Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej dziewczyny,

witam po weekendzie. MOje Dziecię już ma drzemkę, ostatnio wstaje po 6 także musi szybciej odespać, a ja popijam kawcię i wcinam pozostałości mikołajkowe 🙂

wkreciara, oj wyobrażam sobie jak się umordowałaś tą wyprawą. Niestety tak to jest jak Mamusia ma większy zapał od dziecka. 🤪

Aneti, czyli u Ciebie szału śniegowego też nie było. Chyba musimy troszkę jeszcze poczekać, aby nasze Szkraby w pełni cieszyły się ze śniegu.

A u nas nauczyłam Łucję robić groźną minę i teraz chodzi i straszy psa 😜 POza tym robi jakieś dziwne figury gimnastycze: mostki, wygięcia itp. Czasami mam wrażenie, że fiknie takiego fikołka, że będzie tylko wielki płacz.....

MIłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Hej,
u nas weekend wyjazdowy, byliśmy u męża kuzynki, było fantastycznie, kuzynka ma 3 dzieci, ale już takie starsze, szkolne, że tak powiem i tak się ochoczą zajmowały Zosią, że normalnie się czułam jakbym bez dziecka na wyjeździe była super 🙂
a i dostaliśmy od Nich sanki, dzieciaki Zosię woziły i bardzo jej się spodobało, teraz też z mężem na sanki poszła ochoczo, także chyba się oswoiła z zimą 🙂
lusi u nas Zosia też tak się wygina, jakby próbowała stanąć na głowie albo na rękach, komicznie to wygląda, ale faktycznie strach patrzeć czy nie fiknie koziołka 😁
Idę się trochę położyć, bo mi tak niedobrze, że aż nie wiem czego mi się chce 😜
Miłego wieczoru Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka

A tu znowu mała cisza - przed burzą wpisów, pewnie 😜

Grudzień przyszedł a razem z nim nowe obowiązki,zadania,zmartwienia......
już powoli trzeba brać się za świąteczne sprzątanie,zakupy,prezenty.Jak dobrze,że mój M. po prawie roku może w końcu iść na zasłużony urlop!Jupi! 😁 Od 17 ma wolne aż do stycznia. Bierzemy się za pokój Lilki, troszkę trzeba w nim pozmieniać - bo miejsca brakuje,a planujemy wcisnąć jej jeszcze tam stolik z 2 krzesełkami hehe.

Co do sanek to jest o niebo lepiej.Tamta sytuacja była jednorazowa, winą musiało być ogólne zmęczenie i rozdrażnienie- mama ma nauczkę na przyszłość, NIC NA SIŁĘ. 😜 Teraz Lili bardzo chętnie wsiada do sanek i cieszy się.Jak sanki przestają na chwile jechać od razu daje znać,że się jej to nie podoba 😁 Po śniegu chodzi, ale niedługo- wyłazi tylko dla odmiany podczas spacerów.

Mam nadzieję,że u Was wszyscy zdrowi i zadowoleni z zimy!Buziaczki Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

ja szał zakupów mam już za sobą. Wczoraj wyciągnęłam siostrę na łażenie po sklepach, a M. został na służbę z Łucją. Udało mi się nawet kupić czerwone szpilki na sylwestra 🤪Tak nam się przeciągnęło, że musiał ją sam wykąpać i ułożyć do snu. Dzielny Tatus powiedział, że była to dla niego pestka i chętnie by się ze mną na msc zamienił. Gdyby tylko było to możliwe!!!!!!

U nas za to paskudna nocka, Łucja obudziła się po 1 i nie chciała spać, leżała, bawiła się misiami, jęczała, wyrzucała smoczka. W końcu ok. 3 zaczeła pokazywać, że chce jesć. Dostałą 100 ml mleka i jakoś usnęła. Z tym , że do rana pojękiwała. Obstawiam zęby, bo cały ranek też jest marudna 😠

U nas tez już lepiej ze śniegiem, Łucja wręcz uwielbia po nim chodzić..wchodzi tam gdzie jest go najwięcej, prawie po jej kolana 🙂 Teraz jest na odwrót ja chcę już do domu, bo marznę, a ona w najlepsze, że nie. Ale tak to jest jak dziecko ma porządny kombinezon i buty, a matka marznie w byle jakich kozaczkach 😜
Muszę koniecznie kupić sanki, bo coś podejrzewam, że będzie miała z nich radochę. ALe chyba poczekam na poświąteczne wyprzedaże 😜

