Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Asia a jak tam zęby Wojtusia? Dalej idziemy łeb w łeb? Lence wychodzą górne jedynki właśnie 🙂

hehe no właśnie nadrabiając przeczytałam 😁 taaak, dokładnie, wychodzą mu dwie górne jedynki i od 3 dni jest strasznie marudny bidak mój, robi 3-4 kupki dziennie i nie chce mi jesc 🤢 całe szczęście gorączki chociaż nie ma (tfu tfu ). I już widac takie białe kropeczki, więc czekam aż się przebiją 🙂

No ja się kropkami nie sugeruję bo co rusz gdzieś ma jakąś kropkę a zębów nie widać.. Ale są już tuż tuż bo te dziąsła jak banie spuchnięte ma.. Je na szczęście normalnie a dziś to nawet płakała jak się obiad skończył i musiałam ją deserkiem uspokajać.. Nadrabia za szpital chyba. Aha i zaczęła w końcu pić, wypija po 100-120 ml soczku, a wcześniej 10-20 ml piła z wielkim bólem pół godziny.

ooo, no to rzeczywiscie bardzo dobrze, że zaczęła pic chętnie 🙂 moj znowu chciałby tylko pic i jesc mleko 🤢 dzisiaj przy kaszy rano robił mi straszne cyrki, ale z bólem zjadł, obiadku wcale, potem tylko trochę deserku..no ale on z niejadków jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ja nie wiem skad wy wiecie że zęby wychodzą 🥴
no ale ja to tępa jestem
codziennie patrzę i nic , dopiero jak stuknie to wiem że jest a tak to ja tam żadnych nowości nie widzę 😮
mojej szwagierki mały od dwóch mc ma te niby białe kropeczki i ona codziennie mi mówi że o o już wychodzą a dupa nie wychodzą a lekarz jej powiedział że do zębów daleko 😮

TY nie wiesz, bo Lena łagodnie przechodziła dotychczas ząbkowanie 😉 a nasze dzieci w tym okresie są ''inne'', robią więcej kup, są bardziej marudne, mogą również miec gorączkę..oo to są objawy ząbkowania i stąd wiemy 🙂

jej no jakies tam może objawy były ale na pewno nie aż tak
no to współczuje wam jak to wszystko na raz występuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malusia napisał(a):
Witam mam na imię Agata i jestem mama cudnej Emilki ur. 15 kwietnia 2011r.Jestem ciepłą i otwartą osobą lubiącą mówić to co czuje. Nie oceniam ludzi po wyglądzie bo liczy się dusza która nam towarzyszy przez całe życie a uroda znika tak szybko że zapominamy czym jest piękno. Doceniamy piękno jak je stracimy.Mam nadzieję, że będę mogła was lepiej poznać 😉

ej znalazłam to
to też AGATA???
ta Agata ??
str 14324 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Malusia napisał(a):
Witam mam na imię Agata i jestem mama cudnej Emilki ur. 15 kwietnia 2011r.Jestem ciepłą i otwartą osobą lubiącą mówić to co czuje. Nie oceniam ludzi po wyglądzie bo liczy się dusza która nam towarzyszy przez całe życie a uroda znika tak szybko że zapominamy czym jest piękno. Doceniamy piękno jak je stracimy.Mam nadzieję, że będę mogła was lepiej poznać 😉

ej znalazłam to
to też AGATA???
ta Agata ??
str 14324 🙃

o kurwa 😮 🙃 noo a jaka inna AGATA ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Malusia napisał(a):
Witam mam na imię Agata i jestem mama cudnej Emilki ur. 15 kwietnia 2011r.Jestem ciepłą i otwartą osobą lubiącą mówić to co czuje. Nie oceniam ludzi po wyglądzie bo liczy się dusza która nam towarzyszy przez całe życie a uroda znika tak szybko że zapominamy czym jest piękno. Doceniamy piękno jak je stracimy.Mam nadzieję, że będę mogła was lepiej poznać 😉

