Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaaa widzisz to lubi bobofruty a Gabi soków nie trawi. Za to herbatke wypije i to najlepiej ze szklanki chce cwaniak jeden tzn ja mu odkrecam smoczek i daje z butelki tak jak ze szklanki dwa łyki a pozniej juz ze smoczka ciągnie. Jakiś sposób trzeba miec 😉
Noo mam nadzieje że ta praca da mu troche w d... 😜 i zapomni o głupotach!

Dzięki za buziaki 🙂

latka co jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Madzia, w ręce mi wpadły waniliowe nestle i jak przeczytałam jakieś siarczany i inne tego typu substancje, to po prostu zrezygnowałam, ale może przewrazliwiona jestem 😉 absolutnie się mną nie sugeruj, bo ja mam hopla na punkcie tego typu rzeczy... No ale z jakiegoś powodu nie wymagają przechowywania w lodówce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola wiadomo... Dlatego mówię, że nikt nie musi się mną sugerować 😉 ja niestety/stety jestem z tych czytających etykiety nawet tego, co sama jem 😉

Latka, głowa do góry!! :*:*:*

Coś się Marylu znowu nie odzywa, przepadła na komunii albo ładna pogoda w uk i na spacerach siedzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂
Ja muszę chyba częściej Wam się wyżalać 🙂 Wczoraj poskarżyłam się na całokształt a po powrocie do domu dziecko jak aniołek, possało cyca i na 2 godzinki poszło drzemać, odparzenie powoli się zalecza, ja mogłam na spokojnie ogarnąć mieszkanie, siebie, jeszcze miałam czas, żeby poczytać gazetę. O 20 dziecię już poszło spać i do 5.30 spało jak zabite 🤪

Zapomniałam Wam napisać, że Nata sama już stoi jak się ją postawi przy czymś, co może złapać 😁 Jeszcze samodzielnie nie staje, ale zaczyna się podciągać do stania, więc łóżeczka obniżyliśmy prawie do podłogi.
A tu dowód 😁 Dziecię niestety zamknęło oczka, bo jej niechcący fleszem dałam po oczach 🤢


Wanilka, buziaki dla Gabrysia 😘
Latka, głowa do góry, po tych gorszych dniach na pewno przyjdą dobre 😘

Lecę popracować, bo sterta papierów na biurku rośnie a terminy gonią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kubuś poszedł na drzemkę, a ja odpoczywam, obiadek prawie gotowy, tylko zostaje poodkurzać i umyć podłogi jak mały wstanie.
Kuba chodzi już wokół mieszkanie, jak tylko ma się czego złapać, to wstaje i śmiaga, tempo ma zawrotne, szaleniec mały, śmiesznie wygląda, bo jest niziutki, pewnie sporo mniejszy od waszych maluchów.
Za to wagą nadgania, bo ma już 9,5 kg.
Chyba jest ciężkiej kości, bo wcale po nim nie widać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to pięknie!! zdolne te nasze maluszki wszystkie!! 😁

my po lekarzu, Tymek ma wirusówkę, niby osłuchowo czysto, ale flegma zalega i gardło czerwone, dała nam jakiś syrop wykrztuśny na kaszel i tantum verde na gardło, na spacery może chodzić, tylko szkoda, że leje od rana :/ waży 7700 😉

Madzia, to Kubuś nie tyle, że podgonił z wagą tylko nawet sporo niektórych przegonił 😉 tylko się cieszyć 🙂 a pomyśleć, że najmniejszy ze wszystkich był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do jogurtów nestle mój M mi dzisiaj powiedział,ze dziwne ,ze w lodówce nie trzeba przechowywac i termin waznosci strasznie długi 😲
Wiec my zostaniemy przy danonkach.
Kupilismy fotelik 0-25 z espiro za 320 zł.
http://allegro.pl/fotelik-espiro-delta-0-25kg-new-2013-testy-pimot-i3249991918.html
Wanillka daj znac jak tam maz po pierwszym dniu pracy.
Mój Michał tez chce na autobusy ,ale na razie zrobił prawko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wanilka najlepszego dla Gabrysia 😘