Idę się zbierać za obiad....ale mam lenia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Lusi- widzę,że zostałyśmy same na placu boju 😁 współczuję nocek, ale to już prawie końcówka, dacie radę! 🙂

Oooo szaleństwo zakupów, zazdroszczę!Ja nie mam z kim iść 😞 Wszyscy zajęci sobą, albo za daleko. Jakie macie plany na Sylwestra? Haha brawa dla Tatusia za bezproblemowe popołudnie z córcią, ach te ich wyobrażenie o zajmowaniu się dzieckiem w domu 😁 Po miesiącu byliby znużeni,zmęczeni i załamani 😁 😁 😁 Jakbym była wstanie zarobić conajmniej tyle ile mój mąż tro bym się z nich chętnie zamieniła rolą na jakiś czas 😜

Poczekaj na sanki to Łucji odechce sie dreptania po śniegu- chyba, że na chwilę 🤪


Powiedzcie mi czy Wy też macie problemy przy ubieraniu dzieciaków na spacer? Moja Lili zazwyczaj protestuje, a przy ubieraniu szalika zawsze stęka!Ciężko jej chodzić w całym zimowym stroju....zanim się ubierzemy to obie jesteśmy zgrzane i poddenerwowane sytuacją.Macie jakieś rady, jak sobie pomóc? Bo jak już wyjdziemy to jest zadowolona i szczęśliwa, ale ubieranie to katorga. 😞

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

wkreciara..śnieg odstraszył dziewczyny i zamiast siedzieć na necie to grzeją się pod kocem z lampką wina 🙂
Na sylwestra wybieramy się na niby bal..... ale nie jakiś wielki, bo jest to sala na wsi niedaleko wrocławia (znajomi tam mieszkają), oj jak ja się cieszę, bo nie pamiętam kiedy byłam gdziekolwiek. Oczywiście M. ma focha, bo ona wolałaby posiedzieć w domu i zaprosić znajomych ( czyli ja biegałabym do Małej i przesiedziałabym sylwestra całkowicie trzeźwa) TYm razem się sprzeciwiłam i dla odmiany M. musi podporządkować się moim regułom 🤪
Najbardziej w tym wszystkim cieszy mnie to, że będę miała spokój od Łucji, bo teściowie ją przejmują 🙂

A co do ubierania, oj tez to przerabiałam. Jedyne co Łucja uwielbia robić przed wyjściem , to smarowanie buźki kremem. Robi przy tym śmieszny dziubek i grzecznie siedzi. A z zakładaniem kombinezonu wymyśliłam zabawę w chowanie. Biorę jej rękę lub nogę i mówię chowamy nóżkę ( w tym czasie przekładam ją przez nogawkę) i pytam Łucji gdzie jest nóżka i ona stara się ja wyjąć. Oczywiście gdy przejdzie przez nogawkę to bije jej brawo. W ten sposób jakoś zaczęło nam to sprawnie wychodzić. A czapkę zakłada sama, także ma radoche 🙂 Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale to opisałam....

Dzisiaj kolejna paskudna nocka, tym razem obudziła się po 4..... najgorsze jest to, że wstaje tuż przez 7 bez różnicy czy prześpi noc czy nie. 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
sorki że się nie odzwyałam ale mam za dużo na głowie stanowczo 🤢 misiek, pies praca porządki świąteczne do tego misiek był chory więc marudny masakra 😞 już jest lepiej 🙂 dziś już postawiłam choinkę a jutro zabieramy się za ubieranie 😎 a wy macie już ubrane choinki? Jak reagują dzieciaczki? ja się boję że jak jej do sufitu nie przyczepię to albo pies albo misiek ją przewróci 🙃
wkręciara dobrze pamiętam to ty podalaś link z sankami z popychaczem? jeśli tak to chciałam tylko podziękować bo kupiłyśmy w trzy koleżanki a i trochę taniej dzięki temu. My jeszcze nie byliśmy na sankach ale misiek już dzięki nim ma niezłą śliwę na głowie bo poleciał z nimi na kafelki a ong go jeszcze przygniotły. Myślałam że zawału dostanę 😞 😞 ale plusem jest to że dostaliśmy te sanki w olbrzymim pudle i mamy z miśkiem niezły ubaw przez poł dnia siedzieliśmy w nim 😜 😜 😜
kiedy idziecie z maluchami na szczepienie? ja miałam termin na 6.12 ale że misiek chory to jutro idę się zarejestrować.
co do sylwka to my w domu 😞 ja pewnie będę pracować jak w tamtym roku :s więc zazdroszczę lusi balu 🙂 a pozostałe dziewczyny co robią w sylwestra????
Miałam jeszcze tyle do napisania ale jakoś teraz mam pustkę w głowie 🤢
jak sobie coś przypomnę to napiszę a teraz uciekam bo trzeba jeszcze trochę popracować

a wkręciara powiedz mi czy tobie jeszcze leci "mleko" z piersi? Bo ja jak nacisnę to leci i to trochę mnie niepokoi bo chyba już najwyższa pora by przestało 😜 😜 😜
miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry!

