Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nici faktycznie do mamy podobna, i jaki obieżyświat 🙂 a kuloski ma takie pulciochy jak Szymek 😜 😉

nooo mój zabawy garnkami, pokrywkami, łyżkami drewnianymi też lubi 🙂 tylko hałasu przy tym tyle robi, jak nawala tymi garami o podłoge że rzadko mu pozwalam bo przecie sąsiadki by mnie wyklęły 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas też są niedaleko takie dinozaury, w Kołacinku ale tam już byliśmy 2 razy z Julką i raz była z przedszkola więc mi sie nie chce już tam jeździć. Ale niedawno otworzyli Mikrokosmos - też park w takim stylu tylko z gigantycznymi robalami, tam się musimy przejechać, młodemu to jeszcze bez różnicy a dla Julki ciekawsze a i bliżej troche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to j myśląc o Bałtowie, Zoo, czy \'mikrokosmosie" myślę o SOBIE nie o dziecku 😁
chociaż w Zoo pewnie ciągle było by "au au" 😉
dobra powoli spadam
za pół godz chłop wraca trza się poświęcić , podać rosół, jakieś lody na deser 😉 😉 😉 🤨 ☺️
ale mi dzien uciekł 😮
ale u mnie od 5.00 rano leje
a gdzie Brechti. Klaudia, Marina,Szyszka ???????????????????????????????
no i wiadomo Tynka, Kamila, Kasia, Dorka, Wiola, Natka, Tyminka, Raczek i caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaała RESZTA ??????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej LAski:*

Co do gadania to Pola tez juz swiadomie mowi: MAMA,TATA,BABA,PAPA,DAJ,HAU HAU (na psa)
jak zapytam jej jak mowi kaczka to mowi kaka jak zapytam jak robi krowa to mowi muuuuuuu a jak zapytam jak mowi piesek to mowi au au,a koza mowi me me , jak oglada np gazete to pokazuje na jedzienie i mowi am am i jak widzi butle albo jest glodna to mowi am am,jak na obrazku widzi kobiete to mowie babaj,juz kuma jak mowimy do niej Pola sprzatamy to wie ze trzeba zabawki zbierac,i tez reaguje jak mowie do niej nie wolno ale tylko jak ja mowie innych sie nie sluchha i jak idzie to tv ja mowie nie wolno to wyje i wraca 😁 😁 😁 😁
Ale chodzic za chuja nie chce!!!!

A co do zdrabniania slow to jestem absolutnie przeciwko,nie moge sluchac jak np moja kolezanka mowi do swojego dwuletniegu synka"daj buńki" (daj buzi) sie pytam po kiego chuja od poczatku dziecko uczyc zle a potem chodza takie niektore dzieciaki jak sasiadki sy ma 6 lat i na kanapke mowi am am a na ogrodek gludek nosz kurwa mac krew mnie zalewa jak widze ze matki nie poprawiaja swoich dzieci i nie zwracaja uwagi jak dziecko mowi masakkra a potem sie dziwia ze dziecko ma problemy w szkole...

Ogolnie to pogoda spoko calkiem 🙂 Leb mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeeeej!
Co do zdrabniania, to też jestem przeciwna temu. Później stary koń gada jak niemowlak. Chociaż czasami sama złapię się na tym, że coś zdrobnię. Ale unikam tego 🙂
Kacper jakiś czas temu dużo mówił, a teraz po swojemu. Powie mama, baba, dada... ale to jak chce. Ale jak widzi jedzenie to drze się 'mniam mniam'.. skąd mu się to wzięło?! 😁 śmiać mi się chce jak tak robi 😁
I też próbuje swoich sił, sprawdza na ile może sobie pozwolić. Ale nie daję się. Jak trzeba to podniosę głos, albo zostawię go rzucającego się po podłodze. A ten skubaniec, jak wie, że coś źle zrobił (np. uderzy mnie) to zaraz się przytula.... bierze na litość cwaniak mały.
Magda, ja też bym zdjęcia zobaczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...