Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

my tylko z cyca 😜 raz jest lepiej raz gorzej, tzn. częściej lub rzadziej 😉 ale dajemy radę 🙂
Aniu nie przejmuj sie u nas też wszyscy mają "super rady i złote środki" łącznie mamą, siostrą, teściową z kuzynkami, i innymi gośćmi: a to czemu już smoczka dajesz? (i teściowa wyjmuje), za nisko mu głowę do karmienia trzymasz! masuj, nie masuj, możesz, nie możesz, no żesz kurwa mać! 😠 to moje dziecko! może nie we wszystkim jestem perfekcyjna, ale jak krzywo pampersa zapnę to świat się nie zawali, najwyżej młoda obszcza się po pachy ale toi tak ja ją będę przebierać! ludzie po prostu nie maja wyczucia i tyle! więc nie przejmuj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Wy umiecie laski siedzieć przy tych kompach? 😜 dupa mnie boli i muszę lezeć 🙂

kąpaliśmy przed chwilą mała( moja teściowa wczoraj tekst "jak wy sobie z tym kapaniem poradzicie ojojjjj" ) qrwa elegancko bylo!! moze nie za zgrabnie i dokładnie ale dalismy rade mimo cholernego bolu w krzyzu 😞 podejrzewam ze to przez te cholerne lezenie tyle czasu w lozku szpitalnym...

co do wczoraj to byla jazda, zwalili sie doslownie wszyscy!! i baaa zostali na kawie, a ja umordowana jak ciul, wszystko boli, a Ci sie gapia na mała i nie chca iść do domu tylko gadaja o jakiejś walce bokserskiej
!!! no zal normalnie,bo bylo 6 dodatkowych osob!! i siedzieli dwei godziny! w tym czasie mala zrobila trzy razy kupe, chyba zes tresu, wiec co chwile przebieranie i tesciowa mi na rece patrzyla!!!! myslalalm ze sie rozrycze! ZERO KURWA WYCZUCIA!! i jeszcze komentarz...za moich czasow to sie robilo inaczej...a ja peirwszy raz swoje dziecko przebieralam i nie mam o tym zielonego pojecia!!! nienAWIDZE JEJ NORMALNIE 😜
moja matka komentarz mniejszy, ale też..leży sobie mała na łóżku na plaskim a ona..."czy ona nie ma zxa nisko glowy??" wrrrr
teściowie dzisiaj znowu przychodza...masakra!! 😞
wygadałam się i troche lepiej 🙂

powiedzcie mi...bo moja po tej kąpieli ma zimne rączki i twarz...tak powinno być? bo my nie grzejemy i mam w pokoju tylko 22stopnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani85 jak byłam w szpsitalu to mi nie pozwolili karmić, więc myślałam że mała nie będzie chciała cyca, albo ja stracę pokarm...ale na szczęście ładnie je...tylko się zastanawiam czy na noc zeby lepie spała nie dać jej butli? zobaczymy bo dzis co godzine sie budziła w nocy...hardcorowa pierwsza noc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa my mamy teraz 23 stopnie. Otul ją ciepłym kocykiem i powinna się rozgrzać. A gdzieś czytałam, że jak dziecko ma ciepły kark to znaczy, że jest ok wszystko. I że zimne łapki to normalka. Spróbuję się kimnąć chwilę bo licho się czuję, a mały akurat śpi...Zrobiłam expresem spaghetti, ale wyszło tak ochydne, że idę spać. I tak nie mam sił tego jeść.
A plecki mnie też bolały okropnie przez kilka dni. Pewnie się prostował kręgosłup. Tyle czasu był wygięty od brzucha. No i ja z siedzeniem nie mam problemu bo szyli mi brzuchol a nie dupencje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie rozmawiałam przez telefon z moją lekarką, bo chciałam dopytać o środę..
i wiecie co? nagle okazało się, że moja wizyta w środę na oddziale nie jest równoznaczna z przyjęciem (na wizycie mówiła, że a i owszem). że one zadecydują na bieżąco po badaniach.
nie miałam sił jej spierdolić, w ogóle jakkolwiek tego skomentować,bo mam kurewski dzień i chodzę i ryczę..
ale jak Boga kocham, jak mnie nie przyjmą w środę do porodu, to im kurwa odjebie taki numer jak przyjdzie co do czego, że mój poród na długo zapamiętają.

