Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
OMG 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
oczywiście OBSTAĆ 😁

Ja też nie wiem co znaczy obsrać/obstać palcami 🤔 ☺️

OBSRAĆ - to i ja nie wiem co to znaczy ☺️ tzn wiem ale nie o to chodziło ☺️
OBSTAĆ - to to samo co objąć kciukiem i tym najdłuższym palcem ( nie wiem czy on tam się jakoś nazywa 😉 ) czyli objąć, obtoczyć, obstać , ogarnąć, otoczyć , uściskać i nie wiem jakie jeszcze synonimy 😉




ej no czy takie rzeczy tylko mnie się zdarzają ??????????????
pobiegłam "szybko" z LENĄ do KERFURA 😉 mam tam jakieś 200 m bo akurat przestało padać , wzięłam do koszyka rzeczy za 27 zł ja do płacenia a w portfelu PUSTO - kolejka jak chuj ( wcześniej całą kasę w domu wyjełam żeby zobaczyć ile mam z reszta mam dzirę w portfelu i wszystkie drobne gubię więc "klepaki" noszę w kieszeni ) no ale patrzę a tam pusto, od razu się zorientowałam i burak na gębie , taki wstyd , żeby 27 zł nie mieć ☺️ tzn można ich nie mieć i ja to rozumiem ale żeby iść do sklepu bez kasy ☺️
co najlepsze P. do sklepu ma 100 m mógłby podskoczyć a ja głupia nawet telefonu nie wzięłam
już miałam rezygnować z tych zakupów i tak stoję z tym "otwartym" portfelem a Pani dojrzała że kartę mam ( ale skąd ja mam tą kartę bankomatową i to jeszcze Pawła to ja nie wiem :blush 🙂 , co lepsze ona należy do niego i ja tylko w jednym sklepie mogę nią płacić - aha PIN-u nie znam !!!!!!!!!!!!!!
ale udało się
zapłaciłam pay- PASS-em
o SZOK
więcej tam nie idę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaa
Nikolina
ja też raz na wiejskiej zabawie w ciemnościach , słuchałam pianego Pawła i obiłam dwa samochody ☺️
o dziwo swojego NIE he he
tak mi zaparkowali ( a ja w środku) że z przodu miałam 2 cm a z tyłu 5 cm i weź tu wyjedź
ruszyłam do przodu na jeden, potem do tyłu na drugi i jeszcze raz tak samo i wyjechałam 😁
ja z tyłu miałam hak wiec wiadomo 😉, a z przodu mocny zderzak z mocno wysuniętą tablicą, tylko ramka od rejestracji mi się trochę skrzywiła 😉
dobra deser już mam
obiadu nie
ale P. beęzie jadł żarcie z torebki a ja sałatę lodową samą, bez niczego
do sądu jednak dziś nie jedziemy , tylko po karnisze i firanki a ja dalej nie wiem co to ma być 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
.

aha
i ty się cieszysz z powrotu do Polski ?????????????
napisz mi why ???????????????????????????????????
u mnie leje od rana
nie mam co robić
nic się nie dzieje
POLSKA JEST NUDNA
chcesz przyjechać na samo EURO i na "KOKO KOKO EURO SPOKO """"" ????????????





BTW - MA KTÓRAŚ BILETY NA OJRO ??????
bo bym coś odkupiła chętnie
tzn nie ja ale mam kogoś chętnego 😉
tzn ja tez bym coś obejrzała na żywo bo to kocham ale nie mam możliwości w tym czasie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój R. jedzie do Gdańska na ćwierćfinał. 🙂 Szkoda, że go nie wylosowali bo byśmy pojechali wszyscy (tzn. ja jeszcze i Julka) a tak to odkupił bilet od takiego znajomego. I lecą chyba samolotem bo bilet w jedna stronę 100zl to taniej ich wyjdzie niz za paliwo autem no i szybciej niz pociągiem sie tłuc. Tylko kwatery nie mają żadnej ale juz mu powiedziałam że niech sobie na ławce śpi nawet tam bo wiecej juz kasy na swoje wojaże nie dostanie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
mój R. jedzie do Gdańska na ćwierćfinał. 🙂 Szkoda, że go nie wylosowali bo byśmy pojechali wszyscy (tzn. ja jeszcze i Julka) a tak to odkupił bilet od takiego znajomego. I lecą chyba samolotem bo bilet w jedna stronę 100zl to taniej ich wyjdzie niz za paliwo autem no i szybciej niz pociągiem sie tłuc. Tylko kwatery nie mają żadnej ale juz mu powiedziałam że niech sobie na ławce śpi nawet tam bo wiecej juz kasy na swoje wojaże nie dostanie 😁 😁 😁

