Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiola herbatka z sokiem malinowym, dużo witamy C - najepiej w pomarańczach i mandarynkach i pod kocyk się wygrzewać. Jeśli katar bardzo będzie Cię męczył to są w aptece krople do nosa dla kobiet w ciąży - niestety nie pamiętam jak się nazywają ale jak będziesz potrzebowała to zadzwonie do mojej gin ona mi je polecała jak się przeziębiłam.
Tutliputli tak jak mówi Ewelinka - Eucerin albo Pharmaceris - moim zdaniem jednak najlepiej coś dostępnego w aptece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jestem
ja na przeziębienie też radzę raczej domowe sposoby, mleko, miód czosnek itp, i właśnie duuuuuuuuuużo witaminy C
co do suchej skóry nic nie polecę bo nie mam takiego problemu i oby się nie pojawił
jeśli chodzi o tą przewagę dziewczynek to tą prawidłowość zauważyłam już jakiś czas temu śmigając po forum czyli wychodzi na to ze 2011 to będzie babski rok
ja na zewnątrz dziś byłam i nie polecam - która nie musi wychodzić niech lepiej siedzi w domku i smyra się bo brzuchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja. No i jestem po usg i mojej dziewczynce wyrósł siusiak 😜 Byłam na 3D/4D i jak zobaczyłam duży nosek to stwierdziłam, że byłoby głupio, żeby dziewczynka miała taki nosek i się okazało trochę niżej że na dziewczynkę to już nie wygląda, także na 99% będzie synek. Na szczęście dobrze się rozwija, akurat przed badaniem zjadłam racuchy i mały chyba lubi takie smaki bo ciągle wkładał paluszki do buzi i się miział. Ogólnie wyglądał na zadowolonego 😉 A co do przeziębienia to tak jak dziewczyny pisały dużo witaminy C, porządnie się wygrzać i jeszcze wapń by się przydał. A te kropelki do nosa to chyba Euphorbium czy jakoś podobnie, ja jeszcze na taki katar, przez który nie można oddychać miałam sinupret w tabletkach on go rozrzedza i szybciej schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dalyscie mi do myslenia ja mam 13 usg i tak sie zastanawiam bo w 14 tyg mialam usg i lekarz mi powiedzial ze raczej chlopiec ale to bylo wczesnie wiec moze sie pomylił...i siusiak odpadł do tej pory 😁juz sie nie moge doczekac tego ysg czy pierwsza wersja sie potwierdzi czy nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny 🙂
Mnie też coś przeziębienie łapie;/ katar mam i kaszel i głowa mnie boli 😞 i spiąca jestem...
A co do suchej skóry,to mnie narazie ten problem nie dotyczy 🙂
8 grudnia mam usg i już nie mogę sie doczekać 🙂 🙂 🙂
Dorka nie stresuj się tak i koniecznie daj znać po wizycie co i jak-Trzymamy kciuki:*Całuski:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!
Ale miałam stres przez ostatnie 2 dni 😞 Bo moja Kruszynka nie dawała o sobie znać 😞 Nie wierciła się, nie kopała... masakra. Na szczęście przed chwilą poczułam swojego Bobaska 😁 Ulga!!! Chyba nie jestem przewrażliwiona?!
Frytus ja mam usg dopiero 9 grudnia, więc będę ostatnią, która dowie się o płci Malucha 😞 Mam nadzieję, że szybko zleci 🙂
W dodatku przed chwilą autobus mi zwiał sprzed nosa i musiałam śmigać z siatami i sernikiem pod pachą piechotą!!! Myślałam, że się wykończę ;D Bo zimno i ciężko. Ale kupiłam zapas mandarynek!!! ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudiagda nie bedziesz ostatnia 😁z tego co widze to ja dowiem sie ostatnia kogo nosze pod serduszkiem...ja dopiero mam 13 usg ...juz sie nie moge doczekac 😆

ja dopiero skonczyłam jesc pierożki z serem i z jagodami.... mniam
jedyny minus to taki ze najpierw musiałam je zrobic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurcze,też mam "chcice" na mandarynki 😁 😁 😁 Zaraz będę musiała skoczyć do sklepu 🙂 🙂 🙂
Ja od wczoraj też mialm styki,że nie czuje Malucha i dzisiaj rano też zaczęłam sobie wkręcać,że serduszka nie czuje...Ale potem poczułam pulsowanie 🙂 i serduszko też 🙂 🙂 Ale dzidzia wyjątkowo spokojna jest,chociaż boli mnie troszke podbrzusze a Was,bolą Was brzuszki? Najwazniejsze,że skurcze ustąpiły...A jak tam Wasze brzuszki ,widać już?? bo u mnie to nie koniecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzadko mam ciśnienie powyżej 120 ale puls powyżej 100 zdarza mi się często bo mam lekką wadę serca. Konsultowałam to z lekarzem i mam brać magnez w takich przypadkach. Zazwyczaj po kilkudziesięciu minutach puls spada.

Pogoda nie sprzyja dobremu samopoczuciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w końcu i a dziś zjadłam tylko 1kg mandarynek bo jakoś kiepsko się czuję i nic innego mi nie wchodzi
co do tej płci to po wczorajszym tak sobie myśle że chyba wolałabym aby to była niespodzianka, ale to tylko moje odczucie
co do pierogów ja uwielbiam z kapustą i grzybami jednorazowo pochłaniam 20!!!! ale należę właśnie do tych które nawet nie wiedzą jak się do tego zabrać
kiedy te dziewczyny wrócą od lekarzy bo nie mogę się doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pogody to nie wiem co wam się w niej podoba ale zależy od gustu
u mnie strasznie,mróz już -16 a wieje tak że drzwi od domu nie mogłam otworzyć NIENAWIDZĘ
kiedy ta wiosna????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...