Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agata odzywaj sie!!! I foto dawaj!!!
Ja chyba 6-6,5 kg przytylam Kurcze juz nie pamietam ;-)
Bo ważył 4200 prawie ;-)
Wręcz zeszczuplalam w ciazy ;-)
Ale jakie ma wymiary Majeczka?
Kurcze teraz Gosia!!! Yupi!!
Ja juz myślałam ze jestem w ciaxy!!! Urosły mi cycki o 1-2 rozmiary!!! Okresu brak!! Ochota na słodkie!!
Jezuuu juz plakalam po kątach a potem sie cieszylam!!!
I wczoraj sie zaczął ;-)

Juz myślałam ze u nas i spirala nie dała rady..
Ufff ułożyło a cycki mam nadzieje ze zostaną ;-)))
Stanik mi rozrywa ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka koniecznie nam się pokaż z brzuszkiem! Jejku, ale to zleciało, jeszcze chwila i będziesz tulić maleństwo! Przypomniało mi się że mam taką kolezankę i jej dzieci to też Miłosz i Majeczka 🙂


Dorotka wpadaj częściej do nas, już myślałam że i Ty zrezygnowałaś z mamusiek!

co do tego nebulizatora, to u mnie nie ma szans, żeby Bo dał sobie to przyłożyć do buzi... ale moja siostra non stop jedzie z Leosiem, głównie to właśnie sól fizjologiczna, no i oni często mają leki, bo on non stop łapie infekcje, ale takie które przesiał im lekarz.

A propo, Leoś w tym tyg kończy roczek, za tydz w sobotę wielka impreza, tak więc szykuje nam sie wyjazd do wawy! myślę że chyba zostawimy Boryska na tydz u dziadków. Właśnie zastanawiam się nad prezentem... jeździk pchacz kupują moi rodzice, muszę coś wyszukać innego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Agatka pokaż brzusio 🙂
U nas już tydzień żłobka minął. Mała wyje jak ma wychodzić z domu i przy rozstaniu a potem podobno jest już bardzo dobrze, panie ją lubią bo jest bardzo samodzielna, sama biega po nocnik, nie ma z nią problemu 🙂 więc się cieszę.Stwierdziły nawet, że szkoda jej w żłobku, że powinna być w przedszkolu bo by mogła dalej się rozwijać, bo jak na żłobek jest bardzo rozwinięta. Na nocki już nie chodzę, dostałam pracę, niestety od 10tej do 18tej, nic ambitnego, bo stoisko prasowe, ale zimę mogę przeczekać, a zarobki na łódzkie warunki spoko, więc się cieszę, kontakt z ludźmi, pogadam sobie cały dzień i jakoś czas leci 🙂Szefostwo super, nie ma z niczym problemu, jak to powiedzieli, starają się być w porządku dla pracowników bo wiedzą , że jak oni nam tak my im. I to się sprawdza, jjak poprosiłam o dzień wolny na lekarza, szefowa stwierdziła , ze nie ma sprawy, sama mnie zastąpi, cieszę się bardzo bo takie traktowanie pracownika to dziś rzadkość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!

Dorota tak juz jest.. Tak samo jest z wieczornym wyjściem ... Szczególnie jak mama sie spieszy..

Niki na szczęście spi ładnie. Ok 21 zasypia, wstaje 7-8, ok 13-14 drzemka 2-3h
Zwariowalabym inaczej...

Okres dostałam;-) coś podobnego do okresu;-) jedna Podlaska na cały okres by starczyla;-) ciekawe czy cycki mi zmaleja jak sie skończy....

M poszedł ma mecz, potem piwo.. Jaka ja jestem wyrozumiała...
Dzieciaki dokazuja okropnie
Niki płacze ze buzia ja boli :-( Boryś wyje i wszystko (nawet nasze palce u stop) gryzie... Dzieci nocy wstał o 1:15 a zasnął o 4...
Ja przeziebiona.. M zdjął cała podloge u dzieciaków dziś i poprawial... Wszystko razem z szafa (rozkrecona...) wyniesione pokój niedostępny.. Tylko szuka nowej roboty...

Ogarnelam chalupe, kolacje przygotowane, kąpiel, pizamy itp teraz nalalam sobie winka i patrzę na te moje lobuzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra to jak juz pisze to
Cilit bang - teściowa mnie uraczyla bo dobre ona używa ja zapomnialam kupić wczoraj... I co?!? Psiknelam na baterie w kuchni... I zlazla mi warstwa ta srebrna!!!! Tragedia!!! A osad w zalewie wcale nie rewelacyjnie zszedł... Trzymalam ok 1,5min...

I jeszcze rewelacja!! Odszukalam producenta butów dla Bo!!!
W Łodzi!!! I co?!? Zaoszczędze 450zl na parze!!! Bezpośrednio od producenta!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 Iza to co , będziesz w Łodzi 🙂 🙂 🙂 ??? Czy przesyłką Ci prześle....
Majka też dziś przechodzi samą siebie..ale...3 5ki jej idą ale płacze przy każdej okazji i o wszystko...P jeszcze w pracy bo poszedł dziś od 15tej abym ja mogła pójść od rana do swojej...( pomaga mi bardzo ) więc siedzę sama z maluchami i biję się z myślą by włożyć zatyczki do uszu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no jeszcze palę właśnie... myślę że skończę paczkę którą mam, a może pozwolę sobie jeszcze na jedną... najgorzej jest w pracy, jak od razu przestanę palić to sie wszyscy skapną, a nie chcę żeby już wiedzieli.

że jestem z Bo w ciąży dowiedziałam sie w 3 miesiącu, też paliłam, bo nie wiedziałam że jestem w ciąży, chyba do momentu pierwszej wizyty u lekarza paliłam... pamiętam że zaliczyłam też taką jedną ostrą imprezę wtedy.... ale miałam wyrzuty sumienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...