Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olusiu Viki śliczna, tylko chyba też ma troszkę problemy z podnoszeniem główki (tak jak miała Emi), no chyba, że to tylko tak na filmiku, a zazwyczaj lepiej jej idzie. Ale jeśli nie, to też chyba powinnaś ją troszkę podćwiczyć 😉 Przede wszystkim tak jak nam mówiła rehabilitantka trzeba dziecku układać rączki w pozycji na brzuszku bardziej z przodu tak żeby barki nie były rozjechane tylko żeby były prosto. Ciężko mi wytłumaczyć...Tak żeby ramionka były prostopadłe do podłoża.
My też zaraz uciekamy na spacerek, bo wyszło słoneczko i aż żal w domku siedzieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej doczytam was pozniej,ale mam pytanie ile kup robia wasze dzieciaczki,bo kacper ostatnio robi po 3,a przedtem nie robil wcale,a od pieciu dni mu nic nie podaje tylko raz dziennie kaszke!!a dzis zrobil dwie w przeciagu godz i jedna taka jakby zielona!!!Niewiem czy to ma tak byc,cholera jak nie bylo kup to bylo zle,jak sa to tez zle.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka, nasz do niedawna robił praktycznie przy każdym karmieniu (oprócz nocy), niektóre właśnie takie zielone. Jeśli oprócz koloru kupy nie ma żadnych dolegliwości, a w kupce nie ma śluzu ani krwi, nie ma się co przejmować. U nas teraz jest jedna kupka dziennie i my z kolei przejmujemy się, że za mało 😉
Wszystkiego dobrego dla Emi, naszej czteromiesięczniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski!!
Tak czytam o tym, że podajecie juz warzywka, owocki, deserki i dania głowne dzieciaczkom a ja jeszcze czekam az Hania skonczy 4 miesiace.....A praktycznie chciałam sie dowiedziec z jakich firm kupujecie słoiczki( nie interesuja mnie rossmanowskie bo nie mam tej drogerii u siebie) no i powiedzcie mi czy jak pierszy raz podawałyscie jedzonko to w jakich ilosciach bo słyszałam ze pierszy razwystarczy od 4 do 6 łyzeczek przed podaniem mleka,nastepnie z kazdym dniem zwiekszac ta ilosc, czy moze słiczek podawac zamiast jeden porcji mleka??? KUrcze ciemna jestem a musze jeszcze skontaktowac sie neonatologiem,bo jesli chodzi o kaszki to bede musiała przyrzadzac na Nutramigenie a nie zwykłym modyfikowanym mleku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ŻYCZONKA 😘 😘 😘

Eva również życzę wszystkiego najlepszego dla córuni 😘 😉 🙂 🙃
A Emi urodziła się o 22:20 także twoja mała jest od niej starsza 😉

Olusia to bardzo się cieszę, że malutka nie ma problemów z podnoszeniem główki 😉

Emilka też robi zazwyczaj jedną kupkę dziennie, zielonkawą i gęstą ale piediatra mówiła, że na Nutramigenie to normalne. Zresztą nie widzę, żeby mała miała jakieś problemy brzuszkowe, a i kupkę wyciska szybko i łatwo 🙂 Ircia także się nie przejmuj, bo jeśli nie zauważasz niepokojących objawów to znaczy, że wszystko wporządku 🙂 A każdy maluch zawsze robi kupki inaczej 😉 Jedne częściej, inne rzadziej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...