Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Laura jest swietna z tym chrupem. 🙂) moja dzis dostala biszkopcik to muslalam ze oczy jej z orbit wyleca :-)
agn jestes rok mlodsza od mojej mamusi 🙂)

Jak maz zostal ostatnio z dzieckiem a ja poszlam z mama na czekolade to po powrocie w odpowiedzi na moje pytanie 'czy zrobil cos do jedzenia? Uslyszalam z wyrzutem 'przeciez sie zajmowalem dzieckiem 🙂))))))

Ale od nas sie wszystkiego wymaga 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry.
Zaczęliśmy dzień o 6. Koszmar. Nocka taka sobie. Znów moje lenistwo wygrało i Lusia była na cycu. A wieczorkiem o 8:30 wypiła 150ml mleczka i spała do 2:20. I jakby wtedy mleczko dostała to może by spała do rana a nie budziła się co chwilkę. Pół godziny temu wypiła 180ml i teraz śpi.
Dziś będę bardzo zajęta tortem więc nie będę zaglądać. Nie piszcie dużo i trzymajcie kciuki żeby mi się udał jak należy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Pauleczka haha 😉 Z tego, co pamiętam twoja mamusia też ma maleństwo 🙂

Doti czy Laurka wcina tego Flipsa o którym pisały dziewczyny? Czy trzeba dzidzię pilnować, jak to wcina żeby się nie udławiła? Ech, ja im starsza i pomimo doświadczenia w wychowaniu 15 letniej córki mam co raz więcej pytań 🤔 🤔

Majka wstała dziś o 6:30 😮 Ale do 7 gadała sobie do karuzeli 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn ona wcina taką pałeczkę kukurydzianą, coś w tym rodzaju.

Ja pilnowałam tylko żeby za daleko nie wsadziła i nie uparała wszystkiego dookoła. Bo jak już rozmiękczyła śliną to później łapała paluchami za to papkowate i sprawdzała co to.. a potem paluchy albo we włosy, albo w kocyk.... a z samym udławieniem nie ma problemu bo nie ma zębów i nie ugryzie dużego kawałka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się
100 LAT DLA ULCI I TITUSZKI
Mój mąż mnie zadziwia- już drugą noc wstaje do małego ( mi nawet nie pozwala wstać z łóżka ), chyba w końcu coś dotarło do niego 🙂. Co prawda przez dwa dni dokuczał mi dotkliwy ból brzucha- ale wcześniej jakoś to na niego nie działało. Mam nadzieję, że mu się nie odmieni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry dziewczyny 😉

Sto latek dla Ulci i Tatianki;*

Dsiewczyny ja tak na szybko narazie ale mam.prosbe o pomoc....

Kolezanka ma.coreczke ma 3mc i od urodzenia na cycu ale od 4 dni dawala jej sztuczne mleko i od tej pory bardzo czesto robi kupe z 10dziennie co to moze oznaczac ? Ze szkodzi jej mleko? Nie podawac dalej tylko inne? Czy brzuszek musi sie lrzyzwyczaic? W tym czasie zaczely zeby wychodzic sle nie wiem czy to.ma ze soba cos wspolnego? Dzieki za odpowiedz , 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Tituszki i Uleńki 😘

Latka ja nie za bardzo pomogę 🤔 Może tak często robi kupki do do tej pory była na cycu 🤔 I może jeszcze organizm się nie przyzwyczaił.... A czy ona całkowicie przestała karmić piersią czy jeszcze dokarmia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Najlepszego dla Ulki i Tituszki 😁

U nas noc nie za bardzo, mały się obudził o 3.30 na jedzenie i nie mógł zasnąć z powrotem, zasnął dopiero o 4,30 😞 Teraz do drzemki też pół godziny usypiania, żeby pospał 20 minut 😞

