Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Maja tez juz śpi,ja bylam po cieple buleczki,bo kupilam wczesniej twarog wedzony i ze smaczkiem sobie zjadlam 🙂
Dzisiaj do nas przyszla mata puzzlowa 🙂 wiec jest super 🙂 🙂 Mai tez sie podoba,bo jeszcze nie wstaje ale kula się i otwiera tak szafki jak dorwie 🤪 🤪 trzaska sobie i się śmieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe to widzę że więcej nas z komunijnymi dylematami... U nas komunia chrześnicy M na koniec maja. Ja muszę kupić sukienkę na pewno. Dla Małej mam białą sukienkę w której może pójdzie, do tego jakieś skarpeteczki i buciczki trzeba będzie kupić. Starszego ubrać niby nie problem (spodnie i koszula z kr rękawem)...
Za to nie wiem co z prezentem. Ja to bym chciała żeby prezent był pamiątką dla dziecka a jednocześnie żeby sie podobał. Może jakiś złoty komplet (kolczyki i łańcuszek z medalikiem) ?

Isa dla mnie mycie rąk po kontakcie ze zwierzakiem to taka oczywista oczywistość... Ale jak Lusia dotyka trawkę, piasek, wspina się po meblach ogrodowych itd. to odpuszczam, bo póki jest zajęta to nie pakuje rączek do buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie o tym samym myślałam... ale jak sobie upatrzyłam taki komplet w aparcie 😜 to wyszło prawie 600zł, a jeszcze ten "drobiazg", który by chciała dostać... chyba, że wezmę same kolczyki...


o takie... http://www.apart.pl/pl/zloto,c,kolekcje,Kids-Collection-zloto,2729
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co się dziś ze mną dzieje? Tak mnie strasznie głowa boli, ze M po pracy zajął się małym, nakarmił, sam wykąpał, ja dałam tylko cyca na dobranoc. Nic nie mogłam zrobić przy małym 😞 Wzięłam teraz Panadol i zaraz idę spać, bo nie podoba mi się ten ból głowy 😞

My na żadną Komunie nie idziemy na szczęście, też bym nie wiedziała co kupić... Ostatnio mnie zdenerwowała reklama Biedronki z tabletem - taki jest podtekst, że to na prezent komunijny (dziadkowie dają dziewczynce w komunijnym wieku ubranej na biało) choć wprost nie powiedzą. No i tak mnie wnerwia dawanie takich bajerów dzieciom w wieku 9 lat, ze szok 😞 Doti ładny komplecik delikatnej biżuterii to dobry pomysł 🙂

Pani do opieki zaakceptowana przez Wojtka - ładnie się zachowywał, uśmiechał. Została z nim sama na 20 minut, ja skoczyłam do sklepu. W czwartek pójdę do fryzjera, a ona się nim zajmie 3-4 godz. Będzie próba generalna 😉 Ale taka sympatyczna babka, że musi być ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nawet nie wiem co by mogła chcieć chrześnica M... za rzadko tam jesteśmy...
Chyba jestem zła.. nie widziałam M właściwie od wczoraj - wyszedł do pracy o 17, wrócił o 6:30, o 7 już go nie było bo pojechał końmi w pola do ludzi i do tej pory jeszcze nie dotarł do pokoju... 😞 Ja zaraz pójdę spać a on jutro o 5 wychodzi do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
też myślałam o kolczykach. fajny prezent i pamiątka jednocześnie. Właściwie to dla dziewczynek jest duży wybór - kolczyki, bransoletka, naszyjnik, pierścionek...
Moja chrześniaczka ma tuż przed komunią urodziny, więc muszą być dwa prezenty. Myślałam, żeby jej kupić taką bransoletkę do kolekcjonowania zawieszek typu pandora, tylko nie wiem czy apart lub yes maja przzwoite ceny... 🤨
efek obyś rano czuła się lepiej! super że Wojtusiowi podpasowała babeczka 😜
doti ja bym oszalała jakbym się tak mijała z m. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej...
Milena ma astme wczesnodziecieca ktora si uaktywnia pod wplywem infekcji.jestesmy w czasie dwu miesiecznego leczenia. Podobno jest to wyleczalne.

Doti. Moj maz wychodzi do pracy o 6 a wraca hmmm...generalnie 23.45 jest domu. I tak od piniedzialku do piatku. A w sobote do 18. I ostatnio jeszcze szef chcial zeby poszedl w niedziele al sienie zgodzil na szczescie. :/// wiec my sie caly tydzien nie widzimy... 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Już wiem czemu nie doczekałam sie wczoraj na M.... zasnął w wannie... brak słów... 😠 🥴 Dobrze że on nigdy nie leje duzo wody.
Przyszedł coś po 22 a ja już zasypiałam wtedy. Teraz jest już w pracy. Wróci o 19 i pewnie pójdzie do koni i do spania. 😞

Pauleczka trzymamy kciuki za zdrowie Milenki :* :* :*

Ja bym w prezencie komunijnym dla tak małej dziewczynki nie kupowała bransoletki. Jeszcze pójdzie w niej do szkoły, ktoś jej zerwie albo zdejmie przed wf-em i zginie... Już nie mówiąc o tym że po takich imprezach dzieci w szkołach mają "licytację" kto lepszy, droższy, bardziej cool prezent dostał a niestety nie znają wartości biżuterii. Kiedyś szczytem marzeń był rower, ewentualnie zegarek... A teraz? Kupić dziecku tablet?? Po co skoro w pokoju ma komputer... Ogólnie chrześnica M ma bardzo dużo gadżetów więc sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my już od 6.30 nie śpimy.
Niezłe macie dylematy komunijne 😁 😁
Moja chrześnica za rok będzie miała 18 -tkę ,ale dam kasę i po bólu .
A druga chrześnica ma 1,5 roku więc jeszcze do komunii daleko 😁 😁 😁
Moja Wiki też dziwnie popołudniami płacze codziennie ,ale myślę ,że na zęby bo kolejny wychodzi i na dole ,a to ją najbardziej drażni .
Czyli sumując mamy 8 sztuk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Efek tez uwazam, ze nie powinno sie tego typu gadzetow kupowac na komunie 🙂 aczkolwiek moja mloda ma 3lata i na tablecie radzi sobie lepiej niz ja 🙂 i powiem ci, ze ma sporo rozwijajacych gierek.. poznaje kololry, cyferki, cwiczy refleks i pamiec 🙂 wiec jesli to 45 minut dziuennie i pod nadzorem to jestem za 😉)