ej znalazłam to
to też AGATA???
ta Agata ??
str 14324 🙃

o kurwa 😮 🙃 noo a jaka inna AGATA ? 😁

he he
no to ja doceniam swoje piękno po stokroć 😁 😁 😁 😁 😁 😁
uciekam pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Malusia napisał(a):
Witam mam na imię Agata i jestem mama cudnej Emilki ur. 15 kwietnia 2011r.Jestem ciepłą i otwartą osobą lubiącą mówić to co czuje. Nie oceniam ludzi po wyglądzie bo liczy się dusza która nam towarzyszy przez całe życie a uroda znika tak szybko że zapominamy czym jest piękno. Doceniamy piękno jak je stracimy.Mam nadzieję, że będę mogła was lepiej poznać 😉

ej znalazłam to
to też AGATA???
ta Agata ??
str 14324 🙃


hehe dobry szpieg z Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
Malusia napisał(a):
Witam mam na imię Agata i jestem mama cudnej Emilki ur. 15 kwietnia 2011r.Jestem ciepłą i otwartą osobą lubiącą mówić to co czuje. Nie oceniam ludzi po wyglądzie bo liczy się dusza która nam towarzyszy przez całe życie a uroda znika tak szybko że zapominamy czym jest piękno. Doceniamy piękno jak je stracimy.Mam nadzieję, że będę mogła was lepiej poznać 😉

ej znalazłam to
to też AGATA???
ta Agata ??
str 14324 🙃


hehe dobry szpieg z Ciebie 😁

No ona powala samego Rutkowskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezzzzdem, ale nadrabiałam tyle czasu 🙂
Ewelina! odpisałam Ci ale na fb, bo rano nie miałam jeszcze nic na koncie tel.
Fryta 😜
Dziękuję dziewczyny za troskę.
Okazało się, że nie jestem w ciąży...
W sumie - nie chciałam, ale przez te dni jakoś próbowałam do tej myśli przywyknąć w razie co i teraz mi przykro troszkę 😞 bo chyba nie było by tak źle... 🙂
No ale to nie to.
Zobaczymy co lekarz powie.

Dzięki jeszcze raz - za pamięć.
I tyle czasu nadrabiałam, że padam~!
Więc idę. Buziaczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffff, hmmm, ja tez jestem Magda troszke zawiedziona, ze jednak nie bedzie kolejnego bobaska......

powiem wam szczerze ze ja ostatnio coraz wiecej mysle o kolejnej dzidzi, no ale jeszcze nie teraz, za duzo u nas spraw nierozwiazanych, pogmatwanych, niezalatwionych, wiec dzidzia musi poczekac


no ale jednak wracajac do Ciebie, to oby sie okazalo jednak, ze brak miesiaczki to nic powaznego i oby lekarz jak najlepiej zaradzil na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
ok lece spac.
Klaudia uciekla myc glowe z farby a myslalm ze sobie pogadam jak sie nudzi przed kompem 😞

Dagi a jakie imie dla ewentualnie chlopca-synka mysleliscie?

Dobranoc babsztylki 😘

właśnie spłukałam 😁 czekam aż wyschną i zobaczym co się zrobiło na tej łepetynie 😁
Magda buuuu 😞 to teraz działajcie, skoro już się przyzwyczaiłaś do tej myśli 😁 A ja chcę Ci powiedzieć (napisać), że mi test pozytywny wyszedł bardzo późno.. jakoś w 6/7 tyg dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice, nie myslelismy nad imieniem dla kolejnej dzidzi 🙂 Tym razem jedynie jesli bylby chlopiec to mial byc Toba lub Tobi, no ale urodzila sie Nela Yomade 🙂 a kolejna dzidzia?? cos mi sie zdaje, ze Tatus bedzie wybieral, wiec bedzie jakies nigeryjskie imie 🙂 no zobaczymy cos sie bedzie dzialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...