Lusi- Dzięki za rady, spróbuję dzisiaj się do nich zastosować- oby dały zamierzony skutek 🙂
Co do Sylwestra to gratulacje!W tym roku poszalejecie OBOJE.Dziadkowie nie mają obaw zostać z małą?Łucja już kiedyś nocowała u kogoś bez Ciebie? My niestety nie mamy planów , tak jak w tamtym roku spędzimy go w piżamach przed TV. 🥴

Anya- My planujemy ubierać choinkę w Wigilię.Z tym,że mam ten sam dylemat, co zrobić żeby stała??!! Bo zainteresowanych do łobuzowania również dwóch mam ( Lili i kotka).
Tak, tak to ja podałam link do sanek!Nmzc, my jesteśmy bardzo zadowoleni!Widać,że są porządnie zrobione i wystarczą na parę lat 🙂 Lili zaliczyła w nich glebę na spacerze, teraz ma siniaka na czole 😜 Niestety z mojej winy.....ale najważniejsze,że nic poważnego się jej nie stało.
Haha co do mleczka, mam to samo 😁 ale już głupio było mi się Ciebie pytać 🤪 Jak pościskam mocno w dobrym miejscu to jakieś kropeki jeszcze ciekną, ale mało- więc niesądzę żeby był to problem 🙂
Co do szczepienia to my mamy wizytę w moje urodziny 😜 Po nowym roku.I jeśli Lilka będzie zdrowa to się zaszczepimy.

Miłego dnia mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

qrcze wszyscy tak jakoś zapracowani są na święta..a ja to bardzo lubię ten czas. Pojeździmy po dziadkach, dostaniemy wałówkę jedzenia i do tego prezenty. W domu nic nie muszę szykować, bo nas nie będzie 🤪
Co do choinki to w tym roku zastanawiam się czy nie postawić takiej malutkiej sztucznej (normalnie mamy dużą żywą), bo chyba nie wyrobię pilnując Łucji, żeby nie podchodziła do lampek i bombek 😠 Jeszcze muszę tę kwestię przemyśleć 🙂 Anya daj znać czy MIsiek się mocno zainteresował choinką?

wkreciara , co do sylwestra to dziadkowie nie będą mieli za dużo pracy, bo tez będziemy u nich nocować. Także wyjdziemy dopiero po położeniu jej spać, a rano będziemy już z powrotem. Mam tylko nadzieję, że prześpi ładnie nockę i wystraszą ją fajerwerki.

Wy juz chodzicie na szczepienia, ja planuję iść w lutym.W końcu przedział jest między 16 a 18 msc, także im później tym lepiej. A mam pytanie, dziewczyny które szczepiły na pneumokoki, czy skoro nie jest to obowiązkowa szczepionka to można odpuścić kolejną dawkę??? Bo spodziewam się, że się na słucham od pediatry jeśli o coś takiego zapytam 😠

wkreciara, daj znać czy poprawiło się przy ubieraniu..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!

