Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Isa trzymaj się dzielnie :* Z Szymonem ustalisz sobie plan a M jak już się wdroży w pracę to pewnie znajdzie codziennie chwilę żeby choć na Skypie pogadać. Wiem, że to nie to samo, ale uwierz że my mieszkamy pod jednym dachem a nie raz jest tak, że nawet słowa nie zamienimy bo nie ma kiedy.... Ten czas szybko zleci a potem będzie tylko lepiej ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Lusia ma super pile 😉 myślę,że mój mały jej zazdrości, ja na pewno 😜 zwłaszcza,ze u nas dalej nic...
Doti, ja kupowałam tego groszka, o czym właśnie mi przypomnialas 😉 nie używałam,bo nie było kiedy...nie trafiłam z rozmiarem i pogodą :/

Isa, glowa do góry!! Z czasem wszystko Wam się pouklada, a puki co na pewno rodzina przy Szymku pomoże, a własny biznes sprawi, ze czas szybko minie i nim się obejrzysz m będzie z Wami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki. ale i tak mi ciężko i chodzę zdołowana, a teraz przy wieczorze to szkoda gadać... smutno, cicho i łyso.

inirtam rodzina jest zawsze pod ręką ale jakoś nigdy ich za bardzo nie wykorzystywałam bo jednak niby razem mieszkamy ale każdy prowadzi swoje życie, bracia szkoła poza szkołą obowiązki domowe plus dziewczyny, rodzice pracują na zmiany (a w tym tyg, popołudniówki i nocki - więc praktycznie jakby ich nie było) a babcia pomimo tego że jak na swój wiek dobrze się trzyma i chce jak najlepiej to i tak z wieloma rzeczami ma trudności jak np nadążyć ze małym... więc woli gotować niż się nim zajmować... i niestety na jakiś wolny czas mogę liczyć dopiero przy weekendzie...
a czas na biznesik mam tylko przy wieczorach niestety jestem tak padnięta całodniowym zajmowaniem się nerwusem że nie mam głowy...
🤨 to się wyżaliłam 😁 😁 😁

buffy GRATULACJE !!!!!!!!! i witamy Szymonka na świecie! 🙂 niech zdrowo rośnie !
a jak się czujesz? i oczywiście czekamy na foto.
ale Ci zazdroszczę......

doti jaki śliczny brzusio... ciekawe jak Lusia zareaguje na bobasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy gratulacje!!!!
Hej dziewczyny u nas brak czasu na komputer...a jak już jest czas to siedzie na fb i zaraz ide spać...weekend cały byłam w szkole,Majka z M także spoko wczoraj przyjechali do mamy a ja ze szkoły też do mamy musialam isc zapytac do opieki czy musze sie rozliczac z opiekunczego wiec jednak nie i ciekawe ile teraz dostaniemy kasy,bo w zeszlym roku nawet ladnie było a w tym roku tylko M bedzie sie rozliczal.
Kurcze zazdroszcze Wam tym ciąż...chcialam bym znow małe malenstwo tulić,ale jak narazie Majaaa jest dla mnie najważniejsza i nie wyobrażam sobie bez Niej życia 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny:-)

Buffy gratulację 😘 ale to zleciało 🤪 fajnie znowu tulić takie maleństwo 🙂

Doti ale brzuszek to już pokaźny chłopak rośnie jak się patrzy 😁

Isa dasz radę szkoda tylko że ten wyjazd akurat teraz jak Szymonek daje tak popalić ale kto nie da rady jak my kobiety 😜

A u nas wszystko w zasadzie ok. Oli przebiły się 2 trójki, więc jeszcze dwie i spokój na jakiś czas. Kurcze byliśmy z nią u pediatry to stwierdziła że to oczko o którym wam piasła wygląda jak jęczmień, ale trójka dzieci w tygodniu była z takim oczkiem więc to takie wirusowe jakby narazie dała maść i smarujemy. No a z gorszych informacji to robiliśmy echo serduszka i wyszło że Ola ma wadę oczywiści przeryczałam cały dzień w pracy tym bardziej że lekarz jest tak nie sympatyczny że myślę o zmianie go opierdzielał nas o wszystko po prostu Ola wręcz darła się podczas badanie to kazał nam z M trzymać ją na siłe za nogi i ręce 🤨 no i nawet ic nie wytłumaczył bo tylko stwierdził że to niegroźna wada i do kontroli za pół roku. Dopiero w domu doczytałam o tej wadzie i się trochę uspokoiłam. Wrzucę wam link bo ja za bardzo nie umiem tłumaczyć
http://kardiologia.opole.pl/wady.php?wada=PFO
No i po tym artykule się trochę uspokoiłam ale co przepłakałam to moje 🥴

