Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bry,
Ola - tak Łukasz przyjedzie na święta a co potem - nie wiem....
dzięki dziewczyny za otuchę.
Aneta - trzymam kciuki
Madzia - jezeli moge zapytać - czego jeszcze chce facet, który zostawia swoją żonę i dziecko?? 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
bry,
Ola - tak Łukasz przyjedzie na święta a co potem - nie wiem....
dzięki dziewczyny za otuchę.
Aneta - trzymam kciuki
Madzia - jezeli moge zapytać - czego jeszcze chce facet, który zostawia swoją żonę i dziecko?? 😠 🤨


problem w tym, że nic, jeszcze łaskę robi, że dziecko odbiera ze żłobka. Wali do mnie teksty, że za chwile to on jej nie będzie odbierał i będę musiała sobie kombinować. Mało tego - on żąda rozwodu.
w sensie takim, że ON i już na szybko, teraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane, przepraszam, że ostatnio mnie w ogóle nie bylo, ale ogarnąć wesele w 1 miesiąc to naprawdę wyzwanie 😉

U mnie i Hel wszystko wyśmienicie, Helka jedynie wczoraj kataru dostała i kaszle czasem, zwalam to na klimatyzację 🥴 W czwartek moi rodzice z siostrą przylatują, w piątek siostra B. organizuje mi wieczór panieński 🤪 będzie naprawdę przystojny stiptizer- na szczęście nie w moim typie 😜

trochę mi się tu nudzi jak B. nie ma, bo zazwyczaj zabiera samochód, a tu ciężko gdziekolwiekk dostać się bez samochodu. chodniki wąskie i przy naprawdę ruchliwych drogach. no i daleko. jutro pożyczymy jeden samochód od dziadka B., żebym mogła spokojnie jeździć z rodzicami jak B. nie będzie. Zazwyczaj to ogarniam chałupę, chociaż to głupiego robota, bo zaraz też jest syf. Od wczoraj stosuję taktykę 'nic nie robię, niech zobaczy syf po jednym dniu i zacznie sprzątać', no i trochę działa. Hela i tak robi istny 'armagiedon'.

Czy wasze dzieci to też takie straszne czorty? Moja robi się OKROPNA, w nocy mamy przesrane, bo się budzi, jęczy i stęka, biedny B wynosi się na kanapę po tym jak przeniesiona do naszego łoża córcia wykopuje nas i dalej stęka nie dając spać, ja budzę się z zadrapaniami bądź siniakami..... masakra.

oczywiście próbujemy ją oduczyć spania w naszym łóżku, ale po 12 godzinach pracy nie dziwię się B, że chce mieć chociaż spokojną noc....

W ogóle to mamy na bekjardzie (haha) kaaaaraluchy, paskudne, czarne i ogromne. Jak one popierdalają szybko! Znalazam raz jednego w mieszkaniu i zabiłam klockiem, jak zobaczę więcej (a uważnie obserwuję) to się kurwa wyprowadzam 🤢. w garażu mamy pralkę i suszarkę, dwa już tam widziałam- ostatnio noce chłodne więc kurestwo się na salony wprowadza 🤢 🤢 🤢 🤢 co oprócz kapcia je zabije???????????

zmykam po kolejnego drinka 😆 juz trochę ululana jestem ale chcę zapalić na dworze a tam te potworyyyyy


buziaki :*

Jutro lecę do fryzjera odświeżyć kolor 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
halo
Ewelina dobrze że już lepiej
u sąsiada dzieci zasmarkane do pasa a LEN sie z nimi bawi może nic nie złapie 😮
Nina co do spotkań klasowych to co nigdy nie miałaś ??? nie mam na myśli zjazdu tylko zwykłego "prywatnego" spotkania , my mieliśmy dwa razy do roku zimą i latem ale różnie to bywało z obecnością ale zawsze tak połowa klasy była
ale odkąd nie ma Tomka to już się nie spotykamy, na pogrzebie zorganizował nam "spotkanie" i to najliczniejsze z 35 osobowej klasy było 25 osób 😞
teraz już nie ma sensu sie spotykać 😞
ale tez się zastanawiałam kto?? kiedy ?? i po co?? organizuje takie zjazdy absolwentów ??? czy t ojest jakaś reguła ?? czy to się w szkole odbywa ?? czy jak ??
nie wiem sama jestem ciekawa OLU ??? 😉



Nie, nigdy nie byłam, bo nikt czegoś takiego nie zorganizował. Klasa była niezgrana absolutnie. Szkoda gadać. Warto byłoby iść nie więcej jak dla 2 osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...