szkoda
ja też bym chciała coś zobaczyć
na takim prawdziwym meczy byłam tylko RAZ - ale przeżycia niezapomniane byłam na Milanie vs Galatasary ( nie wiem jak się to pisze- chodzi o Turcję 😉
a u mnie na EURO będzie chyba rodzina z USA w tym jeden zapalony kibic i fajnie by było mieć jakieś bilety no ale na razie CISZA może oni coś załatwią- zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh dobre Matylda 😁

ja kiedys w biedronce zrobiłam cały kosz zakupwów i przy kasie się dowiedziałam, że płacić kartą nie można, po podliczeniu oczywiscie, od tamtej pory zawsze pytam w sklepie czy mają terminal 😉
Mati a ty w Lbn byłaś w końcu?

W ogóle to do pracy jadę.
Czy któraś używa już mleka 3, jeśli tak to ile kosztuje? Bo w gazetce tesco widziałam nan 3 za 25 złw 😮 i nie wiem czy sie u pediatry przyznawać, że G. nie ma alergii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

tynka- ja podaje małej 3 bebiko- 500 g za 18.49 w robalu 😉

Lenka superaśna, rozrabiara mała 🙂

Moja gada LIGOLIGOLIGOLIGOLIGOLIGO od kilku dni non stop- powiedzcie to sobie szybko zobaczycie jakie śmieszne 😁

No i ekhm ekhm ekhm zatwierdzili naszą petycję i niedługo wybywam do usa ☺️ niedługo to znaczy w wersji optymistycznej lipiec i mniej optymistycznie sierpień.

Ścięłam swoje spalone strąki, super fryz miałam po wyjściu od fryzjerki ale później wszystko oklapło i jest fe i krótko 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda-jade tylko na dwa tyg a moze troszke dluzej a ciesze sie wiadomo ze tak moze schudne jak bede napierdalac kilometry po mojej piknej wsi (kurwa wyszedl z wiezienia na dwa miesiacew koles co mnie bic zawsze chcial,kiedys Wam chyba o nim pisalam:angry 🙂Bo tu spaslam sie jak wieprz mimo ze jem mniej niz w domu ale wychodzi brak ruchu ,od 4 dni cwicze z Ewą Chodakowska masakra ale daje rade 😁 Musze jeszcze po lekarzach pochodzic 🙂
Justyna-ja tez mialam identyko sytuacje w biedronce z karta no skandal!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
Ola - Lenka fajniutka:*

Dziewczyny, w niedzielę mamy komunię chrześniaczki Ł. powiedzcie ile powinno się dać pieniędzy w kopercie?? Bo my kompletnie pojęcia nie mamy....
Jak to u Was wygląda?
hmmm....a może kupić coś na pamiątek np. ze złota ale też pyatnie za ile to kupić.
Proszę podpowiedzcie mi, jak Wy to widzicie i ile u Was się daje w kopercie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
Magda ja nie wiem bo moi chrześniacy nie byli u komunii tzn jeden nie był więc mnie to ominęło , a mój drugi ma dopiero niespełna 4 lata
P. chrześnica miała komunię 5 lat temu to dał jej 1000 zł
teraz sąsiadka ma to kupiła jej kolczyki i łańcuszek ze złota ( a złoto teraz drogie) i jeszcze coś tam da do koperty
w zeszłym roku P. szwagier kupował swojemu aparat za 1000zł
i u na staj mniej więcej to wygląda
ale myślę że powinniście zapytać czy coś chce, czy to ma być kasa czy pamiątka
bo po co to ma być coś "niepotrzebnego"
ja np na komunię dostałam mnóstwo złota ale po 15 latach nie dało się tego "ubrać" bo było bez sensu więc pamiątka , pamiątką ale sprzedałam wszystko i za to kupiliśmy 3 lata temu obrączki takie jak chciałam wiec to jest teraz moja pamiątka z komunii 😉
u nas ciągle rowery dominują 😉
a i wiem że ta sąsiadka chciała dawać pieniądze ale zapytała i mała powiedziała że woli złoto
to też zależy od rodziców jacy są , bo wiadomo kasa potrzebna ale bywa że dziecko tych pieniędzy nie widzi, po prostu rozchodzą się na bieżące wydatki i nawet pamiątki nie ma
ja nie wiem sama chyba też bym coś kupiła, czy złoto czy jakiś "tańszy" sprzęt - tylo teraz dzieci wszystko maja to nie wiem - i dałabym jeszcze trochę kasy
tak jak pisałam u nas 1000 zł to już dużo, u WAS pewnie stawki są bardziej "wygórowane"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...