Latka super że Tymek też już odstawił smoczka. Widocznie nasze dzieciaczki już dorosły do tej decyzji 😜 chociaż u nas i tak tragedii ze smokiem nie było bo w zasadzie tylko do zasypiania i to też nie zawsze a później od razu wypluwała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy gratulacje !!!! Chce juz zobaczyć Szymonka 😉

Doti ale juz brzusio duzyyy 🙂

Iza współczuję !!! Tez nie lubię takiego życia na odległość...dasz rade początki sa ciężkie 🙂

Kasia 😞 na szczęście to nic groźnego jak mówisz, ale wyobrażam sobie ile musialas sie nadenerwowac ;* buziaki! !

A ja właśnie oczekuje na okres. Trochę emocji jest bo moze go nie byći juz sama nie wiem z czego bym.sie bardziej cieszyła. ..
Bardzo chce bobasa ale wiadomo jakie tez emocje towarzyszą. ..ze nie teraz itd..zobaczymy


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki !!
Dawno tu nie byłam oj dawno... 😞 ostatnio jakDoti i Buffy pisały o ciąży a teraz już jedna z was urodziła !! Gratulacje Buffy !! 😘 😘 😘
Wiem że juz długo nie jestem w temacie musialabym hu hu dużo nadrobić a na to nie mam czasu przy małym taki rozrabiaka tzreba go non stop pilnować żeby nie zrobił nic głupiego 🙃
U mnie jakos leci... między nami lepiej szykujemy się do ślubu w lipcu 🙂)
Mały daje popalić że czasami mam ochotę iśc do pracy ale szkoda mi go oddawać do żłobka. Miesiąc temu przestałam karmić piersią tak mnie doił cycek jeden i nie chciał puścic i do tej pory wstaje w nocy i szuka cyca 🤪 🤪 ale daje mu herbatke i idzie spać.
Jak będe miała chwile to postaram się coś napisać, ostatnio jakiś wirus siedział na stronce i nie mogłam się zalogować i postaram się nadrobić coenieco .
Pozdrawiam i ściskam ! 😘

pS. Doti znasz płeć? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Wanilka miło że zaglądnęłaś 🙂 Powodzenia w przygotowaniach do ślubu!!!
Płeć znamy, podobno ma być chłopczyk 🙂 Tylko nie możemy zdecydować się na imię....

Dziewczyny mam załamkę.... Lusi biegunka przechodzi za to wraca wysypka.. mimo tego, że ciągle ma zyrtec i przecież diete miała na tą biegunkę. Wczoraj jej dałam kawałek prince polo co skutecznie zagęściło kupki i nie wiem czy to nie to wywołało wysypkę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti napisał(a):
Natalia, ale przecież dla nas też nasze dzieciaczki są najważniejsze na świecie 😉 A miejsca w sercu wystarczy dla dzieci 😉


Wiadomo,ale nie wiem jak by to było jak bym miala drugie dziecko,wiadomo kochalabym Maje tak jak kochm tylko czulabym sie zle z tym,że nią sie malo bym zajmowala itd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia26 napisał(a):
Hej dziewczyny:-)

Buffy gratulację 😘 ale to zleciało 🤪 fajnie znowu tulić takie maleństwo 🙂

Doti ale brzuszek to już pokaźny chłopak rośnie jak się patrzy 😁

Isa dasz radę szkoda tylko że ten wyjazd akurat teraz jak Szymonek daje tak popalić ale kto nie da rady jak my kobiety 😜

