Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Mój 2 dni temu ważył 10 kg i miał 75 cm 🙂 Lekarka powiedziała, że jest duży, ale proporcjonalny. Bo i "wysoki" i masywny 😁

hoduj go tam dobrze dla mojej córci 😉

hoduję, hoduję.. królewicz właśnie wstał.. więc idę uraczyć go obiadem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja krolewna tez juz wlasnie wstala 🤢 75 min spala 🙂 i tez ide zaraz ja nakarmic obiadem.

Klaudia przypomnialas mi ze jak Ala sie nauczyla wstawac to tez ciezko bylo z zasypianiem bo sie podniecala ze umie wstac ale wtedy miala 6 miesiecy i nie bylo sposobu na tu w naszym przypadku. Zostawialismy ja w pokoju az sama padla, albo czasem ja kladlismy tysiac razy az za ktoryms razem sie udalo.

A moja kluska wazona i mierzona w dzien swoich 10 miesiecy czyli tydzien temu miala 9,9kg i 78cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ja w ogóle nie miałam akcji porodowej 😜

Odkurzam prawie codziennie (mój pokój- reszta mieszkania kilka razy dziennie zamiatana i myta) ale i tak jest syf.

Klaudia moja też tak robi ze wstawaniem- wieczorem odkładam ją do łóżka, młoda śpi, za 5 sekund stoi i się głupio cieszy 😁 no to na chwilę na ręce, cośtam pokaże cośtam pogada i znowu zasypia. Niekiedy mamy kilka takich rund. Czasami jej w ogóle nie biorę na ręce, pomarudzi chwilę i sama zaśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
właśnie przeglądam książeczkę zdrowia Nitki,
Ile u Was trwał I i II okres porodu?


pytasz o zeczywisty porod czy o to co sobie wymyslili w ksiazeczce?
bo w ksiazeczce napisali mi czas od kiedy sie zglosilam do szpitala.
w spitalu bylam o 18.00 a urodzilam 00.30 wiec mam wpisane ze I faza 5h i 50min a II faza 40min czyli w sumie 6,5h ale zeczywiscie to ja licze od pierwszego bolesnego skurczu czyli od godziny 14.00 i od razu mialam co 5min wiec porod trwal w sumie 10,5h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
wszystkie miałyście cc??

ja poród miałam bajkowy, tylko opiekę tragiczną 😉


a ja mialam i jedno i drugie tragiczne 😞 chociaz sa kobiety ktore maja tragiczniejsze porody. W szpitalu spedzilam 8dni i mialam nieststy vacum 😞


współczuję, 😲 nie mogli zrobić cesarki??
W ogóle szkoda mi kobiet które mają takie okropnie się męczą przy porodach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Magda ja w ogóle nie miałam akcji porodowej 😜


A ja miałam akcję porodową niestety brrrrrrrrrrrrrrr 🤢

Ciebie w ostatniej chwili na cc skierowali, prawda?


😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
wszystkie miałyście cc??

ja poród miałam bajkowy, tylko opiekę tragiczną 😉


a ja mialam i jedno i drugie tragiczne 😞 chociaz sa kobiety ktore maja tragiczniejsze porody. W szpitalu spedzilam 8dni i mialam nieststy vacum 😞


współczuję, 😲 nie mogli zrobić cesarki??
W ogóle szkoda mi kobiet które mają takie okropnie się męczą przy porodach 😞


darlam sie ze chce cesarke , ze lakarz moj wczesniej nawet to sugerowal ale w koncu zadecydowali ze bede probowac naturalnie a lekarze sobie jaja ze mnie robili i mowili tak "dobrze ja Ci tu przyprowadze lekarza ale gwarantuje Ci ze nie zrobi Ci zesarki"
z reszta jak juz glowka dziecka jest w kroczu to za pozno na cesarke wtedy zeby ratowac dziecko robia vacum lub kleszcze. A mnie tak meczyli ze juz pod koniec porodu mddlalam. Lekarze mi na brzuch skoczyli, malej zalozyli vacum na glowe, a mnie przez to pocieli w zdluz i szerz. Dziecko dostalo 7 punktow i od razu trafilo na tlen. Dobrze ze tak sie tylko skonczylo bo bywaja gorsze scenariusze. Ale pier**le to i nastepnme dziecko chce cesarke 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...