Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć dziewczyny... ostatnio jakoś nic nie piszę dłuższego, ale nie mam siły...
Wczoraj zamówiłam Maryśce krzesełko http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-baby-coo-flower-i2251625412.html różowe...

I jeszcze kilka zabawek z MULI 🙂 kubeczki z ikei i przeplatankę
http://allegro.pl/ikea-mula-zabawka-edukacyjna-kolejka-gratis-i2254676294.html zawsze takie coś chciałam mieć w dzieciństwie hehe
http://allegro.pl/kolorowe-foremki-kubeczki-do-piasku-wieza-ikea-fv-i2266132947.html 🙂

Jak już wcześniej pisałam kupiłam dinozaura używanego... chciałam dokupić więcej kulek sensorycznych i lipa, nigdzie w Płocku ich nie ma... tak samo klocków sensorycznych 😞 więc pomyślałam, że jak dinozaur używany to kule też zamówię używane... 13 sztuk zamówiłam 🤪 ale będzie frajda jak to wszystko poprzychodzi 😁

Marysia ma z rana adhd... ale noc jakoś tak pozytywnie w sumie upłynęła więc nie narzekam, że o 8 dziecko chce się bawić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, poczytałam trochę, ale nie nadrobiłam wszystkiego, nie mam jak 😞
Chyba Ivi pisała o fontannie z piłeczkami- Oskar dostał od znajomych taką podróbkę, pcha te kulki do buzi, przeokropnie hałasuje i ogólnie jest beznadziejne, ale wiem, że tej firmy naprawdę frajdy do groma daje dzieciakom- no ale większym trochę.

Fatalnie się czuję 🤢 już bym chciała, żeby była chociaż połowa tej ciąży i wszystko ok....
buziaki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas nerwowo...
Lenka ok,zdrowa,ma tylko jakas wysypke wokol ust,pewnie od sliny,bo eliminacja pokarmow na nic sie zdala.z zapinaniem w fotelik samochodowy czy do wozka nie mamy zadnych problemow-mala sie cieszy,bo dobrze sie jej kojarzy 🙂uwielbia spacery.tylko na swiatlach sie denerwuje,bo stoimy.
mojego m.pokrecilo...doslownie,znowu kregoslup sie odezwal.
a poza tym wiesza mi sie net bez przerwy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tym netem to jakis koszmar...moj dostawca sygnalu,odkad zmienil logo z niebieskiego na rozowe 😉ma wszystko w dupie...zasieg jest,modem swieci na niebiesko-przesyl ZERO!juz mam dosyc wydzwaniania do BOA...z sygnalem w telef.tak samo-sa martwe godziny,kiedy w obrebie sieci sie nie polaczy.
aaa.mamy family cup 😁----bubble island na fb.jak dzieci 😜wszystkie etapy zaliczone,teraz walka na punkty i nowe hajskory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Andzia! witamy wreszcie po swietach 🙂
Monia w tym przepisie z burakiem zrób jakos tak zeby nie gotowac mleka tzn zagotuj buraka w wodzie i i dodaj masło na koncu jak ostygnie troche dodaj ten kleik i mleko, bo mleka modyfikowanego sie nie gotuje. czesto w tych przepisacj widze własnie taką pomyłke!!
Nequitia my mamy ta mulę, ale Filip sie jescze nie umie bawic 🙂 ale uwazam ze to dobry zakup nawet na przyszłosc.no pewnie MArysia predzej zczai o co biega. piramidka super.
Gosia wózek mi sie super podoba ten co chcesz, taki innny, tylko u mnie odpada ze wzgledu na wagę, jak juz kupowałabym spacerówke to bym szukałą tak5,5-6 kilo. denerwujące jest to ze musze brac to pod uwage.
mały zjadł truskawki z bobovity hihi moze chociaz takie owoce bedzie jadł.wiec dzisiejsza porcja owoców zaliczona jutro kisiel zrobie z gruszką.
a Gosia generalnie białko juz od 11 miesiaca czyli 10ego skonczonego jest, w sumie pare tygodni w ta czy w sią mozna spróbowac, ja jednak mam za duzo do próbowania hehe
a pałak masakra 129 zł przegiecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikaanka u mnie niestety 1 -1,5 mca było okropne, nie dość ze mdłości 24/7 to jeszcze nie miałam siły wstać z łóżka, wyjść z Niki na spacer (śnieg, noszenie gondoli z Niki ok 23kg po schodach) generalnie myślałam ze mam depresję (powód?!?) połączona z przesileniem i chyba rakiem żołądka
Nawet odcielam sie od koleżanek i kawy bo nie miałam siły
Zaczynały mnie nadchodzic bo sie już martwily

W koncu ( ta cześć już znacie) poznałam przyczynę, było łatwiej wstać bo przecież teraz dwójkę dzieci trzeba nakarmić ...