A u nas wszystko w zasadzie ok. Oli przebiły się 2 trójki, więc jeszcze dwie i spokój na jakiś czas. Kurcze byliśmy z nią u pediatry to stwierdziła że to oczko o którym wam piasła wygląda jak jęczmień, ale trójka dzieci w tygodniu była z takim oczkiem więc to takie wirusowe jakby narazie dała maść i smarujemy. No a z gorszych informacji to robiliśmy echo serduszka i wyszło że Ola ma wadę oczywiści przeryczałam cały dzień w pracy tym bardziej że lekarz jest tak nie sympatyczny że myślę o zmianie go opierdzielał nas o wszystko po prostu Ola wręcz darła się podczas badanie to kazał nam z M trzymać ją na siłe za nogi i ręce 🤨 no i nawet ic nie wytłumaczył bo tylko stwierdził że to niegroźna wada i do kontroli za pół roku. Dopiero w domu doczytałam o tej wadzie i się trochę uspokoiłam. Wrzucę wam link bo ja za bardzo nie umiem tłumaczyć
http://kardiologia.opole.pl/wady.php?wada=PFO
No i po tym artykule się trochę uspokoiłam ale co przepłakałam to moje 🥴

Latka super że Tymek też już odstawił smoczka. Widocznie nasze dzieciaczki już dorosły do tej decyzji 😜 chociaż u nas i tak tragedii ze smokiem nie było bo w zasadzie tylko do zasypiania i to też nie zawsze a później od razu wypluwała


U nas na echo jest to samo,najlepiej dziecko czymś interesującym zając na chwile spokoj...ja wiem jak w ktorych momentach najbardziej ma byc spokojna ale tez zdarza sie ze trzymamy ją z innymi lekarkami 😁 przywyklam do tego 🙂 mamy kontrole co 3 miesiace wiec wiem co przechodzisz,teraz nie bylo źle,bo się poprawilo troszke u Mai,ale wczesniej po kazdej kontroli mialam przeryczany dzien i kilka nocy.. a co do wady to odrazu Ci powiem tylko spojrzalam na nazwe wiec tak Maja tez to miala,ale jest juz ok z tą czescią wady,samo sie zregenureje u nas bynajmniej tak bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😉

Buffy, gratulacje!! wracajcie szybko do domu 😘 😘 😘
Doti, niestety nie mam ani jednego zdjęcia, bo nie założyliśmy mu tego nawet :/

Kasia, mam nadzieję, że szybko Wam się sytuacja z tą wadą wyjaśni i że to rzeczywiście nic groźnego, nie mniej dotyczy serduszka, więc dobrze, że o niej wiecie, przynajmniej kontrolować można :*

Latka, a ja na okres nie czekam... mogłoby go nie być przez najbliższe kilka a nawet kilkanaście miesięcy 😜 hehe... ale rozumiem Twój stres, bo niby się chce, ale zawsze jakaś niepewność o przyszłość temu towarzyszy 😉

Natalka, też miałam takie myśli i bałam się, że mogłabym kochać jedno dziecko mniej, drugie bardziej, jednemu poświęcać więcej czasu drugiemu mniej... nic bardziej mylnego, co prawda nie mam jeszcze drugiego dziecka, ale wiem, że to tylko jakieś moje niepotrzebne obawy.. podobne miała moja siostra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałyście chyba ile taki maluch śpi :P wtedy trzeba dopiero czas organizować starszemu żeby nie hałasowało 😉

Inirtam szkoda, że zdjęcia nie masz... nie mogę tego na allegro znaleźć 🤢

Lusia poszła spać. Wysypka sie nasila... już sama nie wiem co robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie 🙂
ja wlasnie po szpitalu...najgorszy w tym wszystkim byl welfron - moja reka jest cala sina, a i tak wbili mi sie ostatecznie w dłon 🤢 a calego zabiegu nie pamietam - teraz miesiac musze sie oszczedzac, a za 2 tyg odbior wynikow...tak czy inaczej bede musiala jeszcze raz isc tam na usuwanie nadżerki 🤢

Buffy gratki gratki gratki!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam no właśnie tez mglo by go nie byc a z drugiej strony narazie nie...wiesz sama jak wcześnie pisalas raz tak raz tak bo to normalne tskie wahania ale jednak czuje ze chyba okres nadchodzi
marzy mi sie córcia. ....bardzo..
z drugiej strony juz malo co mnie przestraszy w sensie warunki mniej miejsca bo troche tu w ciąży przeszłam i na początku więc jestem juz pod innym nastawieniem. Aby dziecko bylo zdrowe 🙂
No i właśnie. ..ciagle czuje ze wtedy Tymcio byłby "odrzucony" . Za duzo myślę .stalo by sie i juz a tak człowie nysli i mysli-za duzooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...