Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ja od godziny na nogach, nie da rady spać z zatkanym nosem i bolącym gardłem 🙂 Widzę, że sama jestem...


Też to mam. Od wczoraj 😞
zaraziłaś mnie Zarazoo !!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ja od godziny na nogach, nie da rady spać z zatkanym nosem i bolącym gardłem 🙂 Widzę, że sama jestem...


Też to mam. Od wczoraj 😞
zaraziłaś mnie Zarazoo !!!! 😁 😁 😁

To jesteś już druga, bo mąż już też zasmarkany.. trzeba się było nie przytulać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to pół biedy, dam radę ale moje dziecię co chwilę ma czkawkę i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy ma to związek z chorobą mamusi 🥴 przy tym jest niespokojne i ciągle się rusza, pewnie przez mój kaszel, niestety nie mogę nic poradzić i ta bezsilność mnie dobija 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez wlasnie wrocilam ze sklepu zakupy zrobione teraz zabieram sie za robienie salatki Mnie naszczescie przeziebienie nie bierze i mam nadzieje ze tak wytrwam bo to pewnie koszmar a moja malutka zawsze wariuje wieczorem takto jest nadzwyczaj spokojna czasem sie nawet obawiam czy nie za spokojna ale jak wieczorem daje mi wycisk to za caly dzien 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dopiero na półmetku jeszcze mam tyle roboty ale to wszystko przez moje lenistwo w ciągu tygodnia teraz muszę nadrabiać, pewnie jak zwykle pójdę do wanny o 23.00
a mam taką ochotę na drzemkę normalnie oczy mi się zamykają
ja tu będę zaglądać ale gdybym nie zdążyła to nie składam jeszcze teraz życzeń ale wszystkim wychodzącym, bądź przyjmującym gości życzę 'szampańskiej' zabawy !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja malutka to warjuje jak tylko wyczuje że się położyłam haha od razu ja czuje. a od 2 dni to tak jakoś bardzo ją czuje nie wiem chyba sie jakos inaczej ułożyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
a moja malutka to warjuje jak tylko wyczuje że się położyłam haha od razu ja czuje. a od 2 dni to tak jakoś bardzo ją czuje nie wiem chyba sie jakos inaczej ułożyła


a moja ostatnio mnie zdenerwowala juz w brzuszku bo sie nie ruszala przylozylam reke bo zawsze wtedy mnie zazwyczaj kopie a tu nic wiec ja juz panika ze nie chce kopac i do swojego ze cos jest nie tak i on przylozyl reke i po chwili dostal z 3 kopniaki chyba zaczyna czuc respekt co do taty 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja też idę robić sałatki a tak mi się nic nie chce wrrr przegladam allegro bo szukam firanek "makarony" . Jakos mnie tak dzis brzuch pobolewa a tam....

Ja też mam makarony w domu 🙂 a jakiego koloru szukasz?

ja też mam dużo makaronów w szafce w kuchni dobre włoskie-teściowa przywozi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja też idę robić sałatki a tak mi się nic nie chce wrrr przegladam allegro bo szukam firanek "makarony" . Jakos mnie tak dzis brzuch pobolewa a tam....

Ja też mam makarony w domu 🙂 a jakiego koloru szukasz?

ja też mam dużo makaronów w szafce w kuchni dobre włoskie-teściowa przywozi hehe

To sobie powieś na okno - zobaczymy jak się będą prezentować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja juz zrobilam caly gar zupy .. barszczu ukrainskiego 🙂 znowu bede jadka 10 talerzy dziennie 😁


ja juz zrobilam salatke jeszcze mieso musze zrobic ale to pozniej 🙂 ostatnio zrobilam caly gar pomidorowki i tez ja jadlam chyba przez 4-5 dni hehe az nie moge juz patrzec na ta zupe a niajlepsze jest to ze przed ciaza nienawidzilam pomidorowki i kazdy o tym wiedzial a teraz bez problemu mi smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja też idę robić sałatki a tak mi się nic nie chce wrrr przegladam allegro bo szukam firanek "makarony" . Jakos mnie tak dzis brzuch pobolewa a tam....

Ja też mam makarony w domu 🙂 a jakiego koloru szukasz?


takie czarne na allegro znalazłam tylko tak myśle czy nie za ciemno będzie http://allegro.pl/firanki-paski-dekoracyjne-spagetti-classic-160x250-i1380685998.html .
Właśnie miedzy czasie zadzwonił do mnie mój mąż i pyta co kto będzie pił i mówi oni chca piwo ci wino itp. a się pytam a dla mnie "a dla ciebie GARNIER kupiłem" haha do smarowania 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...