Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry.

Dziękuję Asiu za życzenia w imieniu Lenki 😘

Przyszłam złożyć Wam życzenia zdrowych pogodnych, spokojnych i szczęśliwych Świąt i żeby ten czas (nawet dla malkontentów i malkontentek 😉 ) był magiczny 🙂
Nie wiem czy jutro tu jeszcze zajrzę więc całuję Was mocno i ściskam 😘 ☺️

Nikola od Magdy - wszystkiego najsłodszego z okazji 9 miesiąca 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczor
Nikolko słodziutka wszystkiego co najlepsze z okazji ukończenia 9 miesiąca 🙂 😘
a my sie pochorowaliśmy na święta 🤢 Wojtuś ma na szczęście ''tylko'' katar, ale ja to zakatarzona strasznie i gardło tak napierdala 🤢
Matylda blondyno chce Cie zobaczyc 😁

i ja również życze Wam wszystkim oraz całym Waszym rodzinkom zdrowych, spokojnych świąt pełnych miłości i szacunku 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Spokojnych, wyjątkowych, pięknych Świąt
kochane dla Was i rodzin

My już z mężem otrzymaliśmy prezent od Liwii
Liwia siedzi sama 🤪 🤪
nareszcieeeeeeeeeeee ☺️

Super super gratulację ale prezent wam Liwka dostarczyła - cieszę się z Wami naprawdę.
Nikola kochanie buziaki dla Ciebie
I my również dołączamy się do życzeń Świątecznych
Matylda nie gadaj głupot tylko zdjęcie pokazuj.
I tak siedząc teraz przy kompie po sprzątaniu całego mieszkania w głowie mi Kaśka która tam pewnie w duchu kurwi na klientów kochana trzymam za ciebie kciuki aby te wariactwo dla ciebie jak najszybciej się skończyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😉

dzięki Ewelina 😘

a tak w ogóle to piję piwo, bo mi się należy po tym zapierdolu przed świątecznym
😎 😎

jutro napiszę więcej:
dziewczyny i tak pod wpływem: nie ma problemu z którego nie da się wyjść 🙂
pomyślności w ich rozwiązaniu: tzrymam bardzo kciuki.

i wszystkie kocham 😎 😘

idę, może i zaskoczę ja mojego A. ? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry
zdjęcia jakies może po tych swiętach będzie
LENA raczkuje, na swieta ładnie z guzem wygląda ( zderzenie z nocnikiem) , ma kolejną górną jedynkę i jest chora po wczorajszym saneczkowaniu
jestem nie wyspana bo impreza u mnie w nocy była do 2.00 a potem LENA urządziła sobie imprezę
to tyle
ja się poświęcam praniu i prasowaniu
Mokrego dyngusa , smacznego jajka i niech te święta będa jak bajka 😉
oj to nie to
a tak na poważnie to życzę WAM czego tam tylko chceta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane 🙂

Wpadlam Wam zyczyc Wesolych, zdrowych i radosnych swiat,
Zeby Wasze marzenia sie spelnily, dzieci dawaly tylko szczescie a mezowie spelnienie 😉
Buziaczki dla Was i waszych maluszkow od cioci Justyny i Krzysia 🙂

Pozdrawiam Was cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Jeszcze do Was zaglądam ☺️

Kasiu aisak - super wiadomość na święta, bardzo się cieszę razem z Tobą no i dziękuję w imieniu Lenki za życzenia

Kasiu Tutli - z Tobą też jestem myślami - dzisiaj zobaczysz synka - w końcu 🙃

Vanessko od Gosi i Jakubie Jasiu - buziaki z okazji ukończenia 8 miesiąca 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
ja dzisiaj światecznie zasuwam od rana jeszcze na tyłku nie usiadłam. ale nie o tym tu

Chciałam Wam zyczyc dziewczyny aby te pierwsze święta z waszymi maluszkami upłynęły w spokojnej, rodzinnej atmosferze i aby były takie hmmm MAGIC 🙂 Wszystkiego Naj jedynym słowem 🙂

