Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosia to jak nikt nie przyjeżdża to tym bardziej sobie poradzisz,bo będziesz wiedziała ,że nie ma innego wyjścia! Po za tym tak jak Monia ostatnio mi pisała instynkt nam się włączy , nie booooj 😉 hihi Tez Ci wysle numerek w razie czego 🙂 a Ty mi swój też podaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to jestem spowrotem.Caly dzien latania nie wiem po co.Rano mialam wizyte umowiona w revenue,potem ksiegowa i tak jakos zeszlo.I teraz jeszcze na 15:40 do lekarza.Tak w ogole to byla nasza pierwsza wyprawa tylko we dwie 🙂 🙂Dalam rade 😁 Gosiu powiem ci cos szczerze.U nas byla tesciowa.Wspaniala kobieta,ugodowa,nie wtracajaca sie.Wczoraj wyjechala.I powiem ci,ze sie ciesze,bo marzylam juz o tym,zeby zostac z mala sama.Pamietam jak ja sie balam,ze sobie nie poradze,a potem okazalo sie,ze nie chce niczyjej pomocy 🙂I zobaczysz kochana,ze z toba tez tak bedzie.A co do tacierzynskiego to moj maz wzial tydzien,z czego i tak polowe ja bylam w szpitalu..Glowa do gory,dasz sobie rade.Ja w ciebie wierze kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNKI
MOZE KTORAS ZAINTERESOWANA???
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280646685522&ssPageName=STRK:MESELX:IT

POPATRZCIE JESZCZE NA INNE MOJE AUKCJE,MOZE WAM COS PRZYADNIE DO GUSTU.
POZA TYM MAM DO SPRZEDANIA FAJNA CHUSTAWKE Z MAMAS & PAPAS,BARDZO LADNA NIEDUZA Z UCHWYTEM,ZEBY MOC PRZENOSIC,Z WTYCZKA POD MP3,SWIATELKAMI I MELODYJKAMI ZA 30FUNTOW!!!!!! DO 20 MIL MOGE NAWET DOWIESC 🙂
JAK COS DAJCIE ZNAC NA MAILA
[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem spowrotem.Na szczescie wizyta przebiegla bez nerwow i stresow 🙂Jedyne co,to hemoglobina mi sie dalej nie poprawila,wiec dostalam zapas zelaza na najblizesze 2 miesiace.I za 2 i 4 tygodnie znowu do kontoli.A jutro mam isc do poloznej na kontrole cisnienia.Kurde,ja sie od tych lekarzy chyba nie uwolnie 😉Nusia trzymam kciuki,zeby bylo bezproblemowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje kochane 😁 po tak dlugim czasie 🙂 W czwarteczek wracamy do UK, kupilam duzo pierdolek dla malej, bylismy na badaniu usg w 3D 1000 % dziewuszka, ktora skacze i kopie bez przerwy, po prostu walczyla z ginka i ciagle buzie zakrywala raczkami 😁 Trzymajcie sie cieplo 😁!!!!

Monisia ona jest taka sliczniutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny.Witam sie z potwornym bolem glowy po nieprzespanej nocy.Moja pani dzis uznala,ze nie bedzie w nocy spac.Obudzila sie o 12:30 i marudzila do 3,potem zasnela i o 4 znowu pobudka.o 5 padla i wstala o 7.Do 8 walczylysmy i ona teraz odsypia,a ja juz nie moglam zasnac,bo nie umie w dzien spac 😞I chodze,jakbym pijana byla.Gosiu ja tez dzis ide do poloznej zmierzyc cisnienie i zwazyc malutka 🙂MajaCh witamy spowrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu nie mam wyboru,musi mi wystarczyc 😉.W zasadzie powinnam sie do 17tej wyrobic,bo chcialam isc dzis w koncu do szkoly,ale teraz po 2 nieprzespanych nocach nie jestem juz taka pewna,czy pojde 😉Nusia mialas racje z ta herbatka na laktacje.Bubel jakis i tyle.Pije i pije,a mleka i tak nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Mam taka nadzieje 🙂 🙂Gosiu zapraszam do mnie,kupa prasowania czeka,trzeba obiad zrobic,posprzatac,pranie wstawic i do poloznej podskoczyc 😉


czy Tobie doba starcza na to wszystko?:P


nie starcza 😜 ale z dnia na dzien jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia ja jak na razie daje rade i sie wyrabiam.Ale to tylko dlatego,ze mala w dzien nocki odsypia 🙂Wstaje tylko na jedzenie,zmienie jej pieluszke i albo spokojnie swiat obserwuje albo idzie spac dalej 😉Tylko,ze ja nie mam niestety kiedy odespac,ale dam rade 😉Jak nie ja to kto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Nusia ja jak na razie daje rade i sie wyrabiam.Ale to tylko dlatego,ze mala w dzien nocki odsypia 🙂Wstaje tylko na jedzenie,zmienie jej pieluszke i albo spokojnie swiat obserwuje albo idzie spac dalej 😉Tylko,ze ja nie mam niestety kiedy odespac,ale dam rade 😉Jak nie ja to kto 😁


ciekawe czy ja bede taka silna jak mala juz przejdzie na druga strone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...