Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zatem Deira,Karola wszystkiego najlepszego 😉

My dziś nie spalismy... W nocy mały wymiotowal kilka razy... ;( miałam takiego strachu,że się odwodni... Całą noc się modlilam,żeby przyjęło się mleczko,które zje,gdy zglodnieje... Nie mam pojęcia,co mogło mu tak zaszkodzić,ale jestem niemal pewną,że przez to poprzedniej nocy słabo spał,a wczoraj przez cały dzień bardzo misternie jadł,wieczorem zrobił cuchnaca zielona kupę,po której niby wszystko było ok... Zasnął bez problemu,sam, nie musiała go nosi ć...a o północy obudził się z takim płaczem,jakby go że skóry obdzierali ;( i wtedy się zaczęło... Zasnął koło 4 i o 6 zjadł troszkę,ale nie pozwoliłam mu zjeść dużo,bo bałam się kolejnego zwrotu... I tak cały dzień odsłona bidulek, a ją oka nie zmruzylam, mimo,że położyła się spać koło 22... Teraz jest okazja,więc może choć chwilę się zdrzemne. Nie życzę nikomu... Mały płakał a ją z nim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira-Wszystkiego Dobrego!!!;*
Inirtam-wspolczuje 😞biedny Tymcio;* oby sie poprawilo szybko!
Tymek teraz tez zjadl malo mleczkai spi...
A ja ostatnio wyoompowana jestem i ogolnie mam dosc ....ale juz sie nie zale bo to nic nie da, tylko wziadc sie w garsc i do przodu!
Moj obiad na dzis to kalafior na parze 🤪 a waga stoi bo sie cwiczyc nie chce;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam współczuję strasznie!
My wczoraj przywieźliśmy krzesełko od koleżanki. Nie rozkłada się całkiem na płasko ale Mała w nim siedzi w tej samej pozycji co w foteliku samochodowym.

Dziewczyny ja sobie nie wyobrażam oddać Luli do żłobka... musiałabym zarabiać ok 2000 zł żeby mi się opłacało bo u nas nie ma państwowego i musiałabym płacić ok 1000zł za żłobek. Tak więc siłą rzeczy mam luksus i siedzę z dzieckiem w domu 😉
Choć ostatnio MARZĘ o urlopie od bycia mamą!

A teraz własnie się zbieramy zawieźć szwagierkę na lotnisko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Karolka, Deira wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!
Inirtam dużo zdrówka dla synka.
A u nas też jest gorzej. Mały zrobił się marudny i płaczliwy a dzisiaj też nie bardzo chciał jeść. Do tego cały czas chce na ręce.
A jeszcze dzisiaj byliśmy u mojej teściowej i już zaczynają mnie irytować ich ciągłe dobre rady. 😠 I moja szwagierka jak jej powiedziałam, że zaczynamy dawać kaszkę mannę to stanowczo stwierdziła, że to nie możliwe i powinnam dawać mąkę kukurydzianą bo ona przecież wie lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie wlasnie byly kolezanki na urodzinowe ciasto i sie okazalo, ze jedna z nich, ktora pracuje w szpitalu dzieciecym zna Maje, nawet ma ja na swoim oddziale 🙂 mowi, ze mala juz coraz lepiej je, wczoraj wypila juz 130 ml mleczka i prawdopodobnie po weekendzie wyjdzie do domu 🙂 niezly zbieg okolicznosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Karolka, Deira wszystkiego najlepszego 😘
Inritam współczuję i oby już się nie powtórzyło 😞

A moja Ola 4 miesiące kończy i z tej okazji dostała banana 😁

A wczoraj przy mnie fikała z brzuszka na plecki aż mi się łezka w oku zakręciła 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 my dzis pol dnia spedzilysmy u mojej mamy 🙂 moja mala kobietka na dobre polubila deserek z jablkiem i marchewka ale tylko ze sloiczka jak sama robie to nie zbyt smakuje 🙂 no i biszkopciki 😁 wcinam az milo patrzec 😁 ale cos nie moze przekonac sie do kaszel 😮
agn super krzeselko ma twoja Maja 🙂
karolka deira Wszystkiego najlepszego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje w inieniu Oli 🙂
Emi ja jutro planuję się wybrac u nas na targ i kupic marchewkę i ugotowac bo ta kupna w sloiczku to chociaż jej smakuje to coś. nie sluzy 😞 i chce sprswdzic czy pi takiej nic jej nie bedzie. bo tak czytalam o alergii i moja ola ma wlasnie jakby objawy alergii na marchew no i moze jakies jablyszka tez znajde to kupie zobaczymy czy wyczuje różnicę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, dziękuję za życzenia 😘

Kasiu, wszystkiego najpiękniejszeog dla Oli 🙂

A ja złożyłam wniosek o przyjęcie Naty do żłobka. Żłobek jest państwowy, ale świeżo wyremontowany budynek, przemiłe panie - po prostu super 🙂 Przynajmniej na pierwsze wizualne wrażenie. Gdyby Natce udało się dostać tak od września to opłata wraz z całodziennym wyżywieniem wyniosłaby około 450 zł. A wogóle to jest tam trochę dziwna rekrutacja. Przyjmują od 20 tygodnia życia, a jak ja złożyłam wniosek teraz to i tak Nata wskoczy na listę jak skończy 20 tydzień. Czyli dopiero gdzieś w połowie lutego. I dopiero wtedy będę wiedziała na której jest pozycji.

Karolka, paczuszka poszła 🙂 W poniedziałek myślę, że może już do Ciebie dojdzie 🙂

Natalka poszła już spać, M ma spotkanie, którego nie mógł przełożyć, także ja idę oglądać jakiś film, może coś poczytam, wypiję sobie może lampkę wina i tak sobie na spokojnie spędzę wieczór urodzinowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze raz dzieki Deira 😘

U nas Ulka jeszcze szaleje, to pewnie przez te ciocie, bo ja troche rozruszaly 😁
My zlozylismy podania do 3 zlobkow i mamy w necie wglad na liste oczekujacych. W jednym jestesmy na 253 pozycji, w drugim na 219, a w trzecim na 107 😮 no moze w tym trzecim na wrzesien sie zalapiemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak piszecie już o krzesełkach do karmienia, więc z ciekawości zajrzałam na allegro i zastanawiam się, czy nie kupić czegoś takiego http://allegro.pl/maxx-wypas-krzeselko-do-karmienia-gratis-i2937105036.html 🙂 Co prawda jest od 6 miesiąca, ale ja i tak będę Małą karmić dopiero w 6 miesiącu.
Co o tym krzesełku myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...