Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czesc mamuski 🙂

my po wczorajszych bioderkach wszystko jest okej 🙂 ciesze sie bo bardzo sie martwilam
znalazlam wczoraj polski sklep i kupilam maczke ziemniaczana i posmarowalam malej i odrazu lepiej bo od jakiegos miesiace ma odbycik czerwony jak pawian 😁 sudocremy i inne cuda nam zbytnio nie pomagaja wczoraj polozylam maczke i odrazu polowa znikla, jeszcze troche i bedzie super
wczoraj kupilismy z M prezent dla malej pod choinke uf z glowy
no a teraz czekam az przysla mi zdjecia poczta ktore wywolywalam zebym mogla oprawic w ladne ramki zapakowac dla znajomej bo nie mam pojecia co jej kupic a ona bardzo chce zdjecia z mala..

no i znalazlam barszcz i sie zrobi plus jakies ciasto i salatki
i wspolokatorka obiad ma robic w Wigilie i bedziemy mieli swieta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂
My już po szczepieniu. Się spłakał bidulek. Pielęgniarki szeroko otworzyły oczy jak go zważyły - 6900g... i według nich ma 60 cm długości, tylko, że tyle miał wpisane przy urodzeniu i nie mieści się w ciuszki 62 cm, więc chyba coś źle zmierzyły 🙃 Ale duży to on jest 🤪 Do lekarza się śmiał 🙂 Jak go podciągnął do siadu to tak super trzymał główkę, że w szoku byłam 😁 Ja go do siedzenia nie podciągam, a on cały sztywny i tylko lekko mu główka latała na boki, szok 🙃 Uciekam coś porobić, póki śpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia, a może to dziąsełka go bolą... bo to taki okres, że może się już zacząć coś dziać, moja Gabrysia tak od ponad tygodnia co drugi dzień ma troche bardziej marudny, gdzie normalnie wcześniej w ogóle nie płakała i nie marudziła, teraz piąstki w buzi non stop prawie i sobie biadoli pod nosem, jak posmarowałam maścią dentinox to się troszkę uspokajała, więc może też spróbuj

natalia, super wieści, bardzo się ciesze, że z Majka co raz lepiej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
A synek płakał w niebogłosy przez pół godziny - nie dał się uspokoić - nie wiem co mu było. Nawet cyc i noszenie na rękach nie pomagało 😮 Pierwszy raz tak miał. W końcu udało mi się go ululać i śpi mi na rękach.
Sto lat dla Szymka i Gabrysi.
Natalia super wieści. Bardzo się cieszę i wierzę, że najgorsze już za Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla naszych forumowych trzymiesieczniakow 😁 😘

Natalia super wiesci !!!

A ja z Ula od rana musialam tanczyc w rytm piosenek Fasolek i innych, bo jak tylko przestalam to marudzila 🤨 wszedzie mam zakwasy po wczorajszych tancach, a tu widze, ze dzisiejszy dzien zapowiada sie podobnie 😲 😁 no na szczescie ona wazy "tylko" 5 kg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia1988 napisał(a):
Ale super wieści! Zuch dziewczynka z naszej Maji 🙂
Kuba nareszcie zasnął,musiałam go na rękach ululać, chociaż nigdy tego nie robię,ale aż się zanosił z płaczu, miał tak może ze 2 razy od urodzenia, nie wiem skąd to się bierze?!


madzua1988 niektóre dzieci tak mają że się zanoszą. Mój też się zanosi i aż się boje z nim iśc na to pobieranie krwi... wtedy trzeba dmuchać w nosdrza albo klepać po klatce piersiowej. Przez to zanoszenie musialam zrobic badania i teraz czekamy na pozwolenie na szczepionkę...

Natalia super wieści bardzo się cieszymy !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edith kropkuje, zeby byc na biezaco dokad przeczytalam bo pozniej szukam 🙂)
A co do sasiadki, wyszla jej podwyzszona przeziernosc karkowa, do tego na escie PAPP-A wyszla ze jest podwyzszone ryzyko minimalnie, ale na dalszych badaniach zapewniali, ze maluszek zdro jak ta lala..
A na amniopunkcje sie nie zgodzila.
Wiec doznala szoku ogromnego po porodzie!!!

