Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pam ślub, Rita ślub, a ja swoje ćwierćwiecze będę świętować 🙂 w ogóle 22 czerwca to piękna data 😁 lepiej mnie mama urodzić nie mogła 🙃

a 26 czerwca mamy drugą rocznicę ślubu... no niestety sama sobie ją będę świętować 😞 albo z mężem na łączach telefonicznych 😉

Asia dżemik na pewno pyszny 🙂
Meliska u nas też gorąco, a na basen my dopiero czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerku ale jestem zmieta..... Było tak cudnie a zrobiło się 30 w cieniu i zero powiewu więc niewiem czy jakąś burzę z zachodu mi tu nadsyłacie.......???????? W domy robię przeciąg ale wyobrazcie sobie że firanki nawet niedrgnely........ 😮

Pam jakoś też nie pomyślałam że masz ślub w piątek........ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U Nas w miare. Florek chyba sie powoli przyzwyczaja. Pytanie czy na tyle zeby w Lipcu isc do akademii malucha. Mam nadzieje ze tak.
WZW mamy w przyszlym tygodniu i to bedzie koniec szczepien na teraz. Wtedy tez sie dowiem kiedy nastepnym razem mamy sie zglosic.
Moje dziecko uczy sie chodzic powoli. Wszyscy u mnie sie smieja ze maly bedzie mial 7 misiecy i bedzie biegal. Staram sie zeby za duzo nie dreptal, ale on sie upiera i probuje sam wstac, albo wrzeszczy zeby go podniesc.
i zapomnialam co mialam napisac.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,

U Nas w miare. Florek chyba sie powoli przyzwyczaja. Pytanie czy na tyle zeby w Lipcu isc do akademii malucha. Mam nadzieje ze tak.
WZW mamy w przyszlym tygodniu i to bedzie koniec szczepien na teraz. Wtedy tez sie dowiem kiedy nastepnym razem mamy sie zglosic.
Moje dziecko uczy sie chodzic powoli. Wszyscy u mnie sie smieja ze maly bedzie mial 7 misiecy i bedzie biegal. Staram sie zeby za duzo nie dreptal, ale on sie upiera i probuje sam wstac, albo wrzeszczy zeby go podniesc.
i zapomnialam co mialam napisac.... 😞


Chodzi?????????!!!! 😮
Jej jej jej Moja Yasmine nazet nie siedzi sama 😁 Ale mysle faktycznie Basiu, że on jeszcze nie pozinien sie tak rwać, wieć nie pozwalaj mu za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
MY TEZ NIE SIEDZIMY SAMI NARAZIE.... no ale wszystko w swoim czasie....a fakt Florek szybko sie do startu szykuje....
zopka grzybowa... och jak bym zjadla ale moj mlody na cycu to chyba nie wolno grzybkow;/

Moj tez w sumie na cycku, ale nic mu nie jest po grzybkach wiec jem 🙂
Zeby bylo smieszniej moj tez kiepsko siedzi 😉 Moja mama mowi ze jest bardzo podobny pod ty wzgledem do mnie. Ja tez najpierw stala i zaczynalam chodzic a dopiero potem siedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
My dziś spacer po 10 zaliczony i drzemki też!!!
Agami kochany Kubuś i w wersji grzecznej i w mniej grzecznej, śliczne ma oczka!!!
COQ mówisz że u ciebie brak pogody szkoda!!! U nas upał
Wanilia super że z lekarzami wszystko pozałatwialiście myślę że teraz już będzie coraz to lepiej!!!
Agaaa MAciejka kochana w tym łóżeczku słodko to wygląda!!! Fajnie masz że pozwolił ci się wyspać tej nocy!!
PAmm czekamy na zdjęcia twoje!!! Szybko ten czas leci
ASIAAA zjadła bym sobie taki dżemik pyszniutki własnej roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Kuba ma śliczny uśmiech 😆 i takie duże oczyska!
Holi masz cudne zdjęcie w avatarku 😆

Dziewczyny w Biedronce nie ma Pampersów czy to tylko w mojej małomiasteczkowej Biedronce. Znalazłam tylko Dada( a nie wiem jakie są ) i Huggiesy i w dodatku tylko 3 - na szczęscie nasz rozmiar. Nie chciało mi się po drogeriach latać, a nasz mały market remotują i teraz jest na piętrze więc z wózkiem lipa. Wziełam Huggiesy mam nadzieję, że się spiszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Agami Kuba ma śliczny uśmiech 😆 i takie duże oczyska!
Holi masz cudne zdjęcie w avatarku 😆

Dziewczyny w Biedronce nie ma Pampersów czy to tylko w mojej małomiasteczkowej Biedronce. Znalazłam tylko Dada( a nie wiem jakie są ) i Huggiesy i w dodatku tylko 3 - na szczęscie nasz rozmiar. Nie chciało mi się po drogeriach latać, a nasz mały market remotują i teraz jest na piętrze więc z wózkiem lipa. Wziełam Huggiesy mam nadzieję, że się spiszą.


nie ma w Biedronkach Pampersów
ale te Dada, używa je kilka z nas, są dobre i podobne do pampersów 🙂 więc śmiało możesz kupować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq łączie sie z toba u nas dalej leje;/
aaagaaa oklaski co 120 minut melduje i reszczcie tez sie skapło tak sobie dzis klaskam komu sie da:P bo w czasie deszczu dzieci sie nudza:PPP eheheh
dziekujemy za komplemenciki
holi faktycznie masz nowy fajooooski avatarek 😉))))
my tez dada na zmiane z pampersami i sa super 🙂 huggies u nas puszczaja wszystko bokiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Kubuś ładniutki 🙂 🙂 🙂 ale widać, że lubi brykać 😉
Holi o jak ładnie się bawi Eligiuszek 🙂

a u nas coś pogoda się psuje, nadal gorąco, ale słońce zaszło i straszny wiatr. czyżby burza? no nie... bo my na 18 do kościoła. a część tego bierzmowania jest planowane na dworze pod kościołem więc im też burza popsuje szyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no oczywiście dżem zrobiony 🙂 akurat mi się brat trafił że w domu był to z dziewczynkami na dworze posiedział a ja na spokojnie parzyłam się bulgocącym dżemem 🤢 zrobiłam jeszcze zacierki na mleku z ziemniakami gotowanymi i właśnie połknęłam 🙂 no to teraz mogę iść leżeć....albo lepiej na spacer pójdę 😁 Milenka się niedawno obudziła i podgrzałam jej obiadek.taka była głodna że jadła i zająkiwała co chwile bo jeszcze się nie najadła 😁 połknęła tak szybko ze aż jej cycka na dokładkę dałam i też zdoiła.no coś niebywałego - takiego apetytu jeszcze u niej nie widziałam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...