P.S.
Kasia ściskam podwójnie - w następne święta nadrobicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff wreszcie cisza
mam dość tego pier*olenia o moim NIE sakramentalnym życiu i w ogóle , także było do dupy
mała chora ale właśnie mi zasnęła a jednak mamy dwie górne jedynki który wyskoczyły wczoraj i dzisiaj 😮
młoda zjadła opłatek, trochę wody z kapusty i masę z ciasta także wigilię zaliczyła
ja okresuję więc jutro ani pojutrze nie wychodzę bo mogłabym się wstydu nabawić gdyby coś przeciekło
dzis może wyjdę na drinka ale nie wiem czy sie uda ( to taka nasza tradycja ze zawsze po pasterce od 8 lat chodzimy do P. kolegi) tylko kiedyś to były spendy i popijawy a teraz to lipa i ciągle jestem dwie noce w plecy więc nie wiem czy dotrwam
BTW u mnie pasterka od zawsze od 22.00 bo na mojej wiosze jest tzw kaplica a nie kościół parafialny i księża nie mogą być w kilku miejscach na raz o północy i dlatego jest tak ale to jest liczone jako pasterka
co ja jeszcze miałam napisać
chyba tyle
buziole w pysiole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdrowych, wesołych i spokojnych świąt laseczki. Dla każdej z was z osobna i dla wszystkich dzieciaczków razem. Obyśmy się spotkały tutaj wszystkie za rok 🙂

A ja dzisiaj od rana rzygałam bo wczoraj tak w kuchni kucharzyłyśmy, że pękła butelka rumu z colą (rum 80% a butelka litrowa) i takiego kaca giganta daaaawno nie miałam. Znowu alkohol pójdzie w odstawkę - a tak mi ten rum smakował (nawet nie wiem, jak ten sernik upiekłam - a wyszedł fantastyczny). Mało tego, podobno było opka opka a ja nic nie pamiętam 😞 😞 😞 Ehhhhhh. Anyway - doszłam do siebie dzisiaj o 15 - to był baaaaardzo ciężki dzień i chwała Bogu, że dobiegł końca.

Dobrej nocki mamuśki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry
no ładnie jak ja mam czas i chęci na pisanie to wy wszystkie świętujeta 😠
u mnie do dupy
zalewa mnie
mała chora dwa razy nam się podduszała , chyba wieczorem pojedziemy na pogotowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry wieczór 🙂

My już szczęśliwie dotarliśmy do Warszawy, rozpakowałam wszystko, pranie musiałam włączyć (niestety w święta ale inaczej nie mielibyśmy w czym chodzić ☺️ )

Ogólnie było bardzo fajnie, jak to u mamy, dziecko bardzo się usamodzielniło co doprowadza mnie do łez bo włazi tam gdzie jej nie wolno, wspina się po szafkach i broi broi broi aż ręce opadają 🤢 Do tego tak wrzeszczy i krzyczy na nas że czasem mam wrażenie że ona wie co mówi 😁

Zresztą jak się zaaklimatyzuję to ją nagram i Wam pokażę, jaki mi gagatek rośnie 🤢 Dzisiaj cały wagon miał ubaw z jej krzyków i śmiechów wymuszanych 😮 😁 Pocieszna jest ale przez to że już zapierdziela na czworakach wszędzie to umęczona jestem pilnowaniem jej i ściąganiem na ziemię 🤢

Spać mi się chce i zaraz ewakuuję się do własnego łoża małżeńskiego bo u mamy się nie wysypiałam jakoś, zmęczona jestem dziś i podróżą i Lenką i ogólnie pogoda sprzyja spaniu 🤢

Idem - dobranoc

ps. Kasia Tutliputli - jak tam spotkanie face 2 face z Witem? Była radość i łzy? Wyściskałaś go? Wycałowałaś? Daj znać jak tam co tam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ej no jeśli WAS trochę lubiłam to chyba po tych świętach przestanę 😠

A co to zmieni? 😁

no właśnie nic
dobrze że chociaz ty się przypałętałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...