Lusi ale macie dobrze z tym Sylwestrem, też bym tak chciała. Już dawno nigdzie nie byliśmy i z miłą chęcią bym poszła gdzieś potańczyć. A cóż za kreację masz do tych czerwonych szpilek?
Lusi jeśli chodzi o szczepienie, to nie wiem. Ale przypuszczam, że należało by szczepić, bo to jest ta dawka ostatnia powtórzeniowa, i szkoda
U nas, tak jak i u Was nie za ciekawe nocki. Lenka też nam wstaje w nocy i spać, wycałuje nas, pogada troszkę, no i w końcu się poddaje i zasypia. Oj ciężko dziś było, już myślałam, że wezmę dziś wolne. Ale jakoś dałam radę zwlec się z łóżka. W sumie to tylko jeszcze 5 dni, i do nowego roku mam wolne.
Wkreciara my mamy również problem z ubieraniem i podobnie jak u Was, zawsze osoba, która idzie z Leni na spacer jest zgrzana. Nie ma co się dziwić, że dzieciom jest niewygodnie w tym zimowym stroju.
Anya my na sylwestra nie mamy planów, na pewno posiedzimy w domku przed tv, czyli podobnie jak wkreciara. A my choinkę mamy już ubraną. Od zeszłej soboty cieszy nasze oczy. W tym roku ze względu na Lenkę mamy bardzo małą choinkę(żywą-jodłę kaukaską), stoi ona na komodzie, żeby nasz szkrab nie zrobił sobie krzywdy. W tym roku jest przystrojona na złoto-beżowo-biało. 🙂
Pisałyście też o sankach. My jeszcze nie jeździłyśmy, bo mamy dostać w prezencie pod choinkę. Jak będzie śnieg, to pojeździmy i zdamy relację.
My już przeżywamy pójście Lenki do żłobka, od 02.01. zaczyna. Już z nią dialog prowadzę: Gdzie Lenka pójdzie od stycznia?, a Ona po swojemu „Do żłobka”, a kto będzie w żłobku? „dzieci”, a co Lenka będzie tam robić „bawić”. Słodko Jej to wychodzi. Zobaczymy jak to będzie.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny.....
świąteczne zamieszanie daje się we znaki i cisza na forum.....

Pochwalcie się jakie pyszności pichcicie, jakie są Wasze świąteczne specjały i co gości na Waszych stołach. W końcu co dom to zawsze coś innego. JA w tym roku mam smaka na sałatkę śledziową i mam zamiar takową przygotować, znalazłam już nawet jakiś przepis 🙂 dziewczyny a może Wy macie jakiś sprawdzony przepis na taką sałatkę?

ewelek, oj co do tańczenia na sylwestra to może być u mnie ciężko, bo mój M. ma dwie lewe nogi i jeśli nie popije to zero wyczucia rytmu....a niestety uwziął się, że będzie kierowcą. Także będę musiała znaleźć sobie innego partnera, z którym pójdę w tany 😜 😉 A kreacja niestety stara, tylko na buty udało mi się wyskrobać...ale dobre chociaż to 🙂

Ja w tym roku tez się zdecyduję na malutką choinkę, będzie stała na stoliku, także Łucja do niej nie sięgnie. Z tym, że naszą wykopujemy z ogródka 🙂

ewelek, trzymam kciuki za żłobek, na pewno będzie dobrze. Małą będzie miała kompanów do zabawy i na pewno nauczy się też fajnych nowych rzeczy 🙂

wkreciara, mój M. znowu dzisiaj jest w Twoich okolicach 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, hej dziewczynki!

Kurcze, odkąd mój M. ma wolne ciężko znaleźć czas na kompa 😜 Jeszcze te święta, przygotowania itp. Dopiero wczoraj okazało się,że zostajemy jednak w domku i trzeba robić zakupki i wziąć się za przygotowania. 😁

Lusi- mój M. postanowił choinę kupić na ostatnią chwilę, mamy nadzieję, że wtedy uda się zejść z ceny 🙂 Na pewno będzie nieduża, żeby było można ją postawić gdzieś wyżej - poza zasięg Lili.
Co do jedzonka to dla naszej 3 postanowiliśmy iść na gotowce jeśli chodzi o sałatki i ryby.Upiekę piernika z marmoladą i kupię makowca.U nas będzie barszcz z uszkami,zupa z zielonego groszku, krokiety ( ziemniaczne) z grzybami i coś jeszcze wymyślę a na koniec jakiś filet rybny ( na pewno nie karp, nie przepadamy) 😜 Dania skopiowałam od mojej babci,która dopóki żyła wszystkim się zajmowała przez lata,a my ją powielamy.Oczywiście ona robiła 7,8 dań dla całej brygady 🤪 Ja postanowiłam zrobić 4 dosłownie na posmakowanie.Reszta ze sklepu. 😉


p.s Jak tam koniec świata?śnieżyca już kogoś zaskoczyła 🤪 😁 😁 😁

Miłego świętowania w gronie rodzinnym i zadowolenia 🙂 Bo nie wiem czy jeszcze się pojawie na forum.
Buziaczki kobietki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

wkreciara, pierwszy raz słyszę o zupie groszkowej na wigilię, u nas tradycyjnie zupa grzybowa (tzn. u mojej Mamy,bo ja nic nie przygotowuje) My się gościmy w święta 🙂 Z resztą ja uważam, że dopóki żyją nasi rodzice to będziemy do nich jeździć. A później trzeba będzie przejąć pałeczkę i zapraszać wszystkich do siebie....