(ps. wybaczcie moją monotematyczność)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite no to ch*jowo...co szpital to inaczej :/ ale wierz mi że leżenie w szpitalu gdzie Ci nic nie robią tez nie jst wyjściem...wiesz co ja czułam, bo Ci pisałam.
nie pociesze Cię bo wiem co czujesz.
wiesz, ja bóli porodowych dostałam bez niczego, tak po prostu w dzień porodu, nic ich nie zapowiadało ale qrwa mam nadzieje że Ci cokolowiek w tym szpistalu zrobią!
to niby do kiedy chcą Cię trzymać w domu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga 22 stopnie to w sam raz, ale do kąpieli powinno byc 25. zimne rączki stópki i nosek nie znacza ze dzidzi zimno. sprawdzaj plecki i kark.
co do tesciowej to przylaczam sie! niby jest ok bo ugotuje i nawet czasem mi przyniosla cos na gore do zjedzenia, ale kurde jak dla chorego żarcie, dzisp owiedzialam ze zjem z nimi schabowego to 2 komentarze uslyszalam! a co chwile ze dorotka to robila tak a dorotka jadla to - (dorotka- jej córka) no poza tym przylazi tu (dobrze ze nie czesto) i mowi ze mala ma za zimno albo za goraco i tak ciagle, i ze ta falbanka pod lozeczkiem jej wiatr robi!!! i ze pampersy to nie dobre i kurde jeszcze co. moja mam troche lepiej ale tez mi dziala bo dzis gadala ze ja tylko mowie ze nie mam czasu cos tam bo dziecko i że tak sie zachowuje jakbym pierwsza na swiecie dziecko miala, i ze nic ztobic nie moge. rozlaczylam sie bo mnie wkurwila. ja tu z mala przechodzilam już żółtaczke, teraz to moje zapalenie (dzis lepsze wyniki, nie ide do szpitala!) mala dalej ma zaparcia i doszły kolki, także jest git! a mnie tu wkurwiac beda!. siedze z nia sama caly czas, w nocy jak juz uśnie po polnocy to śpi ale ja wtedy siedzenad cycami i ponad godzine sciagam pokarm., mam malo i boje sie ze nie utrzymam przez ta choprobe zeby pozniej wrocic do cyca. wkurza mnie to bo cyce jak donice a dziecka karmic nie moge i pokarmu mam malo.
co do tego kiedy do porodu ludzi wolac to ja jak mnie podpieli o 9 pod oxy to po 10 juz pomocy męża potrzebowałam a o 11 to juz sobie bez niego nie wyobrażam. także różnie to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No do kapielki nagrzej troche w pokoju 😉lapkami sie nie przejmuj to normalka 😉 ale nozki zeby maja cieplo, tzn w stopki to skarpetki jej zaloz 😉 zeby czkawki nie dostala 😉
Nie wiem jak wy tam ubieracie na noc czy dzien, ale ja daje mu body z krotkim rekawem i pajacyka, skarpetki cienkie. albo body dlugi rekaw i spiochy no i skarpetki. no i ubieram w takim spiworku zapinanym ze moze fikac i ciagle jest przykryty, a na noc dodatkowo w rozek 😉chyba ze spi ze mna to nie 😉

No a nie mowilam ze ludzie na leb beda kurwa wchodzic??? 😠 pojeby!w pizdzie maja czy dziecko ryczy czy sra czy ty zmeczona ale kurwa siedziec musza i wisiec nad dzieckiem 😠Albo sie kluca kto ma na rece zabrac 😠 bo o komentarzach to nie wspomne 😮
I Cie agus nie pociesze ale to jeszcze bedzie wiecej gosci 😜 heh ale ja mam w d mowie ze nie i huj, ja nie bede sie dostosowywac do kogos bo ma kaprys przyjsc 😠

A ja Wam powiem ze ja jestem mile zaskoczona tesciowka...wcale mi nie truje, pomaga, nie poucza..czasem cos zebym malemu krzywdy przez przypadek nie zobila, a jak czegos nie wiem to sie pytam. Myslalam ze wlasnie tak jak Agi bedzie pouczac az do znudzenia.
I bardzo mi pomaga i z malym i z Karolem... wiec chyba jakos te hormony wzgledem jej mi opadly i znowu jest git 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki jak wy znajdujecie czas zeby tu siedziec ja co che tu wejsc to maly sie budzi albo trzeba cos posprzatac ugotowac wyprac itd.
narazie moj adas jest grzeczny je i spi dzisiaj w nocy spal mi 6 godz 🤪
bylismy dzis z adasiem u endokrynologa przez to ze milam niedoczynnosc w ciazy ale wszystko jest ok 🙂
martwie sie troche bo zaczal robic sie zolty i nie wiem czy mo zoltaczka czasmi nie wrocila 😞 korcze tyle czasu w szpitalu sie naswietlal i nie wieadomo czy mu to nie wrocilo 😞 w srode jestem umowiona do lekarza.
Co do porodu to opisze jak mi minie wizja bolu haha
bylam nacinana ale bardzo lodnie mnie zaszyli bo nic mnie prawie nie bolalo moglam siadac bez problemu wiec agaa wspolczuje bolu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu Ty z ta tesciowa to 4 swiaty i z matka.. eh
Kurwa ale czy one wszytskie sa jebniete?/ czemu one sie wpierdalaja? Moja matka to jak Twoja.. pierdoli jak potluczona 😠 wiadomo ze nie Ty pierwsza ale nie rodzilas juz 50 razy zeby byc tak doskonala wprawiona i nie masz 10 rak zeby sprzatac, gotowac, prasowac, i zajmowac sie dzieckiem jednoczesnie 😠
Nie placzcie kochane:*** ja juz takie zalamanie przeszlam i wiem o co chodzi ale to minie, z czasem bedziecie sie wprawiac itd i dzieci sie unbormuja to tez dzien sobie bedziecie organizowac inaczej 😉
:*****
Ja dzieki Wam przzylam ten prawie ze yy rok?? no ciaze i porod i teraz wychowanie.... eh i szczerze sie przyznaje ze wole z wami poisac czy zadzwonic do kumepli od dziecka, bo mnie nie zrozumie a Wy to jak z nieba byscie mi spadly 😉

