Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam Ziaja Intima płyn... w sumie dobry. ale mam taka ulotke ze Skarbu Matki i tu jest jakaś pianka do higieny intymnej. ciekawe czy dobre. moze cos w necie znajdę.
A w ogóle wiecie co mnie przeraziło... może glupie, ale Lanolina... często jest w różnych maściach, np tych do pielęgnacji brodawek sutkowych... to to jest tłuszcz z barana... 😮 nie wiem czy będę w stanie używać spokojnie czegoś co to ma w składzie. chyba że mnie przyciśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tantum Rosa bardzo czesto jest zalecany w szpitalach nawet żeby stosować po porodzie. ja też używałam.
a ja juz po obiedzie... trzeba się wybierać na poczte i do przedszkola.... musze sprawdzić czy na liste mi małego wpisali do zerówki a małą do grupy przedszkolnej. będą jaja jak nie wpisali...
chyba burza będzie zaraz. zdenerwuje sie jak mnie złapie. w piątek tak lało że cali mokrzy byliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez używam Lactacydu i do szpitala kupiłam sobie jeszcze chusteczki do higieny intymnej Lactacyd. Nawet lekarz mi je polecał, ze od położnych słyszał że świetne he he
no ja tez jeszcze nie mam siary, mam nadzieje że będę mogła karmić piersią, bo po cesarce dziecko nie jest przystawiane obrazu do dydka tylko podobno mleczko w proszku dostaje. mam nadzieje że potem mała będzie chciała cycolka ssać.... no i ze ja będę mogła karmić... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale naskrobalyscie stron 🙂 Edytko super brzusio i tak jak mowisz wielkoscia sa calkiem zblizone 🙂Ja tez uzywam przeciw rozstepom perfecte mame i jestem z niej zadowolona!!!A tego olatium tez raczej nie bede uzywac bo zbyt za drogi jak dla mnie,a po co dziecko przyzwyczajac do tego,my raczej stawiamy na Nivea!!A co do plunow do higieny intymnej to uzywam z ziaji,a polozna na szkole rodzenia nam mowila jezeli chcemy sobie zmienic po porodzie na inny to najlepiej go wyprobowac kilka tyg przed porodem,bo pozniej moga byc skutki katastrofalne rozne uczulenia i zapalenia pochwy!!!
Michalindzior lozeczko superowe tez takie chcialam,ale maz mi je odradzil z tego wzgledu,ze boki to plyta,i pozniej jak bredzie dziecko starsze to moga sie one rozleciec!!!A widzialam u nas podobne ale drewniane ale kosztowalo prawie 500 zl same lozeczko 😞czyli nie dla mnie 😞A do mnie tez dzis przyszla przesylka,i to bardzo szybko w srode przelalam kase,a dzisiaj juz jest i to ekonomiczna,a z doswiadczenia wiem ze na kurier czasami sie dluzej czeka!!!!A siary tez niemam nic mi narazie nie leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze na chwilke zajrzalam 😉)super wygladacie naprawde 🙂),jak mi przesla na meila to tez wrzuce foty bo troche mi nacykaly kuzynki z sopotu 😉)hehee,mowily ze ladnie wygladam wiec mnie troszke podbudowaly 😉)
na 16 do gina juz sie denerwuje ale pewnie niepotrzebnie jak zwykle 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu chusteczki lactacyd kupiłam w markecie kosztowały ok 8zl jest 20szt w paczce,na stoisku z chusteczkami do higieny intymnej, ja ich używam juz od dawna i jestem zadowolona. kupiłam tez chusteczki do twarzy bo po porodzie nie będę mogła wstawać wiec będą jak znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, np w rossmanie, i raczej w większości marketów je znajdziesz tylko cenami się różnią, ja w promocji w markecie kupiłam za 7,60 a ceny normalnie to nawet ok 9zł.W aptece najdrożej jest
to link do nich
http://www.cefarm24.pl/lactacyd-chusteczki-do-higieny-intymnej-x-20-szt-p9264.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie może macie racje z tym łóżeczkiem, że to płyta. zobaczymy, jeszcze sie nie zdecydowałam.
W takim razie musiałabym już jakiś płyn kupić, bo faktycznie jak po porodzie by się jakieś uczulenie wdalo czy zapalenie to matko... 🥴
malutki chyba czkawkę ma.... ☺️ 🙂 biedactwo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale cisza..... 😉 aż strach.
dzisiaj szłam do przedszkola i jak tylko wyszłam to zaszło słońce i zaczęło padać. za chwile zaczęło lać, normalnie zarwanie chmury... aż mąż sam się zlitował i dzwonił do mnie gdzie jestem że zerwie się z pracy i mnie podrzuci a potem do domu zawiezie ☺️ kochany.
no ale zaraz przestało padać, jak przyszłam do domu to po chwili wyszło słonko... 🤔
teraz M. dzwonił że mam popatrzeć przez okno... jaka pogoda. I że nie mogę wychodzić z domu bo tak jest dosłownie codziennie jak tylko wyjdę z domu, zaczyna lać, sypać gradem i w ogóle załamanie pogody... 🙂 jakieś szczęście takie mam kurcze i juz mnie to wkurza troche 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...