KOńca świata nie było i dobrze, bo mój M. akurat nocował poza domem, także nei chciałabym żeby był gdzieś daleko,gdyby faktycznie świat miał się kończyć!!!!

KOchane życzę WESOŁYCH ŚWIĄT , duzo miłości, szczęścia w gronie najbliższych oraz uśmiechu na twarzach naszych Małych Szkrabów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ta zupa z zielonego groszku to chyba taka nasza wewnętrzna tradycja 🙂 Zresztą u nas mówi się na nią "Zupa z trupa" hehe Zazdroszczę stołowania u rodziców, nie ma to jak spędzić święta wśród dużego grona najbliższych.U nas niestety takiej możliwości nie ma, i strasznie mi przykro z tego powodu, ale cóż trzeba przyjąć życie jakim jest.Teściowie jako tako świąt nie obchodzą, ( innowiercy), ale do tej pory 1 1-wszy lub 2-rugi dzień świąt zawsze się spotykaliśmy u nich na wyżerce 😜 W tym roku jadą do wujka ( w końcu my mieliśmy być w Eire), mój tata mimo mojego zaproszenia zrezygnował 😠 Pozostawie to bez komentarza 🤢 Dlatego spędzimy święta we własnym małym gronie.


zapomniałam się pochwalić, LIli coraz więcej powtarza.OD wczoraj mówi : "Kocham Cię", oczywiście w swoim dziennym zmiękczeniu i zjadaniu literek, ale słodkoooooooo to brzmi.

Jeszcze raz wszystkiego Naj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczęta!

Ja od wczoraj siedzę w kuchni 🤪 moj M. się denewuje świętami, a ja się bardzo cieszę, przygotowywanie wszystkich smakołyków sprawia mi wielką przyjemność.To moje pierwsze całkowicie samodzielne święta. Wy pewnie też jesteście zarobione po pachy robotą 🙃

Lusi- przypomniało mi się,że kiedyś pytałaś mnie o kuchnię Lilki.Zaraz po roczku była średnio zainteresowana, ale teraz codziennie coś gotuje, dla rodziców i misiów 😉 Także polecam!

Jeszcze raz Wszystkiego Dobrego w ten rodzinny czas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
ostatnie zerknięcie na forum przed świętami. M. usypia Małą, w kuchni wszystko zrobione, jeszcze została nam choinka do ubrania....

wkreciara, zazdroszczę Wam takich świąt, bo u nas to zawsze jakiś niepotrzebny kwas wyjdzie....Ale coż zrobić, najważniejsze, że większość rodziny ma dobre chęci i starają się jak mogą, aby święta były magiczne. POza tym jesteśmy w rozjazdach, więc Łucja pewnie będzie wykończona. MImo wszystko już nie mogę się doczekać, w końcu nasze Maluchy już większość rozumieją i dla nich to będzie wyjątkowy czas 🙂 (choćby ze względu na prezenty).
wkreciara, usłyszałaś kocham Cię..oj zazdroszczę i gratuluję. U nas słownictwo Łucji dalej jest bardzo ubogie, praktycznie nie mówi nic, juz nawet "mama" nie słyszę. Mam nadzieję, że ruszy z mówieniem, bo już najwyższa pora 🙂

Jeszcze raz zdrowych i spokojnych Świąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Życzę Wam oraz Waszym Najbliższym zdrowych, spokojnych oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wpadłam złożyć Wam życzenia. U nas niestety znowu choróbsko, walczymy czwartku z temperaturą. Chyba znowu jakiś wirus się przypałętał.
Wkreciara podziwiam Cię z wigilią. Trzymam kciuki, aby wszystko było smaczne i aby tegoroczne Święta były dla Was wyjątkowe.
Lusi a Wam szerokiej drogi 🙂 oby Łucji szybko czas upłynął.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

jak tam po świetach? Stajecie na wadze, bo ja się boję 😠 No ale jak tu się oprzeć tym pysznościom na stołach 🙂 Mam nadzieję, że miło spędziłyście święta!!
ewelek, Lenka juz lepiej? Ponoć teraz w powietrzu panuje jakiś okropny wirus i większość dzieci pozarażanych. Moja starsza siostra ma trójkę dzieciaczków i wszystkie przez święta były chore. Łucja miała z nimi kontakt, ale póki co jej nic nie złapała ( i oby tak było). Poza tym w kościele tez było słychać jak co drugie dziecko dusi sie od kaszlu. MOże jak przyjdzie trochę mrozu to wybija te wszystkie wirusy!!!Ciekawe jak to będzie jak Lenka pójdzie do żłobka??
wkreciara i jak święta, udało się wszystko przygotować i relaksować się we własnym towarzystwie?

