Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No to teraz tylko czekać,a na pewno stan Majeczki będzie się poprawial :-)
My po spacerze w śniegu po kolana,ale wóz bez problemu radę dał :-) mały zjadł i zasnął ciekawe na jak dlugo...
My szczepienie mamy jutro i na szczęście m idzie że mną więc pewnie on małego przytrzyma, bo ją bym ryczala razem z nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majunia jest silna i będzie tylko lepiej 🙂 trzymaj się Natalka 😘

U mnie odpukać z odparzeniami nie problemu bo małą księżniczka jak tylko się zsika to od razu ryk i chce suchą pieluszkę 😁 ale tak zapobiegawczo używam mąki ziemniaczanej i na początku bardzo pomogła jak mała miała taką zaczerwienioną skórę. Słyszałam też że robi się taką maść z maki ziemniaczanej i ze smalcu ale ja nie próbowała jakoś smalec źle mi się kojarzy...

Dziewczyny ja też byłam przerażona po pierwszym szczepieniu i jak miałam iść na drugi to już męża sobie załatwiłam do towarzystwa 😁 a tu 200% lepiej niż ostatnio 🙂 ani nie kwiliła cały dzień rączką i nóżkami od razu fikała i śmiała się tylko przy wkłuciach płakała no ale tego już raczej nie da się uniknąć... ale zaraz po dała się mod razu uspokoić butelką 🙂 i stwierdziłam że to był dobry pomysł że zabrałam jej w termosie zrobione mleko i podałam na poczekalni bo jak zjadła to zaczęła się śmiać 😁

A moja Ola w bardzo marudzący sposób kończy dzisiaj 3 miesiące 😮 jak to zleciało 🤪 nie wiem co jej jest marudzi jak nie ona nie płacze tylko cały dzień marudzi 🤨 już mam dosyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciliśmy ze szczepienia... M był z nami... a Szymon śmiał sie pełna buźka 🙂
był tylko raz kuty i niczym się zorientował to było już po wszystkim i nie zdążył sie rozpłakać 😁 teraz śpi 😉

Natalia wszystko powoli zaczyna sie układać i Maja będzie zdrowiutka... wszystko będzie ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny teraz nic się nie dowiedziałam,bo dziewczynka świeżo po operacji przyjechała na oddział,lekarz zaczął chodzic i mówic rodzicom jak jest a tu odrazu zaczęło wszystko piszczec przy tej nowej dziewczynce. Jak by z Maja było źle odrazu by Nam powiedział,ale chyba stan jej się nie zmienił z tego co widziałam. Tak jak by ciśnienie opadalo tylko także jest nadzieją i na każdej wizycie u Mai widzę że zmniejszają podawania tlenku azotu. Mała się teraz wzbudzała i ruszała arączkami to nawet jej tak bardzo nie skakało ale sam fakt podnosiło się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dopiero w tym tygodniu jadę na zakupy prezentowe... mam już listę co komu i wydaje mi się że szybko pójdzie i kasy też pójdzie w ciul 😁 widziałam że u teściowej już popakowane, moi rodzice też już mają spakowane... tylko ja z takim opóźnieniem działam 😁
no i w piątek dostajemy od teścia żywą choinkę w doniczce i chyba ją ubierzemy... już się nie mogę doczekać tego zapachu i widoku...

Szymon od 15 śpi 😮 dostał szczepionkę nasenną czy co?! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Moja niunia jest dziś tak grzeczna, że aż zaczęło mnie to niepokoić, bo to u niej nie do końca normalne 😁
Byłam dziś na kontroli piersi, tej z ropniem. Pani doktor od usg powiedziała, że ona by uważała sprawę za zamkniętą 😁 Co prawda jest jeszcze drobny obszar hypoechogenny, ale nie przekracza 1 cm.A pani chirurg kazała profilaktycznie jeszcze przez miesiąć pierś nagrzewać.
Ogólnie jest dobrze 🙂

My prezenty też mamy już kupione, ale w tym roku uprzedziłam wszystkich dorosłych, że prezenty od nas będą symboliczne i tego samego oczekujemy dla nas, bo po prostu brak nam w tym roku kasy. Wszystkie oszczędności poszły na tegoroczne remonty.
Jedynie na prezenty dla dzieci żeśmy nie żałowali. No i ja się trochę wykosztowałam na mojego M 😉 I też już mam popakowane 🙂

Doti, moja Natka jak miała lekko odparzoną pupę to zastosowałam maść pośladkową robioną w aptece. U nas pomogła 🙂
Natalko, wciąż mocno zaciskam kciuki za Majunię 😘 Czekamy na same dobre wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira swietnie, ze ropien taki maly i nie trzeba nic z nim kombinowac ! 😘

My z M nie robimy sobie w tym roku prezentow - oszczedzamy 😁 😁 😁 dla dzieciaczkow trzeba bylo wydac najwiecej, no ale one najbardziej ciesza sie z prezentow to warto 🙂

Dla dziadkow Uli zamowilismy fotokalendarze A3 ze zdjeciami Uli - dzis M odebral i wyszly super 😁

Ja w tym roku spedzam swieta u tesciow 🤢 no wiec teraz w sobote spotykam sie ze swoimi siostrami i ich rodzinami i rozdajemy sobie prezenty i robimy swiateczna posiadowke (obie mieszkaja pod Poznaniem). W Wigilie jedziemy do moich tesciow a zaraz po swietach do moich rodzicow na 2 dni, bo moj kochany tata bedzie mial akurat urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zazdroszcze Wam tej calej swiatecznej mieszaniny i tych swiat wsrod rodziny 😞 😞 wystarczy ze czytam i zalewam sie lzami.. u nas swiat jak zwykle zbytnio nie bedzie, wujek byl w odwiedzinach 5 grudnia, popakowalam dla niego prezent, dla siostry, mamy, taty + kartki dla babci, wujkow.. oni juz zdazyli to dawno odpakowac pomimo ze na wigilie.. moja wspolokatorka jest w pracy w Wigilie, moj M pewno wroci o 22 w Wigilie z pracy.. no wiec swiat nie ma zbytnio, wspolokatorka powiedziala ze robi obiad na Wigilie, ja powiedzialam ze jak dorwe jakis polski sklep to pokupuje coo u nas sie je, planuje zrobic jakas salatke ale to i tak nie to samo co swieta z rodzina 😞 z M prezentow tez nie robimy, bo oszczedzamy no i naszym prezentem w sumie bylo kupno nowego laptopa 🤔 dla malej to nie wiem co kupic wgl.. 🤔 a dla wspolokatorki i znajomej robie zdjecia z Naisha oprawione w ladnych ramkach bo mi zyc nie daja o te zdjecia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A więc mam lepsze wiadomości...ale pierwsze to dostałam uśmiech od Mojej Mai;-) Więc tak,jest na mniejszych lekach usypiających ale nadal bardzo silne przeciwbólowe.Jak się wzbudzała to ciśnienie nie skakało wysoko. Miała echo więc tak jest jak po operacji,zastawka jest szczelna,nie ma większych dziur od tej która jest. Pielęgniarka i lekarz,którego trudno przekonać do uśmiechu sam mówi że idzie wszystko w dobrym kierunku;-) i pojawił się uśmiech na jego ustach. Dziewczyny oby tak dalej było!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...