Wlasnie mialam pisac co u Majczki, ale Natalka mnie wyprzedzila 🙂

My jutro szczepienie, ale mala ma lekki katarek, wiec nie wiem czy ja bede szczepic,jutro z ranca podejme decyzje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa chcialabym zeby Ula wazyla wiecej, tydzien temu u lekarza waga pokazywala 5 kg 🙂 taka jej uroda widocznie 😉
a ja na tegoroczne swieta niespecjalnie czekam...bedziemy u tescoiw, z dala od moich bliskich, potraw swiatecznych tez niespecjalnie moge sprobowac 🤨 tylko czekam az bedzie po swietach i 27go pojedziemy w moje strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mojej siostry córy, jedna i druga, 7kg ważyły jak rok kończyły, a 9 jak dwa lata, do tej pory do grubasów nie należą, a cuda wianki z pierwszą były wyczyniane, bo niby za mało przybierała 😮 obie urodziły sie po 3kg i taka ich uroda, że szczuplutkie... starsza w lipcu kończyła 7 lat, a waży 20kg po dużym obiedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Darka kuzyn majac dwa lata wazyl 20kg..ale jak dla mnie byl otyly na ten cza.. Teraz ma 3 i nadal tyle samo wagi , a w gore idzie 😉
Nie ma reguly.. 🙂)'

Czlowiek ucieszony, ze juz po porodzie, po ciazy.. wszystko w porzadku, a tu bach...;/

Ja na jedzonko czekam swiareczne, mam sie zamiar objesc jak prosiaczek 🙂) i od stycznia dietak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
ja porządki świąteczne mam głęboko w poważaniu 😜 Na bieżąco sprzątam, to nie będę teraz jeszcze jakoś specjalnie się przejmować sprzątaniem. Wolę ten czas z Małą spędzić. W weekend się tylko jeszcze odkurzy i tyle.
A dziś już choinka ubrana, ryba po grecku zrobiona, grzyby na łazanki się moczą. M kupił kawał schabu i karkówkę to będę piekła w ziołach i ze śliwkami. A jak wróci z pracy to muszę podjechać do sklepu, bo brakuje mi paru składników na jabłecznik. Jutro łazanki zrobię a w poniedziałek rano sałatkę śledziową i jabłecznik.

Buziaczki dla Gabrysi i Szymka ode mnie i Natalci 😘

Natalia, super wieści!
Efek, moja Żaba też pewnie będzie jakoś tak ważyła jak Twój za jakieś 2 tygodnie, bo już teraz podejrzewam, że waży około 6300 😁
Doti, współczuję. Ja się nie obrabiam z jednym dzieckiem, a co dopiero z dwójką 🤢
Sandra, smutna sprawa z dzieckim Twojej sąsiadki 😞 Ale ostateczna diagnoza jest już postawiona czy jest narazie tylko podejrzenie zespołu ?

Dobra, ja muszę się zwijać, bo Królewna się obudziła i krzyczy o cyca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira, ogolnie badania kariotypu t 4tygodnie sie na nie czeka 😞
Ale niestety wszystko na to wskazuje, problemy z duzym jezyczkiem, wyglad mautkiej i bruzda poprzeczna na dloni ;// Ehhh..

Ja tez nie sprzatam praktycznie. I tez nie rozumiem jakiegos takiego swiatecznego szlau.. Wyciaganie naczyn, zastaw czy nie wiadomo czego z szaf i odwiezania ( no chyba,ze korzysta sie z tego na swieta). Mama mi zaszekazala na swieta wyciagac z witrtny kieliszki, kufle itp.. jak ja tego nie nawidzilam myc 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciliśmy ze spacerku... Mimo,że śnieg pada to bardzo przyjemnie na dworku 🙂
Mały jeszcze śpi w sypialni, rozebrałam go do połowy i otworzyłam okno.
Ja zaraz zmykam robić obiadek, dzisiaj spaghetti tak na szybko. Na szczęście w tym roku nic mnie nie obchodzi, ani gotowanie, ani nadzwyczajne świąteczne porządki bo wyjeżdżamy na Mazury całą rodzinką, więc mam zamiar tylko się relaksować! 🙂
:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja jakoś nie czuje w ogóle nastroju świątecznego... i chyba, żeby poczuć tą atmosferę to wyślę dziś M po choinkę i ubierzemy... do tej pory zawsze robiliśmy to w Wigilię, ale przez to, że w tym roku ani nie biorę udziału w zakupach, wypiekach, porządkach, prezenty wszystkie przez internet, to tak jakby Święta miały być za pół roku a nie za parę dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...