U nas przez święta wyszła Łucji górna trójka i rozregulował się plan dnia, a tak to całą reszta bez zmian. A i mój Mały Łakomczuszek w Wigilię wsunął aż 6 pierogów, ja nie wiem gdzie ona to mieści, a waży tylko 8,9 kg!!!!

JA wyjadam resztki ciasta i odpoczywam, bo jakoś padnięta jestem po tych świętach..... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Moje Drogie 🙂

Święta zakończone sukcesem!Jedzenia zrobiłam jak na jakąś wojnę hehe, dlatego obdarowałam wszystkim teściów 😁 Nikt nie narzekał,nikogo nie otrułam ( chyba,że męża- ma słaby żołądek- chodzi i zaczadza nas) 🤪 wręcz chwalili, więc jestem zadowolona 😜 W drugi dzień świąt poszliśmy do dziadków, Lili szalała i popisywała się,że HEJ!Normalnie mała aktorka mi rośnie, uwielbia być podziwiana haha.Nie wiem po kim to ma, ja bardzo nieśmiałą osoba jestem i wole być z boku, mąż tez nie lubi być w centrum uwagi,ale jest bardzo kontaktowy 🙂Pewnie w dziadków i pradziadków się wdała.Ogólnie narobiliśmy się, ale było warto i przyjemnie.

Lusi- Jak Łucja przeżyła rozjazdy i takie zamieszanie?Była w swoim żywiole czy raczej przestraszona? Życzymy dużo zdrówka,żeby nie daj Boże złapała tego wirusa 😞 A Ty i Twój M. odpoczeliście w te święta czy bieganina była zbyt wyczerpująca?

Ewelek- O jej, mam nadzieję,że mimo choroby Lenki święta mieliście udane! Oby choróbska trzymały się od Was z dala- bo już za często Was męcz 😞 Świętowaliście w domu, czy pojechaliście do rodziców?


Miłego dnia Wam życzę, w ogóle reszty tego roku 😜

Cya 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,
przede wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!

M. ma urlop, więc troszkę mniej czasu na neta. Poza tym szał sylwestrowych przygotowań tez zajął troszkę czasu. U nas impreza super, już dawno się tak nie wybawiłam, wróciliśmy do domu po 5 a o 7.30 juz pobudka 🤪 Poza tym straciłam głos, tak mocno śpiewałam 😜 Wytańczyłam się i wyszalałam, tego mi było trzeba 🙃 A co najważniejsze Łucja nie sprawiła dziadkom żadnych problemów, w nocy się nie budziła, usnęła bez większych ekscesów 🙂 Najlepsze było to, że przed 18 zauważyliśmy, że zapomnieliśmy Łucji smoczka. 1,5h godziny jeździliśmy po wszystkich otwartych aptekach w poszukiwaniu jej modelu (MAM na ząbkowanie) i wyobraźcie sobie, że w całym Wrocławiu nie było. W końcu kupiliśmy inny i na szczęście jakoś udało nam się ją do niego nakłonić 😆

A jak u Was minęła sylwestrowa noc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!

Szczęśliwego Nowego Roku!!

Widzę, że święta Wam się udały. U nas również bardzo miło upłynęły świąteczne dni.
Lenka co prawda męczyła się biedna, miała wysoką gorączkę i ten męczący Ją kaszel. Na szczęscie już prawie wszystko jest w porządku. Piszę prawie, bo jeszcze kaszel lekki został, tzn zaległości które musi wykrztusić.
A u nas dziś bardzo ważny dzień. Dziś Lenka idzie pierwszy dzień do żłobka. Ale się stresuje, mąż Ją odwozi. Będę z niecierplkiwością czekac na telefon od niego.
Wkreciara my w sobotę przed świętami wyjechaliśmy do rodziny męża, w w pierwszy dzien swiąt do moich rodziców. Pogościliśmy się u nich do niedzieli. Ja w sylwetra musiałam przyjśc na kilka godzin do pracy. No i Sylwetsra spędziliśmy we Trójkę w domku.
Lusi świetnie, że tak sie wybawiliście. I jak dzisiaj Twój głosik?
U mnie na szczęście bez dodatkowych kg na wadze 😉

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...