Doti trzymam kciuki 😁
Latka ciężko powiedzieć... Ja też miałam epizod, ze łączyłam mleko z cyca z modyfikowanym, ale dziecko wtedy robi kupki papkowate, żółte i raczej rzadziej a nie częściej niż na cycu... Więc albo mleko szkodzi albo zęby. A nie może odstawić MM na 2-3 dni? Brak pokarmu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka sprawdziłam skrzynkę i nic nie ma. Jeśli koleżanka tak karmi, jak piszesz to moim zdaniem wszystko jest w porządku. Dziecko jest na piersi i dostaje małą porcję MM więc kupki robi "cyckowe". Maja też tak robiła jak w ten sposób ją dokarmiałam. Dopiero jak zupełnie przestanie karmić piersią to wtedy dziecko może zrobić ok. trzech kupek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka jak mam cię nie zabić? Hahaha 😁 Ech, jeszcze bym połowę z tego kupiła 😮 Ale obiecałam wszystkim domownikom, że przez minimum dwa miesiące nic nie kupię dla Mai 🤢 Już w ciąży nie mieściły się ubrania w szafie, jeszcze ostatnio w Smyku poszalałam no i u ciebie 🙃 Ciężko się oprzeć, bo wszystko takie śliczne. Ja już nawet do dzięcięcych nie wchodzę. A na dodatek odwiedzają nas goście i znoszą coraz to nowe ubranka...... no i moja mama przesadza z zakupami bardziej niż ja 🤔 Mąż mówi, że powinnam sklep otworzyć jednocześnie denerwuje się, że Maja tego nie znosi i ma rację ☺️ Tak więc rozpoczynam walkę z nałogiem zakupów dla Mai 🤢
Ale stronkę będę śledzić 😜

Za to dzisiaj przyszła bluzka, nad której kolorem zastanawiałam się dwa dni. Kolor bardzo ładny, fajnie uszyta ale ja wyglądam w niej jak w worku 😮 Jest tak wielka, że nawet jakbym była w ciąży to byłaby za duża 😮 Napisane, że rozmiar uniwersalny 🤔 No i muszę ją zwrócić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn, walcze z tym co Ty 😁 eh ciezkie to 😁. Ale masz racje nawet nie wychodza tego maluchy hehe.
A co do Twojej bluzki yo rozmiar uniwersalny czyli ma byc jak worek heh taki styl ale nie kazdy sie w takim bedzie dobrze czul tumbardziej jesli do tej pory nosilas dopasowane ubrania; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
U nas nocka jak ostatnio – młoda poszła spać o 19.30, poubudka na cyca o 1 w nocy, potem o 4.40 i w końcu o 8 🙂
Ale ja wciąż nie mogę się wyspać 😞
Zabrałam się za sprzątanie wielkiej szafy – wyrzucam wszystkie klamoty, przecieram półki i na nowo układam. Trochę przy tym roboty, bo szafa ma 4 metry długości i jest pod sam sufit 😉 Dziś zrobiłam jakąś połowę. Na jutro zostawiam resztę. Potem jeszcze czeka mnie to samo z szafą-biblioteką, bo mimo tego, że ma zamykane drzwi, to jednak książki dość mocno się kurzą, a my oboje alergikami jesteśmy.
Upiekłam już też chlebek. Przed chwilą wciągnęłam jeszcze ciepłą kromkę z dżemem malinowym 😁 Mniam 🙂
Agnieszka, nie opowiadaj głupot, za przeproszeniem, że masz zmartwienie z wiekiem, hehe 😁 Mi taka sama liczba jak Tobie stuknęła 18 stycznia a ja wciąż czuję się młodo i w ogóle się tym nie przejmuję 🙂 Nigdy nie czułam się na swój wiek, a Natalka jeszcze spotęgowała we mnie to uczucie 🙂
Doti, ależ Laurka zawzięcie męczy tego chrupka 😁 Słodziak 😘 Powodzenia w kręceniu torta 🙂 Jak zrobisz, wrzuć zdjęcie 🙂
Sandra, Karolka, wszystkiego najpiękniejszego, najsłodszego dla Waszych księżniczek 🙂

Jeszcze trochę a moja najmłodsza październikowa wrześnióweczka też skończy 5 miesiąc. Ależ ten czas przy dzieciach leci 🙂 I przez to jestem coraz bardziej przerażona powrotem do pracy… 😞

Idę teraz trochę poprasować i potem do Was zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uporałam się z większością roboty przy torcie. Zostało mi jeszcze udekorować pięterko i złożyć w całość... czyli to co najtrudniejsze. Mam nadzieję że mi sie uda bo już jestem przerażona. 🥴

Lusia mnie zadziwia tym jak ją zapycha "sztuczne" jedzenie. Po wypiciu mleczka o 8:30 zjadła teraz o 12 zupkę (90ml) i popiła soczkiem (50ml) i poszła spać... to jej druga drzemka. Może się z tego jakiś stały rytm dnia ułoży.

Latka co to za stronkę masz? Podesłałabyś bo też wpadam w nałóg 😁 szukam jakiegoś ładnego sweterka dla mojej niuni, takiego do sukieneczek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...