Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja pije z kubeczka Nuby, bardzo polecam ten kubeczek, mimo wielu upadków dalej nie kapie.
Jedna wada to taka, że ciężko się go myje.

coś takiego:
http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_nuby-kubek-niekapek--921477.jpg
tylko nasz ma kolorowe obrazki i jest czerwony.
mimo tego, że nie ma rączek do trzymania, Maja radzi sobie z nim bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry
Alice ja miałam to samo z kolanem 10 lat temu , rezonanse sranse 😉 operacja - na którą oczywiście nie poszłam
przez rok chodziłam o kulach, brałam mocne lelki , usztywniałam kolano, masakra jak sobie to przypomnę , a zaczęło się po prostu z dnia na dzien
i po wszystkich konsultacjach hasło "operacja" a ja jak to???????? ja wtedy taka zawzięta lekkoatletka, piłkarka ręczna itp, skończyło sie na tym że lekarz powiedział że oczywiście to nie zagraża mojemu życiu ale nawet jeśli przestanie to i tak kiedyś wróci ale na razie 9 lat mam spokój , tz czasem mnie boli ale da się znieść
a moja pije z normalnego kubka/szkalnki albo wodę mineralną od razu z butelki , kubek, i butelka z wodą były BEEEEEEEEEEEEEEE nie było tej frajdy
aha moje nie chodzi, nie schodzi z niczego ale spada owszem coraz częściej 😠 😠 😠 😠
zębów ma 8
i ma krzywe palce u stóp
i też mi sie wydaje że jest mądra , ale to chyba każdej matce się tak wydaje , przy umięjętnościach WASZYCH dzieci to moja to pewnie"nieuk "
to chyba tyle
byłam dziś na bazarze i zaszalalam 🙃
nakupiłam ziół kuźwa wszystkich jakie były, a co najśmieszniejsze nie wiem co sie z nimi robi 😁 tzn takich sadzonek wiecie melisa, mieta, bazylia , oregano, majeranek i jeszcze jakiś ze 4 inne 🙃
do ogródka kupiłam jeszcze wszystkie możliwe sadzonki sałat, selerów, porów i w ogóle wszystkich możliwych warzyw oprócz tych które mam posiane 😉
rzodkiewka już mi zeszła 🙃
no to tyle muszę się jakoś ogarnąć i po południu jedziemy z P. na szybkiego grilla bez młodej bo dla mnie to męczarnia
ale dupa będzie bo nawet mego ukochanego żywca nie wypije 😞 😞 😞 😞 😞 😠
ale jutro nadrobię 😉 😉 😉 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

bardzo mi przykro ze tyle ci sie medycznych problemow uzbieralu Alice, ale dasz rade na pewno i wszystko bedzie ok 🙂

Mysmy wczoraj super dzien a wlasciwie popoludnie w parku spedzili a potem na zakupy, dopiero po 20 obiad gotowalam 🙂 🙂 ale bylo super

Moja nela roznie, ja mam mnostwo kubkow dla niej w szafce bo jakos nie moglam nic dobrac, bo jej problem polega na tym ze jest leniuszkiem i te niekapki za trudne byly, nie chciao jej sie mocniej possac zeby sie napic, a jak kupilam takie latwe dla niej do picia to rozlewala wode wszedzie 🙂

az w koncu na urodziny dostala ataka torbe na drugie sniadanie i w niej kubek ze slomka, kolorowy duzy z kotkiem, nie wiem jaka firma i wreszcie ten przypadl jej do gustu, nie rozlewa a piej z niego. ogolnie rzeczbioroac moje dziecie nie pije zbyt duzo, kilka lyczkow pare razy dziennie, no ale widocznie jej to wystarcza.

ja wlasnie gotuje obiad- dzisiaj gulasz wielowarzywny z wolowina i kasza, a jak wstanie ksiezniczka to sie wybieramy na zakupy bo mama musi sobie buty do pracy kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta jak ty się rozgadujesz że ho ho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
SZYSZKA moja też gryzła na początku ale ilez można 😉, w końcu zaspokojenie pragnienia ważniejsze - chyba 🥴 bo nie wiem czy większej frajdy nie sprawia jej to że po tym jak sie napije wszyscy ją chwalimy 🙃
a pije tak jak kiedyś pisałam, szklanka, kubek zawsze są widoczne i ona sygnalizuje że chce , dziennie wypija średnio 2 szklanki wody
dobra robię sałatkę, kąpię się i spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Aneta jak ty się rozgadujesz że ho ho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
SZYSZKA moja też gryzła na początku ale ilez można 😉, w końcu zaspokojenie pragnienia ważniejsze - chyba 🥴 bo nie wiem czy większej frajdy nie sprawia jej to że po tym jak sie napije wszyscy ją chwalimy 🙃
a pije tak jak kiedyś pisałam, szklanka, kubek zawsze są widoczne i ona sygnalizuje że chce , dziennie wypija średnio 2 szklanki wody
dobra robię sałatkę, kąpię się i spadam

Nie mam co gadac;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry.
Jak ja kocham MAJÓWKĘ 😉
Kazdego dnia coś robiliśmy, każdego dnia wyjazd. Jutro kończymy Kazimierzem Dolnym 😉
Spóźnione życzenia dla Poli
Dziś dzień w Wawie, Starówka, Wisła, wcześniej Park dinozaurów w Bałtowie, walki rycerskie w Iłży, Radom, Kielce, Płock, Wyszków - moje dziecko jest mega dzielne i uwielbia jeździć samochodem.