Deira ja jeszcze do pracy nie wróciłam a nie mam czasu pisać na forum 🤢

Ja jestem bardzo zadowolona 🙂 W końcu udało nam się znależć idealny żłobek. Budynek nowy, sale duże, jasne, przestrzenne, czyste, drzwi przeszklone do pomieszczeń i w każdej chwili można zobaczyć co robi nasza pociecha. Osobno sala do spania, osobno do zabaw, jeszcze inna do ćwiczeń, inna oczywiście do spożywania posiłków. No jestem pod wrażeniem. Pani dyrektor oraz pozostałe zrobiły na mnie i moim M bardzo pozytywne wrażenie a dzieci bawiące się tam uśmiechnięte i zadowolone 🙂 Na parterze maluchy, na piętrze starszaki 😁 Wejście na teren przedszkola za pomocą chipa. Plac zabaw duzy i urozmaicony a dzieci praktycznie codziennie bawią się na świeżym powietrzu. No i w końcu mogę spokojnie podejść do kwestii powrotu do pracy 😁

A Majka wspina się przy wszystkim, już jej się nie podoba raczkowanie, ćwiczy chodzenie 😁 Gada jak najęta, nawet zasypiając coś tam zawsze pod nosem mruczy 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Ja bede podawac jedynie naturalne, bo danonki jak dla mnie mocno srednie 🙂
Ale jakos wolno nam idzie rozszerzanie Titkowej diety 😉



nam też... jakoś monotonnie chyba to dziecko moje je, hehe... mam wrażenie, że w kółko to samo, a dziś mi pediatra powiedziała, że jogurt naturalny dopiero od 10 miesiąca, a najlepiej po 10 miesiącu... eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Małgosia, no to Ci nieźle pojechał ten Twój synek.. uśmiałam się

Wanilka, oby nowa praca dała siłę M i nie wrócił do nałogu już nigdy, no i całusy dla Gabrysia!

Agn, fajnie, że udało Ci się znaleźć tak miły żłobek, z tego co piszesz to faktycznie robi dobre wrażenie

Nam też urozmaicanie diety jakoś wolno idzie
A jeśli chodzi o wagę to moja drobniutka i waży +/- 7kg

Udało się laktację zmniejszyć i moje cycki już nie bolą, więc teraz czekam kiedy w końcu dostanę pierwszy okres 🤢

A i jak zmieniłam małej mleko z bebiko na NAN to kupy od razu się poprawiły i pupka już trochę też, bo przez to Bebiko Gabrysia dorobiła się czerwonej pupy, a od urodzenia ani razu nie miała żadnego odparzenia przy czym nie smarowałam jej pupki niczym i było wszystko ok, a jak tylko odstawiłam od piersi i dostała to sztuczne mleko to z pupą masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja wlasnie miala drzemke godzinną:-/
Dzisiaj nigdzie nie byłysmy od rana padalo a teraz slonce świeci :-/
No moja chyba jest najlezejsza ze wszystkich raczków bo ma dopiero 6,540 🙂
U nas rozszerzenie diety poszlo szybko i skutecznie,Majka wszystko wcina 🙂 moze nabierze troche masy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mimo wszystko Sandra zazdroszczę pakowania 🙂

Pati, jak u was przebiegło odstawianie?

Latka, jak humor? Lepiej już? Tymol dostał kasę na buciki i je kupiłam 😁 zdziwilam się, bo rozmiar 20!! Ale bardzo fajne są i wyglądają porządnie, będzie miał w czym po trawie smigac, bo jak go boso postawilam, to podnosił nóżki 😉

Isa, odpocznij 😉 długi weekend, więc może dasz radę trochę się zrelaksowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny za miłe słowa 😘

Inirtam, niestety nie przeszło, właśnie nadeszła kilku dniowa kumulacja i się poryczałam, ale nie będę się użalać, jak to się mówi, popłacze i przejdzie ....

Super, że butki zakupiliście 🙂. Jaki to jest na UK rozmiar 20? 3, 4?
jak byliśmy popatrzeć w sklepie i pomierzyć stópkę, to Tymcio ma 3F 🙂
Butki naprawdę wyglądają fajnie i porządnie. Mi zawsze Clarks kojarzył się z brzydkimi a'la ortopedycznymi butami , ale jednak się miło zaskoczyłam 🙂
My zakupimy jakoś na początku czerwca w najblizszym czasie 🙂 na dzień dziecka heheh będzie prezent 😜 zartuje oczywiscie 🙂 choć było by już z głowy 🙃
który model macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...