Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja tez bym sie wnerwiła.moj ojcowski bierze w czerwcu...ciekawe czy go poswieci małemu 🤔
mały darcie juz zaliczył.poczatek nawet niezły bo długo spał. ciekawe jak dalej.
ps. Buterfly moj Filip nadal z nami spi w pokoju. w sumie najlepsza opcja to taka ze dziecko jest w swoim pokoju a rodzice sie przenosza na jakis czas spac tam, wtedy maluszek i przyzwyczajony do pokoju swojego i nie sam. ale u nas pokoj małego niezrobiony. generalnie jakos dziwnie bedzie mi bez małego w pokoju. jak skonczy roczek pewnie pojdzie dopiero do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas Borys tez w naszej sypialni, pokój dla niego też jeszcze nie zrobiony... ale ja wcale nie myślę go wyprowadzać, i to może nawet do 3 roku życia zostanie.... zobaczymy. Czytałam że jeśli dziecko jest z rodzicami długo, to w przyszłym życiu jest bardziej samodzielne, pewne siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Ja juz padam dzis. Gosia ile godzin w tygodniu pracujesz? Dajesz rade na wieczor z Borysiem? Mężulek Ci pomaga?
Z tym Euro to masz racje!!! Aczkolwiek moj facet nie jest za pilka, predzej ja szaleje 😁.
Ja wysiadam normalnie, a podobno moje dziecko jest bardzo grzeczne (opinia z żłobka).
Butterfly u nas Adrian spi u siebie w pokoju, z tym ze jego pokoj dziela doslownie 2 kroki od naszej sypialni. Jak w nocy sie obudzi to nadal biore go do siebie. No i rano po pierwszej butli spi juz ze mna. Uwielbiam sie z rana do niego tulic. W nocy zas nie lubie z nim spac, bo wiadomo, mam ograniczone ruchy, a lubie sie rozwalac 😁.

Ostatnia nocka przespana, zobaczymy jak bedzie dzis 🤢.

Dziewczyny ja troche z innej beczki. Zastanawialyscie sie juz do kiedy bedziecie dawaly dzieciom butle? Ja nie mam pojecia kiedy powinno sie odstawic butelke, bo mleko sie chyba daje do 3go roku zycia?? Kolezanka ma 1,5 rocznego synka i juz jak mial roczek to nigdy nie widzialam zeby jadl z butli.
Masakra... bo dla mnie to wygoda podac butle ☺️

U nas nie ma ojcowskiego 🤢. Jak dziecko sie urodzi, ojciec ma 2 dni wolnego i that's it.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha.... mi jakos zaczal zwisac fakt ze dziecko pozniej jak bedzie starsze to bedzie chcialo spac ze mna... niech spi gdzie chce, przyjdzie taki dzien ze juz bedzie sie wstydzil mamusi :P.
Nie mam zamiaru klasc go zeby wyl... moze akurat czegos sie boi albo potrzebuje sie przytulic do mamy, co w tym zlego?
Jedyne co jest w tym przypadku do dupy to brak intymnosci no i niestety facet idzie w pewnym momencie w odstawke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena Marysia z nami nie śpi w łóżku ale w tym samym pokoju i intymność też poszła w cholerę :P

