Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
.


Tak patrzę na uzębienie Tw KRÓLEWICZA i wychodzi na to, że mój Mały ma najmniej zębów ze wszystkich forumowych dzieci jak mniemam. 😆


mojemu też się nie śpieszy jak widać przebijają sie te czwórki na dole ale nie chce mu tam grzebać i patrzeć bo marudny jest i bez tego 🤢 pod palcem czuje ostre wiec już zaznaczyłam że ma 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Hej...
Perwsza sparawa byla sprawa ugodowa d o ugody nie doszlo czekam na kolejny termin...
Jest mi strasznie przykro i smutno 😞 😞 Plakalam pol dnia 😞
No i z tego wszystkiego sie rozchorowalam i zdycham 😞

a kto nie chciał ugody ??
Ty czy ON ??? czy obydwoje nie chcieliście ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
teraz wracam juz do was na stałe bo teraz znowu mnie nie było chwile bo nie miałam neta albo chodził do bani..
u nas w miare jesli mozna tak powiedziec ;/ mam problemy z R. i troche jestem przeziebiona z dzieciakami..

Aneta 3mam mocno kciuki za Ciebie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry.
Ewelina - a co z R?
Melduję, że mamy już wszystkie zęby (oprócz piątek).
Pierwsza jestem?
Czy któreś dziecię ma już wszystkie?

Choroby ciąg dalszy.
Została dziś odesłana ze żłobka, mój tata będzie z nią siedział na zwolnieniu. 😞
Oby jak najszybciej przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
czasami podczytuję co piszecie, bo tęsknię za Wami 🙂 ale nie mam czasu podrapać się po dupie, a co dopiero coś sensownego napisać.

Magda i Fryta, podziwiam Was. Naprawdę. Trzeba znaleźć w sobie wiele siły, żeby normalnie funkcjonować, a Wam się to chyba udało, prawda? Życzę powodzenia!!!! Swoją drogą, oni chyba nie wiedzą co tracą 🤢 no ale są dorośli, odbije im się czkawką.

Kacper idzie do żłobka od października, do publicznego. No ale będziemy płacić prawie 400 zł miesięcznie 🤢 😮 ja poszukuję pracy. Zapisaliśmy go na początku września, z myślą, że pewnie w przyszłym roku się dostanie, a tu takie zaskoczenie. Więc mam mało czasu na znalezienie pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gizelda napisał(a):
Kasia Tulipanna Witek waży 16 kg ?????????????????????????? 🙃
OMG moja waży 10 a Pawła 6 letnia siostrzenica 17 😮
no ale to są efekty karmienia szarlotkami

Matylda a skąd ty wiesz że witek waży 16kg? 😮
mój Dawid 11 ☺️

wiem wyczytałam to gdzieś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
jeju Klaudia zazdroszczę i żłobka i możliwości pracy
to ja pewnie do pracy pójde jak P. pójdzie na emeryturę czyli za jakieś 7 lat 😉
może do tego czasu chociaż jakieś wykształcenie zdobędę ☺️

pracy to mi nie zazdrość, bo jeszcze nie mam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fryta współczuję, ale walcz dziewczyno walcz i się nie dołuj!!!!!!!!!!!! 🙂
Ewelina ja myślałam, że Młodemu idą 2 dolne, ale się pomyliłam, póki co pojawiły się wzgórki, więc za jakieś 2 miesiące będą 🙂
O rany Wituś 16 kg?! Mój niedawno ważył niecałe 12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Ewelina
- czuję się już dobrze, dziękuję a jutro wracamy do domu 🙂

A Matylda pewnie czyta lutówki 2013 🙃 stąd wie o Witku 😉
Moja bździnka też mało waży bo 11 kg a z zębów to tylko jednej dolnej trójki nie ma ale już się przebija więc póki co też ma komplet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
masakra LEŃ chory 😞
ale jakaś spokojniejsza przez to, otumaniona bidulka 🥴
u nas brak 3jek pewnie też jeszcze z dwa mce nawet nic tam nie widać
postanowiłam ją oduczyć spania ze mną i chce być konsekwentna ale chyba źle wybrałam bo chora jest i cięzko dziś było w nocy, jak zawsze z resztą 😮
ja idę spać o północy ona wstaje i już nie śpi i tak od dwóch tygodni, wcześniej jak ją brałam do siebie to przynajmniej jakos kimała do rana a teraz sie rzuca, łazi otwiera mi oko , tzn jak już je namaca bo w ciemnościach jej cięzko , jeść w nocy nie chce , więc nie wiem
ale wiecie nasze noce odkad skończyła 2 mce zawsze były ciężkie
a wczoraj tak łaziła że po raz drugi w życiu spadła z łóżka , dlatego powiedziałam dość !!!!!!!!!!!!!!!!!
jak P. wróci to zamierzamy jej kupić jakieś łoże z barierkami bo ona w łóżeczku też budzi się dlatego ze zaczyna maszerować i łazić i zawsze się uderzy więc potem już się rozbudza
a może ja mam lunatyka 😮
no piękne słońce po ulewach na grzyby by się zdało iść ale że panna chora to z nią nie mogę muszę poczekać do 16.00
aha ma kolejna koleżanka zaciążyła ale łatwo nie będzie bo ona już teraz waży 115 kg - masakra - współczuje takim ludziom ale i w tym przypadku to wiem że to wyłącznie jej wina że się doprowadziła do takiego stanu
trza chałupę doprowadzić do porządku po przez tydzień nic nie robiłam bo mi sie nie chciało 😞
piszta coś jeszcze będe zaglądać
a co do Anety i Madzi to też im współczuję , ja w pewneym sensie też wychowuję dziecko sama a ten jak przyjeżdża na jeden weekend raz na kilka tygodni to potrafi to wszystko spierdolić i rozregulować mi dziecko na maksa , i w sumie też nie mam w niż żadnego wsparcia bo co on może wiedzieć jak z dzieckiem nie jest , dziś np powiedział mi że to że jest chora to moja wina bo pewnie jej nie ubrałam albo czegoś zaniedbałam 😮 no może i tak ale łatwiej winę zwalić na kogoś zwłaszcza jak sie jest 700 km od dziecka i ma się wszystko w dupie 😉
chociaż oczywiście wiem że to nie to samo co u dziewczyn bo jaki jest to jest ale jest 😉
ale to tak dziwnie teraz u Madzi to w ogóle nie wiem o co chodzi ale pamiętam jak Aneta przeciez niedawno była za K. za granica, moze nie snuli jakiś większych planów ale coś tam próbowali i się spierdoliło
szkoda ale co ma być to będzie
ja czasem też żałuję że jakiś czas temu brakowało mi odwagi ☺️
może inaczej bo się to jakoś potoczyło , ale dupa jest co jest 😉
a własnie która jest z Poznania albo okolic bo trza mi w weekend P. poszpiegować ???? 😉 😉 😎
dobra piszta coś będę zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny.
Aneta, MAdzia - 😘 😘 😘 trzymajcie się!
Ja sie trzymam jakoś na razie, dziś minął tydzień i już o tydzień mniej do Jego powrotu.

Moja mała waży 12kg
A jaki wzrost mają wasze maluchy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...