Moja Nikola nie chce pić z kubeczka.
I na szczęście nie mam problemów z zasypianiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie - Alice, moja pije z normalnej butelki ze smoczkiem LOVI, czasem (ale rzadko) z kubka normalnego ode mnie, bądź przez słomkę. Przez niekapki nie pije, ponieważ traktuje je jako gryzaki.

Anetka - no co Ty.
To pewnie znów to samo co wtedy.
Ale wkurza mnie to.

Właśnie - gdzie Ola? - jeszcze jej dziś nie było...

Madzia - nie denerwuj się, trzeba się przyzwyczaić do tego. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Długi weekend był to i ruchu nie ma. Może w tyg się zacznie 🙂
Ale ja niestety znów do pracy.
A Maja do nowego żłobka idzie jutro.
Ciekawe jak zareaguje.

Złożyłam wniosek o \"wczasy pod gruszą\". I wiecie kiedy kasa będzie?
Na październik... no rozbawiło mnie to po prostu...!
😁 😠 🤨 🤔 🤢 🙃 😠 🤨 😁 😁
Pieniądze na \"wczasy\" na jesień dawać toż to paradoks 😁


Idę kąpać Majkę i pakować na jutro do żłobka.
PA


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
A właśnie - Alice, moja pije z normalnej butelki ze smoczkiem LOVI, czasem (ale rzadko) z kubka normalnego ode mnie, bądź przez słomkę. Przez niekapki nie pije, ponieważ traktuje je jako gryzaki.

Anetka - no co Ty.
To pewnie znów to samo co wtedy.
Ale wkurza mnie to.

Właśnie - gdzie Ola? - jeszcze jej dziś nie było...

Madzia - nie denerwuj się, trzeba się przyzwyczaić do tego. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Długi weekend był to i ruchu nie ma. Może w tyg się zacznie 🙂
Ale ja niestety znów do pracy.
A Maja do nowego żłobka idzie jutro.
Ciekawe jak zareaguje.

Złożyłam wniosek o \"wczasy pod gruszą\". I wiecie kiedy kasa będzie?
Na październik... no rozbawiło mnie to po prostu...!
😁 😠 🤨 🤔 🤢 🙃 😠 🤨 😁 😁
Pieniądze na \"wczasy\" na jesień dawać toż to paradoks 😁


Idę kąpać Majkę i pakować na jutro do żłobka.
PA



Co to jest"wczasy pod grusza"?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A właśnie - Alice, moja pije z normalnej butelki ze smoczkiem LOVI, czasem (ale rzadko) z kubka normalnego ode mnie, bądź przez słomkę. Przez niekapki nie pije, ponieważ traktuje je jako gryzaki.

Anetka - no co Ty.
To pewnie znów to samo co wtedy.
Ale wkurza mnie to.

Właśnie - gdzie Ola? - jeszcze jej dziś nie było...

Madzia - nie denerwuj się, trzeba się przyzwyczaić do tego. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Długi weekend był to i ruchu nie ma. Może w tyg się zacznie 🙂
Ale ja niestety znów do pracy.
A Maja do nowego żłobka idzie jutro.
Ciekawe jak zareaguje.

Złożyłam wniosek o \"wczasy pod gruszą\". I wiecie kiedy kasa będzie?
Na październik... no rozbawiło mnie to po prostu...!
😁 😠 🤨 🤔 🤢 🙃 😠 🤨 😁 😁
Pieniądze na \"wczasy\" na jesień dawać toż to paradoks 😁


Idę kąpać Majkę i pakować na jutro do żłobka.
PA



Co to jest"wczasy pod grusza"?? 😮


Wczasy pod grusza to taka socjalna pomoc z zakladu pracy do Twoich wczasow. Zazwyczaj trzeba wypisac wniosek kiedy sie idzie na urlop i dostaje sie pare zloty pieniazkow. Co zaklad pracy to inaczej. Np w moim starym zakladzie dawali nastepnego miesiaca 200zl i trzeba bylo minimum 5 dni pod rzad wziac urlopu. W moim obecnym zakladzie jest to 300zl ale trzeba miec 10 dni urlopu czyli minimum 2 tyg wolnego i tez daja nastepnego miesiaca. Nigdy na szczescie nie udalo mi sie czekac tyle miesiecy na kase.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...