Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ehhh Kama lepiej z babka niz z mezusiem zwlaszcza chwile po slubie 😉 . . . nie ma lekko z rodzinka naprawde najlepiej sie wychodzi na zdjeciach

Ja mam moralnego kaca bo ciagne i ciagne ta durna sprzeczke,ale cholera zawsze odpuszczalam i powod sprzeczki wracal jak bumerang po miesiacu czy dwoch tym razem nie popuszcze trudno . ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a pytanie kochane bardziej przyjemne zmienie temat od tych naszych dolegliwosci, klotni i woogle
macie wybrane drugie imiona dla swoich pociech ?? Ja wczoraj w koncu poruszylam temt, ale uslyszAlam Krzysztof ehhh jakos mi sie widzi dwa ciezkie imiona no nic moze bede negocjowala . . . gdy minie burza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☺️Kama ooooooooooo to popelnilam gafe 🤨
dla sprostowania dodam moj ulubiony wujek ma tak na imie podoba mi sie ,ale Wojciech Krzysztof o jakos juz mi nie gra. . . . . 🤨

zreszta chcialam zeby nasz synus mial imie drugie po swoim dziadku moim tacie wiec Adam bylby strasznie dumny ,ze podjelismy taka decyzje ,ale na razie nie zaczynalam tego tematu 🥴 jakos warunki nie sprzyjaly do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio to byly by dwie Lipcowe Emilcie 🙂 hehe 🙃 fajnie a Aleksandra jako drugie imie bardzo ladnie pasuje do Emilki 🙂 w oogle to podoba mi sie to imie 🙂 zreszta obydwa . . . jakos jakbym miala dziewczynke miala bym nie maly problem zeby wybrac imie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi bo wydaje mi się, że dla dziewczynek jest dużo większy wybór imion niż dla chłopców...My jak na początku ciąży miałam nastawienie, że będzie synuś nie mogliśmy znaleźć imienia dla niego...Mieliśmy nie lada problem. Wkońcu stanęło: Daniel Maksymilian, a potem okazało się, że jednak spodziewamy się córci i tu wybór był prosty, bo imię Emilia podobało mi się chyba od zawsze 🤪 Sama chciałabym miec tak na imię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama, nie śmiałam cie prosic o wyfrycowanie Franka 😉
Ja chciałam dac drugie po Robercie, ale jemu ten pomysł się nie podoba, a ja chciałąbym zeby dziecko nosiło imie po ojcu. Robert wymyslil że o moim braciszku, bo bedzie ładnie brzmiało Franciszek Przemysław, a mnie podoba się tez imie Julian, więc może Franciszek Julian 🙂 Zobaczymy jeszcze na co padnie.

Michalindzior, ja jak miałam wielki katar zrobiłam gołąbki z sosikiem pomidorowym, i powiem ci ze smaku wogóle nie czułam gołąbkow i musiałam bardzo wytężyć swoją wyobraźnie, jednak jak katar zaczął przechodzić, to niestety gołąbki nie były tak pyszne jak wyglądały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ELLIE GRATULACJE!!!!
Ale super. W końcu zacznie się u nas babyboom!!!Ale zazdroszcze Elllie, że ma już synka przy sobie.
MONICA- daj znać jak będziesz miała już laptopa co u Was.

Będą dwie lipcowe Hanie i fajnie jakby były też dwie Emilki 🙂
Moja dostanie na drugie po mojej mamie Alicja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam jedno i to takie, ktorego nie lubie i dlatego daje 2 imiona 😉 Chociaz sobie wyobrazam co bedzie w przyszlosci bo ja mam dlugie imie a panienskie nazwisko mialam krotkie a teraz mam i imi i nazwisko dlugie to jak mam sie podpisywac listonoszowi 2razy to juz mnie uj strzela.A jak mala bedzie to tez bedzie miala troche do pisania jak dorosnie ale na szczescie drugiego imienia praktycznie sie nie uzywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...