Od ponad tyg jak ręka odjal!!! (drugi trymestr cudowny)
Gotuje, pieke, codziennie gdzie indziej kawka (Niki i wózek do auta) szoping nawet ;-))
Przetrwasz pierwszy i będzie supcio ale teraz sie pomeczysz ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Czytam Was ale nie mam już kiedy pisać...U nas ostatnio jakiś horror, tylko na ręce a w nocy przez cały czas tylko cyc, faktem jest że mamy kolejnego zęba ale ja już wysiadam.
Dzisiaj jeszcze muszę upiec 4 ciasta ( mój P w tym tygodniu miał urodziny i imieniny i jutro się rodzinka na kawę zwala ) a jeszcze nawet nie mam zakupów zrobionych...
A poza tym wszystko ok 🙂
Ładnie dziś nawet za oknem 🙂
Mikanka, musisz przetrwać kochana
Magda miałam Ci pisać , że te kulki sensoryczne są używane na allegro, gdybyś nie mogła znaleźć.
Gosia ja twarożek podałam raz , z koperkiem, półtłusty i Młoda pluła dalej niż widziała, wniosek taki że u nas jeszcze chyba za wcześnie na twaróg a szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

Ja mam mega dużo myślenia.. Chcemy zmienić jeden samochód (mój) Punto na Opla Vectre Kombi, ale nie wiem, boje się finansowo jak to będzie..
Kredyt na dom, wykończenie domu, podwórza, dziecko dwa auta - boje sie troche, a chciałabym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja spacerowki (parasolki) nie kupuje, nie po to dałam dwa tysie na wózek zeby teraz znów kase wywalać..

Za to zastanawiam się nad rowerkiem....
http://www.marko-baby.pl/pojazd-rowerek-wieloetapowy-smart-trike-3-w1-seria-sport,8793,p.html
o taki mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Gosia, ja dawałam chudy twarożek. A wózek super. Podoba mi się bardzo, ale sama kupię pewnie coś bardziej klasycznego. Ty jesteś bardziej designerska 😉
Co do mojego Marcina to w sumie ja nie mam pretensji,że sobie poszedł. A właściwie to wrócił tak wcześnie, że sama byłam w szoku. Ja tam wolę, żeby poszedł spotkac się z kolegami niż kwiczał w domu, bo ja sama się wtedy źle czuję.
Paweł zaczął wreszcie siadac z brzucha. Z plecków siada już od dawna, ale z brzuszka mu nie szło. W ogóle to się zrobił kumaty jak nie wiem co... Mówię mu "gdzie jest Kwaka?" to przynosi swoją kaczuszkę mi. Jak zapytam gdzie jest konik to podejdzie do konia na biegunach i go całuje i głaszcze. Tak samo jest z każdą zabawką. Normalnie czai co do niego mówię i zawsze przynosi to, co trzeba. Szok! Jak mówię "daj mamie buzi" to daje takiego buziaka soczystego, że aż strach 🙂 Jak zapytam kto jest na zdjęciach to pokazuje na odpowiednią osobę i mówi po swojemu. Na razie umie pokazać mamę, tatę i ciocię Asię i mówi wtedy "Asa Asa" 😁 A ciocia chodzi dumna. A jak włączam radio to mówi "gra". A jak biorę księgę bajek do czytania na noc to mówi "baja" 😁 Wszyscy są w szoku, ze on tak dużo mówi. No i mówi "jajo", bo go moja mama nauczyła... Noi nauczyła go na hasło "Pawełku ile Ty masz kłopotów?" A on się łapie za głowę wtedy i kręci na obie strony. No po prostu jest przezabawny. No i tańczy...jak oszalały! cały czas mu się rączki i dupka ruszają! Oj, jaka jestem z niego dumna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...