Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry.

Dopiero teraz na chwilę znalazłam czas żeby do was wpaść. Nie nadrabiam bo nie mam na to czasu. Ze zdjęc widzę że Kacperek i Helenka już stoją. Moja sama siedzie przez parę sekund i zaczyna pełzac ale o staniu czy dłuższym siedzeniu nie ma mowy. Zresztą u nas to zupełnie inna sytuacja. Ząbków też jeszcze nie mamy 😞 Proszę ciebie Olu albo kogokolwiek o jakąś małą relację co tam u naszych dzieciaczków się dzieje, które jeszcze bez ząbków, które stoją, raczkują itp.

U nas sytuacja taka sobie. Laura ma jelitówkę i właśnie wróciliśmy z pogotowia. Biedna strasznie się meczy - biegunka, wymioty (przez nos też) i wysoka gorączka (39 stopni). Ale to sezon na takie choroby niestety.

Od 2 tygodni pracuję i w ciągu dnia widzę dziecko góra 3 godziny i to przy tej opcji jak obiadu gotować nie muszę bo wtedy i tak u T. jest na rękach a ja gotuję. Strasznie to dołujące ale nikt nie powiedział że będzie łatwo.

Pozdrawiam was ciepło i będę do was zaglądać ale na nadrabianie stron nie ma nawet najmniejszych szans.

Ps. dajcie znać co u Aisak 🙂

Buziaki dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bry
ja nie mam humoru
Wiola cieszę się, że u was ok, Laurce dużo zdrowia..

mi Witold raczkuje i ma dwa zęby 🙂
i 7 listopada idzie do żłobka 😞

i spadam bo humoru nie mam a potem na groby jedziemy wiec mnie pewnie za wiele dzisiaj nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry..
Kup ciąg dalszy, do tego doszło marudzenie, nieznośne marudzenie, w dodatku zjadła butlę o 6-tej a o 10-tej odmówiła, zacisnęła usta i nie chciała jeść 😞 Nie wiem co się z nią dzieje...... 🥴 Dobrze, że jedziemy dziś do lekarza 🥴

Julek - 10000 buziolków dla Ciebie... i niech "Julek robi falę" 😁

Wioluś
na maila napiszę co i jak u kogo

Mnie też dziś mało będzie a jutro prawie wcale bo jedziemy na chrzciny do siostry S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
Julek buziaczki
Ola aby okazało się wszystko w porządku zajrzyj choć na moment po lekarzu i daj znać co to za cholerstwo się Lence przytrafiło
Andziucha biedaku ty uważaj na siebie
Ja akcję groby mam za sobą jak była babcia to byłyśmy sprzątnęłyśmy itp teraz tylko pojedziemy albo w święto zmarłych albo Zaduszki na brudno do dziadziunie mojego najukochańszego 🥴 😞
zapalić znicz.
a i chciała bym jeszcze kupić wrzos i w doniczce zawieść ale nie wiem czy jeszcze gdzieś dostane 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bojkotuję: i nic nie zrobię.
chyba
chyba że się wkurzę to wtedy mi sprzątnie idzie.
ale spacer ładny i długi zaliczyliśmy 🙂
Witek doznał pierwszego kontaktu z naturą 🙂






Ola, daj potem znać co u Ozimka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...