Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

dziekujemy serdecznie za zyczenia Kochane Ciocie!!! i skladamy zalegle zeczenia 🙂


nie bylo mnie przez chwile, bo mamy kryzys zywieniowy, Nela nie chce jesc i przez to ja nie mam cos nastroju.....

moje dziecie wlasnie tancuje do tego utworu w dzien dobry tvn 🙂 🙂

wspominalyscie ze mwili o niejadkach w piatek w ddtvn??? moze znajdzie gdzies ten odcinek na necie, chociaz wiem ze i tak niczego sie nie dowiem, no ale moze chociaz lzej mi sie zrobi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Klaudia -ale akcja 🙃 🤪 🙂

Ja wczoraj tez miałam śmiesznie - Tomek na ostatki nieźle zabalował i wczoraj miał kaca giganta. No i cały dzień spędząłam tylko z niunią bo on dogorywał 🙂 No i kiedy popołudniu strzeliła kolejna kupę mówię mu tak : "O nie- ja już dzisiaj tyle kup przebrałam że teraz twoja kolej" (dodam że on jest strasznie wyczulony na brzydkie zapachy i trochę mu zajęło jak mała się urodziła żeby zacząć jej kupki przewijać). No i on na to że ok że ją przewinie - a tu jak na złośc ona strzeliła rzadkiego kupala i jak jej otwarł pieluchę to nie dośc że smórd nieziemski to jeszcze rozprysło mu się to na ręce. No i jak on to poczuł i zobaczył to tak go zaczęło naciągać że od razu na kolana padł 🙂 Mała zrobiła wielkie oczy i znieruchomiała (bidulka nie wiedziała co się dzieje) . No więc ja ją szybko porwałam na ręce i dawaj do łazienki myć jej pupę a że ubikację mamy po drugiej stronie domu to ten się podczołgał do nas do łazienki i pod prysznicem dawał czadu (nie wymiotował ale go tak naciągało że maskara) - ja posikana ze śmiechu ale spoko. Wzięłam małą do pokoju ją ubrać a jak Tomek wszedł i ona go zobaczyła to zaczęła go naśladować (takie same odgłosy wydawać jak on jak go naciągało). No mówie wam akcja miesiąca - smialiśmy sie tak że aż się popłakałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
dzien dobry 🙂

dziekujemy serdecznie za zyczenia Kochane Ciocie!!! i skladamy zalegle zeczenia 🙂


nie bylo mnie przez chwile, bo mamy kryzys zywieniowy, Nela nie chce jesc i przez to ja nie mam cos nastroju.....

moje dziecie wlasnie tancuje do tego utworu w dzien dobry tvn 🙂 🙂

wspominalyscie ze mwili o niejadkach w piatek w ddtvn??? moze znajdzie gdzies ten odcinek na necie, chociaz wiem ze i tak niczego sie nie dowiem, no ale moze chociaz lzej mi sie zrobi???

niejadki określano mianem 'małojadki" 🙂
I babka mówiła, żeby nie liczyć dziennie ile zjadło dziecko, tylko pod koniec tygodnia. Bo czasami tak jest, że 2 dni nie je jak powinno, a już następnego tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Klaudia -ale akcja 🙃 🤪 🙂

Ja wczoraj tez miałam śmiesznie - Tomek na ostatki nieźle zabalował i wczoraj miał kaca giganta. No i cały dzień spędząłam tylko z niunią bo on dogorywał 🙂 No i kiedy popołudniu strzeliła kolejna kupę mówię mu tak : "O nie- ja już dzisiaj tyle kup przebrałam że teraz twoja kolej" (dodam że on jest strasznie wyczulony na brzydkie zapachy i trochę mu zajęło jak mała się urodziła żeby zacząć jej kupki przewijać). No i on na to że ok że ją przewinie - a tu jak na złośc ona strzeliła rzadkiego kupala i jak jej otwarł pieluchę to nie dośc że smórd nieziemski to jeszcze rozprysło mu się to na ręce. No i jak on to poczuł i zobaczył to tak go zaczęło naciągać że od razu na kolana padł 🙂 Mała zrobiła wielkie oczy i znieruchomiała (bidulka nie wiedziała co się dzieje) . No więc ja ją szybko porwałam na ręce i dawaj do łazienki myć jej pupę a że ubikację mamy po drugiej stronie domu to ten się podczołgał do nas do łazienki i pod prysznicem dawał czadu (nie wymiotował ale go tak naciągało że maskara) - ja posikana ze śmiechu ale spoko. Wzięłam małą do pokoju ją ubrać a jak Tomek wszedł i ona go zobaczyła to zaczęła go naśladować (takie same odgłosy wydawać jak on jak go naciągało). No mówie wam akcja miesiąca - smialiśmy sie tak że aż się popłakałam 🙂