Perelkaaaa.. Albo ktoras co sie zna 😜 bo przestalo mi juz leciec i leci mi tak jaky no wyglada jak by ropa czy cos takie ciemno zolte, to ok?? czy nie bardzo?/ ide dopiero 11 do lekarza i nie wiem czy to tak ma byc czy panika wskazana 😮

I powiedzcie mi... bo mam skierowanie ma mocz malego... 😮 JAK JA MAM TO ZROBIC????????? 🤢 LOTOC ZE SLOICZKIEM PRZY PULUSIU CZY CO???? CZY PIELUCHE IM ZANIESC?? 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 🙂 🙂 🙂
Staram sie nadrabiac powoli jak tylko mam chwilke. A ostatnio mam coraz wiecej. Co prawda maly dzis troche byl marudny i nie chcial zasnac ale juz spi. Za jakas godzinke powinien wstac na karmienie. Kurcze jutro rano biore ostatni antybiotyk juhuuu 😁 😁 😁 i do srody rano bede jeszcze sciagac zeby wszystko zeszlo a potem malego do cyca. Mam nadzieje ze sie uda. chociaz sie martwie jak ja go wykarmie, bo on co 3 godziny 100 ml wypija sztucznego, wiec sama nie wiem jak on sie naje.

Ania8888 jesli chodzi o mocz, to w aptece mozna kupic jakies specjalne takie na mocz dla maluszkow, ja nie pamietam dokladnie co to bylo ale wiem ze to sie nakleja na siuraczka i dziecko tam robi, ale i tak nie jest to jałowe. Moja szwagierka kupowala to w aptece bo nie mogla z pudelkiem nigdy utrafic. A inaczej to musisz z pudelkiem stac i czekac na fontanne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuje Wam z mamami i teściowymi. Ja sie bardzo ciesze ze moja mama przyjechala bo caly czas w łóżku w sumie musiałam leżeć przez te nerki i ona wszystko robiła z Marcinem, a wiadomo, że on wszystkiego jeszcze nie umiał, więc też się cieszył. Teraz już jak jestem na nogach to tak lekko daje jej do zrozumienia ze juz w sumie nie jest potrzebna no przeciez wprost nie powiem zeby sobie juz pojechala bo naprawde bardzo duzo nam pomogla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 ja musiałam mojej córci robić badania co tydzień... (u dziewczynki gorzej się pobiera także masz lepiej) musisz w aptece kupić woreczki na mocz dla niemowląt (są i dla dziewczynki i dla chłopców) mniej więcej tak to wygląda... http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.bene.com.pl/photos2/woreczki.jpg&imgrefurl=http://www.bene.com.pl/pl/nowosci/&usg=__h1TGdfz46KyEy0NtiScbFuKIgFA=&h=282&w=400&sz=67&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=ogeOMxlun9qrgM:&tbnh=148&tbnw=204&prev=/images%3Fq%3Dworeczki%2Bna%2Bmocz%2Bdla%2Bniemowl%25C4%2585t%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D604%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=539&vpy=95&dur=309&hovh=148&hovw=210&tx=93&ty=121&ei=0ZygTMeoJ4XMswao4YTnDg&oei=0ZygTMeoJ4XMswao4YTnDg&esq=1&page=1&ndsp=12&ved=1t:429,r:2,s:0
a ja potem przelewałam to do kubeczka w którym oddają mocz dorośli...
pamietaj o tym żeby przed pobraniem umyć dobrze okolice krocza pupcie też... i podłóż ceratce pod dupcie bo jak źle nakleisz to obsika ci wszystko... aaa zapomniałam dopisać żeby podmywać przegotowaną wodą bo w zwykłej są bakterie które mogą wyjść na wynikach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...