bo rozkład kolęd miałam juz w listopadzie,a 2 tyg temu zmienili i nikt o tym nie wiedział,na szczscie Michał jest ministrantem i miał przyjsc z tym księdzem ,wiec 27 wstalismy wczesniej ,na szybko spzratałam, powiedziałam Michałaowi ze jak bede na naszej ulicy to ma mi dac znac,on zadzwonil juz o 10 ,ja jeszcze w pizamie,myslałam ze juz bede zaraz a lbo co gorsza Michal wymyslił zeby ksiadz zaczoł od jego domu ,a ten mi mówi ze koledy nie bedzie bo zmienili,poszłam potem z Zuza na spacer ok 13 i sasiadka wyszła do okna i pyta czy nie wiem gdzie ten ksiądz,okazałao sie cała ulica czeka na ksiedza 🙂A co tej sytuacji w żłobku ,to ja juz tak ajestem ze jeśli byłabym pewna ze to ich wina to zrobiłabym awanturę,tak robiłam w szkole-nie awantury-ale jeśli wiedziałam ze mam rację jeśli chodzi o Michała to mówiłam co myślę na zebraniach,a nie siedziałam w kącie jak inni rodzice cicho ,bo sie bali ze ich dzieci bedą później miały jeszcze bardziej przechlapane,to juz nie te czasy,Michał nigdy nie miał z tego powodu problemów,moze tez dlatego ze od razu zaznaczyłam ze jeśli tak będzie to rozwiąże te sprawy inaczej,ale ja juz taka jestem ,a pozatym to ze powiesz co myślisz to chyba niw powód zeby nie przyjąć dziecka do złobka o tym decydują chyba inne czynniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku my tez idziemy jutro na urodziny mojej mamy ,mam 7 ale jutro odprawia,Zuza śpi,a A patrzy na mnie i mówi ze mam się nim zająć ☺️ ,a nie pisać z Wami, zmykam ,potem wpadnę jak pojedzie na siłownię z Michałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Sobolinku my tez idziemy jutro na urodziny mojej mamy ,mam 7 ale jutro odprawia,Zuza śpi,a A patrzy na mnie i mówi ze mam się nim zająć ☺️ ,a nie pisać z Wami, zmykam ,potem wpadnę jak pojedzie na siłownię z Michałem

hehe 😁 😁 😁 😁 Oj zajmij się nim, zajmij 🙂 I pozdrów go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak się ogarniałyśmy, że Ula znów położona spać 😜

Jest tak okropnie na dworze, a Ulka jeszcze zakatarzona, także nigdzie nie wychodziłyśmy. Czekamy za to na moją siostrę, z którą nie widziałam się od sierpnia, a teraz jej mąż dostał urlop i przyjeżdżają na kilka dni 😁

Sobolinku, pytałaś jak nasze pierwsze dni w pracy. Okazało się, że bardzo dobrze, dużo lepiej niż w moich czarnych scenariuszach 😜 Ja w pracy wcale nie czuję, że nie było mnie prawie rok, ale nie wiem czy się cieszę że tam jestem. Jestem bo jestem 😜 Ula teściowej nie płakała, nawet pospała (nie tak jak w domu, ale zawsze coś), tylko jeść nie chciała, ale w południe dostaje mleczka, a po 16 przyjeżdżał mąż, od którego chętnie kaszkę zjadała, jednego dnia to tak ładnie siusiała do nocniczka, że miała suchą pieluchę do wieczora, drugiego tylko jedną zmoczyła 😆 Do pracy mam w poniedziałek, wtorek i piątek i w tym tygodniu wyszły tylko dwa dni 😜 Po tych dwóch pierwszych dniach jestem dobrej myśli, oby tak dalej 🙂

Monic, dawno nie zaglądałaś, skrobnij co u Was. Z mlekiem niestety nie pomogę. A Fifi mała gadułka, ja tam słyszałam jakby wołał "ciociaciocia" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas bez zmian - chodze do szkoly, maly rozrabia...i ciagle gada...musze bez powodu dzwonic do T zeby sobie pogadal z tatusiem jak ten jest w pracy 😁 sylwester wytrzymal do 12...tanczyl i wariowal...17 stycznia ide do lekarza z nim by porozmawiac o tym mleczku...tak chyba bedzie najlepiej 🙂a tak to chyba mam malego terroryste w domku - cwaniak wie kiedy sie przy kims poplakac zeby cos dostac...ale na mnie to mnie to nie dziala 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Witam Was dziewczyny 🙂 nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie 😉
Dziś tylko sie przywitam a jutro napisze coś więcej i wytłumacze sie tak długiej nie obecności:/

Pozdrawiam Was serdecznie 🙂 I przesyłam buziaki dla Waszych wspaniałych dzieciaczków :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Joanna, ja Cię doskonale rozumiem. Sama też bym pewnie awantury nie robiła. Bałabym się, że będą potem jakoś źle traktować małego.
A Michasiowi dałam dziś jeden z kubeczków, ale nie chciał pić. Może dlatego, że znów chory. Katar, kaszel, choć płuca czyste - byliśmy u lekarza dzisiaj. Już mam dość chorób. Ten żłobek nas wykończy, ale już niedługo powinno być lepiej. Niby rok dziecko się uodparnia w żłobku a już 4 miesiąc się zaczął - trzeba być optymistą 😉


malamyszko u Nas też znowu katar i zapchany nos 😞 Już w nocy źle spała, wierciła się i budziła więcej razy niż zwykle! 😞 też już mam dość i coraz częściej myslimy o niani na stałe ale zależy mi na tym, aby Blanka była z dziećmi...zobaczymy jak to będzie ale trace już siły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
dobry wieczor mamusie ,potrzebuję Waszej rady ,musimy wybrać projek logo naszej szkoły i nie wiem na jaki sie zdecydowac,pomóżcie,poradźcie,który się Wam podoba,zdjecia dodałam na agu,bo tutaj nie umiem 😁
Poczytałam wszystko,ale nie mam juz dzisiaj sily odpisywac ,jutro sie odezwę ,dobranoc