haha to nieźle 😁 faceci coś często wrażliwi na zapachy są 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
a ja sobie wyhodowałam OGON. no nie wiem co z nim jest ostatnio, łazi za mną jak cień, na chwilę go zostawic nie mogę w innym pokoju bo juz miunczy i lezie za mną z taka miną jakbym mu wielką krzywdę wyrządziła. R. już go okreslił cycem mamuni i tylko go podpuszcza "no popłacz się, mama poszła.. no idź do cycunia". yyyyyyh, no nie wytrzymie z nim. dzisiaj z julą ide do dentysty to go zostawie troche u mamy niech sie przystosowuje bo przeciez zdziczał coś, tak byc nie może 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
hehe ale akcje dziewczyny miałyście 🤪 się uśmiałam, u mnie dawno nic ''ciekawego'' tego typu się nie działo 😜 chociaż rzadkich kup nie brakuje 😁
kurde, mój właśnie od kilku dni jak zniknę mu na chwilę z pola widzenia, do innego pokoju, to leci za mną i wyje 🤪 ale jak jest z kimś to nie ma problemu, że płacze za mną, tylko jak ja mu na chwilę nagle ucieknę 😁 więc też rośnie mi cycuś mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry
a ja sobie wyhodowałam OGON. no nie wiem co z nim jest ostatnio, łazi za mną jak cień, na chwilę go zostawic nie mogę w innym pokoju bo juz miunczy i lezie za mną z taka miną jakbym mu wielką krzywdę wyrządziła. R. już go okreslił cycem mamuni i tylko go podpuszcza "no popłacz się, mama poszła.. no idź do cycunia". yyyyyyh, no nie wytrzymie z nim. dzisiaj z julą ide do dentysty to go zostawie troche u mamy niech sie przystosowuje bo przeciez zdziczał coś, tak byc nie może 😁 😁 😁

skad ja to znam 🙂 u nas jest dokladnie to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
niksssa napisał(a):
bry
a ja sobie wyhodowałam OGON. no nie wiem co z nim jest ostatnio, łazi za mną jak cień, na chwilę go zostawic nie mogę w innym pokoju bo juz miunczy i lezie za mną z taka miną jakbym mu wielką krzywdę wyrządziła. R. już go okreslił cycem mamuni i tylko go podpuszcza "no popłacz się, mama poszła.. no idź do cycunia". yyyyyyh, no nie wytrzymie z nim. dzisiaj z julą ide do dentysty to go zostawie troche u mamy niech sie przystosowuje bo przeciez zdziczał coś, tak byc nie może 😁 😁 😁

skad ja to znam 🙂 u nas jest dokladnie to samo

u nas teeeż.. chociaż powoli już się uspokaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
Magda ja daje zazwyczaj to co my jemy. p dzis bedzie miec ziemniaka z rozdziamdzianym kurczakiem z pary i zmieszane z marchewka ze słoiczka.
A ostatnio zrobilam buraczka marchewke pietrszke zoltko ziemniaka oliwe do sloiczkow i do zamrazarki wiec mam kilka sloiczkow.

Ide robic obiad i odpisywac na tone maili 🤢

A i wspolczucia chorujacym. U nas na szczescie od urodzenia tylko raz byl 2 dniowy rota w grudniu i raz 2 tyg katar w wieku 2-3 miesiecy a pozatym nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ahahaha 😁
Oj dziewczyny, dziewczyny, dobrze się ten poniedziałek zaczyna!

skad ten entuzjazm:? 🙂

aaa bo przeczytałam historie klaudii i wioli i jakoś mi się wesoło zrobiło 🙂 Moja helka wybełtała wczoraj soczek w samochodzie i jak weszlismy so sklepu to okazało się, że pół głowy ma w zaschniętym soczku i do tej pory nie mogę rozkmninić jak to się stało 😁 przecież rzygi do góry nie lecą 😁
Aisak nie widziałam Liwci, mam nadzieję, że jeszcze wstawisz widjo 🙂
Ola macie nowego ząbka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale przejscia kupowe 🙂 smieszne to co te nasze dzieci potrfafia wykombinowac 🙂

Gratuluje Lence zabkow 🙂 🙂 i zazdroszcze bo tak jak u Was Wiolu u nas od swieta niepodleglosci kiedy wyszly w ciagu tygonia dwie dolne jedynki cisza............ co prawda widze ze dzisla na dole zrobily sie jakby ostre a na gorze cos tam przeswituje przez dziasla ale juz tak od k=conajmniej miesiaca wiec juz sama nie wiem, dla mnie to ona nie zabkuje poprostu

u mnie leje a ja musze wyjsc do sklepu po kilka pierdol a nie chce mi sie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ale przejscia kupowe 🙂 smieszne to co te nasze dzieci potrfafia wykombinowac 🙂

Gratuluje Lence zabkow 🙂 🙂 i zazdroszcze bo tak jak u Was Wiolu u nas od swieta niepodleglosci kiedy wyszly w ciagu tygonia dwie dolne jedynki cisza............ co prawda widze ze dzisla na dole zrobily sie jakby ostre a na gorze cos tam przeswituje przez dziasla ale juz tak od k=conajmniej miesiaca wiec juz sama nie wiem, dla mnie to ona nie zabkuje poprostu

u mnie leje a ja musze wyjsc do sklepu po kilka pierdol a nie chce mi sie....

Dzięki Dagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...