Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Madziu a co tobie tak nerwy szarpie??????
Ewelina ja już gdzieś pisałam że chłopa swego nie chcę przy porodzie, po co ma mnie taką oglądać 😲 🤢 😮


no a mój się uparł i nie mam wyjścia.
Zapisał na szkołe rodzenia widze że powaznie do tego podchodzi mam nadzieje ze mi bedzie pomocny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Madziu a co tobie tak nerwy szarpie??????
Ewelina ja już gdzieś pisałam że chłopa swego nie chcę przy porodzie, po co ma mnie taką oglądać 😲 🤢 😮


no a mój się uparł i nie mam wyjścia.
Zapisał na szkołe rodzenia widze że powaznie do tego podchodzi mam nadzieje ze mi bedzie pomocny

Mojego cioteczny brat był przy porodzie jakiś mc temu i tak się wczuł że dziewczynie na nodze mega siniola wycisnął, a potem stwierdził że gdyby wiedział jak to wygląda to nigdy by się nie zdecydował, ale do szkoły rodzenia nie chodzili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny jestem już spowrotem. Tiramisu zrobione i chłodzi się w lodówce 🙂
Marta - witamy na naszym forum 🙂

Apropo seksu to potwierdzam, że orgazm wywołuje skurcze macicy i przedwczesny poród - mówił mi to lekarz ale to jest groźne pod koniec ciąży lub gdy jest ona zagrożona. Poza tym nie wiem czy słyszałyście ale stymulacja sutków ma dokładnie ten sam efekt i wywołuje przedwczesny poród - to też wiem od gina 🙂

Ja to się zawsze śmieje bo moja psiapsióła mówi do mojego tak (jak narzekał że mało seksu ma) : jak ci się dziecko urodzi to zacznie cię dziubac paluszkiem w ramie i mówić: "i jak? dobrze ci?? przyjemnie? Ja tak miałam przez 9 miesięcy". A że kumpela ma super talent do rozśmieszania to jak to pokazała pierwszy raz to aż się popłakałam ze śmiechu. Od tej pory mam spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prywatnie to inaczej. Panstwowo - wiadmo, tez inaczej.
Moze Ci co zarabiaja malo powinni miec wiecej w bonach, ale ja mam 1500 zl na reke, to przeciez grosze sa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 a jeśli mogę zapytać jesteś nauczycielem kontraktowym czy stażystą?
ja już na szczęcie po stażu i od września 2011 mogłabym zacząć awans na mianowanego ale niestety będę wtedy jeszcze na macierzyńskim wiec muszę roku później zacząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...