ehhh zaraz do roboty ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

sandra, karolka trzymajcie się tam w pracy ;D szybko zleci 😉
pauleczka zdrówka dla Milenki. biedna się nachoruje za wszystkie czasy ;/

u nas pogoda świetna. czekam aż mały wstanie z pierwszej drzemki i uciekamy na polko.

dzisiaj na 13 mam spotkanie z nowym pracodawcą, oczywiście po piątkowym spotkaniu 'rozmowy kwalifikacyjnej' dostałam robotę, dzwonił dzisiaj o 8 rano z tą nowiną, jestem zszokowana bo na rozmowę poszłam w sumie dla zabicia czasu i nie sądziłam że się uda 😁 a po drugie było 23 osoby chętne na jedno miejsce... hehe... to sobie narobiłam. 😜 zobaczymy co z tego będzie.

kawaaaaa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Ból głowy minął, noc ok, mały drzema, masa roboty czeka aż mi się zachce...

Isa no to gratuluję nowej pracy 🙂 Obyś była zadowolona 😁

Karolka i Sandra - miłej roboty 🙂 Szkoda pogody faktycznie. Mi najbardziej żal, że jak ja wrócę to wszyscy w naszej firmie na gwałt będą wybierać zaległe urlopy, a ja będę zapchajdziurą znowu 😞 Ale już się wyurlopowałam przecież - co z tego, że to więcej charówki niż wypoczynku...
Kto jeszcze wraca 6 maja do pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
efek dzięki - ja zaczynam od maja 😉 dokładnych info dowiem się dzisiaj... i już mam stresa.
teraz dziwnie się czuję, myślałam że wrócę do pracy we wrześniu i się nastawiłam do tego, a tu proszę...
trochę żal mi zostawiać małego - no ale siedzieć sama z nim w domu tyle czasu to też pierdzielca dostane 😁 hehhehe.... przyda mi się taki wypad do ludzi.

malgosia przedstawiciel handlowy firmy Vita (alkohole wszelkiego gatunku, od piw, win po wódki drinki itp. dostaje auto, kartę do tankowania, laptopa, telefon i jeżdżę - oczywiście już mam stałą bazę klientów nie szukam od nowa więc o tyle dobrze) jeden plus nikt mi nie stoi za plecami i nie kontroluje. mam na dzień podane punkty które muszę obskoczyć i nie obchodzi ich o której zaczne i skończe poprotsu na dzień muszę te punkty odwiedzic 😉 ale zobaczymy jak to będzie.
póki co czekają mnie szkolenia ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem Ci Isa ,że masz niezłe szczęście bo u nas w mieście to mając małe dziecko to jesteś na skreślonej pozycji 😠
Bo dziecko będzie chorować i z kim je pani zostawi ?- zazwyczaj takie jest pytanie .
A co to za praca ,cóż tam bedziesz robiła ?
Ja niestety drugi dzień uwięziona w domu , mojej administracji zachciało się robić polbruki pod klatkami i wszystko jest na maksa rozryte ,że wózkiem nie ma szans na przejechanie .
Dobrze ,że chociaz balkon jest to rozkładamy kocyk i się bawimy ,ale to nie to samo.
Na dworze śpi mi 1,5 godziny ,a w domu max.30 min i potem jest ryk wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi ja mam kolezanke w Szczecinie po 2 kierunkach studiow na szczecińskiej polibudzie i od ukonczenia studiow na bezrobociu siedzi 😮 w swoim zawodzie pracy nie znajdzie bo nie ma kilkuletniego doswiadczenia, a do sklepu nawet jej nie chca przyjac bo znow nie pasuje im ze po studiach jest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
U nas noc jak zwykle ok...zauwazylam u Majki 4 kropeczki na dziąsłach i to takie mega 😁 wiec moze lada chwila wyjda te zebolki..
Maja śpi teraz,ja pije poranną kawe i potem zakupy...
Macie jakiś pomyysł na obiad??bo ja zadnego 😞
Isa gratuluję pracy 🙂
Karola,Sandra milego dzionka w pracy 🙂 🙂
Mixi u nas tez zadawaja takie pytania:-/
Ja tam jeszcze bede siedziec na urlopie w sumie jako oiekun Mai do 27.03.2015r. i mam za to płacone...
Wlasnie dzisiaj musze kupic wyborcza bo cos jest o swiadczeniach,co oni znowu kombinują?!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no niestety 😞 w Poznaniu jest troszke lepiej ale tez nie jest kolorowo, dlatego boje sie zmieniac prace, bo tu mam umowe o prace na czas nieokreslony, 26 dni urlopu, ubezpieczenie...teraz tak chetnie umowy o prace nie daja i moga zwolnic w kazdej chwili a tu jakby nie patrzec mam 3 miechy wypowiedzenia... marzy mi sie inna z lepszym siankiem, ale boje sie zaryzykowac,tym bardziej, ze teraz Ula jest i kredyt i staly przychod byc musi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...