Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosia nie zagladal mu w zeby bo dopiero od wczoraj podejrzewam ze zeby. Lekarz mu tylko w ucho zagladnal i ogolnie stwierdzil ze zdrowe dziecko 😮.
U nas nie ma az 10 kupek, bez przesady. Od wczoraj tak 3-4 ale dla nas to jest duzo 🤪. Ogolnie to chcialam mu dziasla posmarowac, ale nie moge bo sobie rozdrapal troszke, a jak rana otwarta to juz nie wolno smarowac.
Dalam mu rumianku do picia, podobno tez troche znieczula, no i w razie odwodnienia niech lepiej pije.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny nie wiem czy oglądałyście na tvn style taką serię 7 kobiet, i tam były różne opcje, alkohol, małżeństwo, ciąża... niedawno było o karmieniu piersią, oczywiście przegapiłam, ale znalazłam w necie 🙂
macie linka, ciekawe nawet. Ja lubię w ogóle tę serię i babkę co to prowadzi 🙂

http://tvnplayer.pl/programy-online/7-kobiet-odcinki,230/odcinek-0,S00E00,5351.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris u nas wcale nie jest tak słodko z niekapkiem. Też się krztusi ale podaje jej wyłącznie bobofruty albo gerbery z bananem to jest wtedy gęste. Rzadkich herbatek itp też nie wypije. I zawsze marudzi jak jej to daję ale cóż. Warto też spróbować gumowych smoczków w kształcie ustnika do niekapka. Podobno super sprawa, widziałam w mothercare, ale w tesco są tańsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasieńka - ja próbowałam w tym niekapku dać jej najpierw rzadszą kaszkę ale i tak była za gęsta i leciało tylko po kropelce, ona się upaprała a gó... zjadła, potem też się wkurzyła.
Jak Ty Oliwce dajesz mm ? Słuchaj, teraz mi się przypomniało - miałam Cię wcześniej zapytać - syszałaś o czyms takim urządzeniu firmy medela - CALMA ? Może ktoś słyszał coś o tym - czy dobre to w przypadku gdy dziecko nie chce żadnej butelki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris jej menu wygląda tak:
całą noc cyc
8:30 - kaszka bananowa na modyfikowanym łyżeczką 150ml
12:00 - deserek: kleik ryżowy z bananami i brziskwinami gerbera łyżeczką
14:00 czasami 15:00 - zupa łyżeczką 150 ml
od 16:30 cyc
o 20:00 kaszka malinowa na modyfikowanym łyżeczką 150ml
jak jest taka potrzeba to po drodze podaje jej modyfikowane zageszczone kleikiem oczywiście łyżeczką

mam nadzieję, że jej nie głodzę, jaka jest Wasza opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...