Dzień doberek 🙂
Pobudka o 5 na oba cyce, i oczywiście 7 koniec spania... lepiej 7 niż 5 albo 6 😁
Ja już po śniadaniu, siedzę przy kawie...
Oj nawet nie wiecie jak ja bym chciała mieć jakiś wolny kącik żeby Marysi pokój zrobić... ach baaaaardzo... no ale cóż, jest tak nie inaczej... przynajmniej mamy się gdzie podziać razem 🙂
2.04 wyjeżdżam z Mary do Legnicy i zostaję do 18 jakoś, doczekać się nie mogę... i uwaga, uwaga jedziemy pociągiem 🤪 muszę chustę kupić na podróż
z wstawaniem w łóżeczku to jest jakiś kosmos!! Mała zawsze zasypiała sama, ale teraz to jest niemożliwe, no chyba że na stojąco 🙃 po butli ją odkładam i czekam tak 15 minut, jak nie zaśnie- a przeważnie wstaje i zaciesza- to biorę ją na ręce i mruczę, 5-10minut i śpi, wtedy ją odkładam 🙂
Pogoda do tyłka u mnie, szaro jakoś i mokro się wydaje... a na rehabilitację będę musiała pojechać... bleh 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
U nas koniec spania o 6:00, butla i niestety kupka
O 8:00 skapitulowalam i już nie usypiam jej
Siedzi na podłodze i tlucze zabawki, czasem patrzy chwilke na reklamę
Noc koszmarna, z mojej winy, uderzenia gorąca, zatkany nos itp
Niki tylko budziła sie na smoka na szczęście nie było tańców w lozeczku
U nas Niki śpi w pokoju obok (pokój prababki jebanej...) a ja przy głowie mam nianie i jak tylko zajeknie to u niej jestem
I tv można obejrzeć i chwile intymności ;-) fajne rozwiazanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!
U nas Maja śpi z nami, ale to dla mojej wygody, muszę się jednak przyznać że nic nie mogę wtedy zrobić, nawet się ruszyć bo się budzi, więc nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale do Kuby też jej nie mogę wstawić łóżeczka bo go będzie budziła.
Kuba dłuuugo z nami spał, ale ja to bardzo lubiłam, teraz jak śpi już u siebie to mi go brakuje obok 🤢 a przez jakiś czas i tak w nocy wędrował do nas a teraz już nie, najwidoczniej przyszedł czas i woli spać sam, nic na siłę.
Oki lecę na jakieś śniadanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć!

Ja tylko chciałam się przywitać, bo troche mam dziś do roboty...Mój m wczoraj wyjechał 😞 Najwcześniej wróci pod koniec sierpnia a w najgorszym przypadku października...jestem o dziesięc lat starsza przez ten jego wyjazd...obojgu nam było strasznie cięzko sie roztać...przy Wojtku staram sie trzymać ale non stop bym płakała jak dziecko...dopiero tu był, przytulał mnie a teraz jestem sama 😞 Jak idiotka chodziłam i wąchałam jego kurtkę bo nim pachnie...
Teraz czekam na telefon od niego bo 12 godzin miał lecieć do Singapuru...
21 go Wojtek ma jeszcze badanie kontrolne słuchu więc jeszcze musze tu zostać w Piasecznie ale może już 22 go wsiadam w pociąg i jadę do moich rodziców na miesiąc chyba.

Czy miałyście drugie badanie bioderek juz ? Czy trzeba robic drugie jeśli za pierwszym badaniem było wszystko ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivonka kobietko trzymaj się dzielnie! wiem, że łatwo mi pisać, nie wyobrażam sobie nawet co możesz czuć...no i co czuł Twój mąż... 😞 Masz rację jedź do rodziców, zawsze będzie Ci raźniej!

co do bioderek my mieliśmy tylko jedno badanie, wynik był ok.. i nie musimy powtarzać, tyle, że ja jestem w IRL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
Czytam was regularnie ale nie mam czasu pisac mały mi nie daje bo u mnie w bloku na klatce schodowej jest remont więc staram się na dwór wychodzic by nie słuchac tego hałasu???

Mamusie ponawiam pytanie dawałyście już waszym szkrabom kaszę jaglaną,gryczaną lub kukurydzianą (nie kleik) jak tak to jak robiłyście macie jakieś przepisy????
Jak któraś ma to poproszę by się nim podzieliła i z góry dziękuję.
Fajny ten artykuł o kaszkach co któraś z was dała linka ale nie pamiętam kto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kukurydzianą daję jako zagęszczacz tak jak Agata...
Iwona trzymaj się dzielnie!!
A co do bioderek to jak masz okazję iść na usg to korzystaj... moja Mała ma teraz co 3 miesiące kontrolę, ale u nas to już inna bajka z bioderkami...

Muszę się zebrać i z Mary iść do lekarza, bo ma czerwone kropy na sutkach i jakby spuchnięte... 😮 jakby jakieś zmiany hormonalne ... i trochę pokaszluje, ale to chyba od śliny 🙂

Brawo dla Adiego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co z ta butelka? Macie pojecie kiedy powinno sie odstawic? 🤢

Iwonka pierwsze dni sa najgorsze. Dobrze ze Wojtus jest z Toba. Wiem ze ciezko, ale staraj sie myslec pozytywnie.... stesknicie sie za soba a wtedy milosc kwitnie 😁.
Nie badz smutna, bo Wojtus czuje ze mamie smutno i tez moze byc mniej wesoly.
Bedzie dobrze 😉, u rodzicow razniej... no i masz jeszcze nas 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...