Mi się podoba ten drugi 🙂 bardziej dotrze do potencjalnych klientów 🙂 tak myślę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 latek dla Kochanej Julii!!!! 🙂 Rośnij zdrowo, wesoło i kolorowo!!! Oraz wszystkiego naj naj naj dla Filipka, troszkę spóznione ale szczere 🙂 🙂 🙂

Sobolinku WOw 10 zębów! U Nas wyszły dwie kolejne dwójki, w sumie już jest 6 🙂 teraz szybko idą!

Monic ja nie znam tego mleka, więc CI nei pomogę, ja wprowadziłam już Blance mleko nr 3 gerber, bo 2 się nei najadała. No a filmik super! Filipek jak fajnei gaworzy 🙂 🙂 🙂

Ewcia jak mogłybyśmy CIę zapomnieć! Myślałyśmy, ze to o nas zapomniałaś 😞 Cieszymy się, ze się odezwałaś i czekamy na więcej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
zuzka napisał(a):
dobry wieczor mamusie ,potrzebuję Waszej rady ,musimy wybrać projek logo naszej szkoły i nie wiem na jaki sie zdecydowac,pomóżcie,poradźcie,który się Wam podoba,zdjecia dodałam na agu,bo tutaj nie umiem 😁
Poczytałam wszystko,ale nie mam juz dzisiaj sily odpisywac ,jutro sie odezwę ,dobranoc


Mi się podoba ten drugi 🙂 bardziej dotrze do potencjalnych klientów 🙂 tak myślę!


mi też się wydaje że drugi bardziej dotrze do klientów 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku super filmiki Ania jest taka urocza! 🙂
A co do ząbków to jestem w szoku masz małego gryzonia w domu 😁 😁 Ania pobija chyba nasze forumowe rokordy 😆 😆

STO LATEK DLA JULI I FILIPKA! 🙂

Monic Filipek słodki i jaki rozgadany 🙂 🙂

Co do mleczka my już też wprowadzamy 3 gerbera 🙂 🙂

Ewcia czekamy z niecierpliwością na wieści co u Ciebie i Dominika 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):

Edzia ,zdolniacha z Ciebie ja bym takiego tortu w zyciu nie zrobiła,jesteś cukiernikiem ?

Aż takich zdolności nie mam ale lubię kombinować i bawić się takimi rzeczami (sobie na urodziny raz zrobiłam króliczka playboy'a a koleżance ostatnio hello kitty) zrobię zdjęcie jak już zrobię torcik 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
zuzka napisał(a):

Edzia ,zdolniacha z Ciebie ja bym takiego tortu w zyciu nie zrobiła,jesteś cukiernikiem ?

Aż takich zdolności nie mam ale lubię kombinować i bawić się takimi rzeczami (sobie na urodziny raz zrobiłam króliczka playboy'a a koleżance ostatnio hello kitty) zrobię zdjęcie jak już zrobię torcik 🙂 🙂


Koniecznie musisz wrzucić zdjęcie. Szkoda, że nie mieszkamy bliżej, bo mogłabyć Michasiowi też torcik zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania jak zwykle wesoła,te okrzyki radości są cudne,
Asiula,nawet jakbyś się zapisała teraz na kurs ,to nie zdążyłabyś sie załapać na stare zasady,a to co piszą i mówią odroczeniu terminu to tylko propozycja ministra,wiesz wedlug mnie to po nowemu bedzie łatwiej zdać niż teraz,Fajnie ze tak łatwo wróciło Ci się do pracy no i Ula to w miarę dobrze znosi ,fajnie ze masz tylko 3 dni w tygodniu,no i daleko tez nie masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem już po Housie 🙂
Edzia faktycznie tort zapowiada się super, podziwiam Cię i już czekam z niecierpliwością na zdjęcie gotowego dzieła 🙂
Ewcia fajnie, że do nas wróciłaś 🙂 I Dominik jaki już duży chłopak 🙂 Czekam na dłuższą relację 🙂
Ja tort zamówię u specjalistów 🙂, bo jeszcze nigdy nie robiłam, a na pierwszy raz to się nie piszę z tą małą przylepką wspinającą się po nogawkach 🙂 Może za rok będziemy obie majstrowały w kuchni przy torcie 🙂
Dziewczyny jak będą wyglądały u Was te roczki? Bo ja nie planowałam jakiegoś wielkiego przyjęcia. Zuzka pisałaś, że u Ciebie będzie dużo gości i pełna kuchnia. Co zamierzacie zrobić? Bo ja to jestem całkowicie zielona w tym temacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka, ja już po kursie, w ciąży robiłam 😜 nawet miałam dwa podejścia do praktyki (bo teorię to od razu zdałam) i pomyślałam, że po staremu to wiadomo co i jak więc warto by było zdać (ważność poprzedniej teorii mi się skończyła), bo tak straszą tymi zmianami. A prawko baaaardzo by mi się przydało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...