Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki ! 🙂
Ostatnio nie mogę się wbic w rozmowę, poza tym zabiegana jestem jakoś 🤢
Ale wszystko nadrobiłam oczywiscie, widziałam Anielkę i Józka, ale z nich słodkie dzieciaki, jak malowane ☺️
A moje dziecko WCALE nie tańczy 🙃 nic a nic, zero krecenia dupka, nic z tych rzeczy, nie wiem czy to normalne.. no i mało mówi, rozumie wiele rzeczy, ale i tak nic się nie słucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja siedze i planuje co tu zrobic na mlodego urodziny. 🙂 robiła któraś może kurczaka w cieście francuskiem?? bo właśnie mam zamiar to podać z jakimiś sałatkami do tego + ze 2 jakies przystawki na zimno. no i tort i ewentualnie jakies lody bo na wiecej gotowania to sie chyba nie wyrobie 🤨 🤨 no i w sobote dżampa 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolka sliczna dziewczynka i rozbroila mnie tym swoim tancem, 🙂 🙂 przeslodka!! 🙂
i jakie ma zabki!! 🙂 zakochalam sie 🙂

Kasjalena, u Ciebie takie " nie wolno" rzeczywiscie wystarcza?? brzmisz tak spokojnie i anielsko........ moje dziecko by pewnie pomyslalo, ze w twoim wykonaniu nei wolno oznacz,a tak neliniu, baw sie, rob co chcesz kochana!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadi dziękuję Ci.
Tak Nikola rozumie jak mówię nie wolno, zresztą widać na filmie jak nóżką dotknęła sprzętu powiedziałam tylko "ej" i już tego nie zrobiła. Absolutnie się na nią nie drę, nie krzyczę, wydaję mi się że nawet głosu nie unoszę. Po prostu wie, że jak nie to nie... 😉
Ale może tak jak Ola nap to zależy od dziecka... nie wiem czym to się ma.
AAA i absolutnie nie terroryzuje swojego dziecka (żebyscie tak nie pomyślały 😉) i nie żyje jak w więzieniu, bo ma tylko zakaz dotykania tych rzeczy na tej półce no i oczywiscie tego co jest niebezpieczne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o widze ze nasza polecana szczoteczka (jordan) jest popularna, my uzywamy do tego pasty z elmexu to dla dzieci polecila ja nam moja kolezanka dentystka, ktora tez ma dziecko o rok starsze od naszych i jej uzywa, no i oczywiscie ze zadnych slodkich herbatek, soczków na noc ani w nocy bo efekty moga byc marne
o taka http://www.e-farm.pl/p/567/Elmex-Pasta-do-zebow-dla-dzieci.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tylko jeszcze na chwile wpadlam 🙂

spedzilismy dzisiaj swietne popoludnie z moja rodzinka 🙂 pokrecilismy sie po miescie a potem poszlismy do chinskiej restauracji gdzie samemu sie sobie gotuje, na kazdym stoliku sa kuchenki i jest taki bufet z ktorego sie wybiera co sie chce ugotowac 🙂 super!!! ale sie najadlam!!

a jeszcze przed chwila zamowilam cala sterte za ponad 200 zl ksiazeczek polskich dla Neli z Merlina.... zauwazylam, ze ona tak ostatnio zaczyna kumac wiecej i wiecej kazdego dnia i stwierdzilam, ze musze sie wziac za jej polski!! 🙂 🙂 🙂 zamowilam tez wiersze jana brzechwy na cd, mam nadzieje, ze chociaz w samochodzie bedzie sluchala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Co za pogoda 🤢 Tak nam się dzisiaj dobrze spało do 8-ej że S. do roboty zaspał 😁

Aneta - śniło Ci się bo pewnie się martwisz i o tym myślisz.. Nie martw się - pójdzie pójdzie, jeszcze będziesz miała dosyć 😉

Dagi
- dobry pomysł z tymi bajeczkami. Lenka ma ich mnóstwo i powiem Ci że skubana spośród kilkunastu bajek potrafi wyciągnąć tę jedną o Andzi i pokazać mi na której stronie dziewczynka robi buju buju 😮 I tak sobie tę bajkę upodobała że już zniszczona na maxa, a jak dochodzi do strony gdzie mama tłumaczy Andzi "Nie rusz Andziu tego kwiatka" to ona grozi paluszkiem nu nu 😁
Także kupuj bajki i czytaj Neli dużo i pokazuj.. To naprawdę działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łojezu a ja taaaaaaaaki sen miałam 🤪 🤪

u Magdy z P. było spotkanie brzuszkowe, ja na świeżo pomalowane ściany wylałam colę (wybuchła mi) i mąż Magdy latał za mną z mopem i miał pretensje że podłogi nie umiem zmyć 😁 😁 ( a w ogóle do twojego męża niepodobny no ale to on był 😁 😁) Mieszkaliście w jakiejś starej poniemieckiej kamienicy, z podwórka był widok na wielkie jezioro a Nikola uciekała cały czas na huśtawki i nie chciała z ciotkami gadać. W domu znowu Matylda z Leną na jakichś materacach spały na podłodze a potem ją nosiliśmy wszyscy bo była taka malutka. I ola jeszcze sie przewijała tam i jeszcze jakies dzieci ale nie pamiętam. Na koniec do domu nie mogłam wrócic bo sie pojawiły moje kolezanki ze studiów i zadna mi nie chciała powiedziec jak dojechac na dworzec centralny w wwa a jak w końcu tam dotarłam to w pociągu fotele bły jak w samolocie z ekranami w zagłówkach i jakiemus dziadkowi tłumaczyłam że tu tylko eden film można obejrzec a kanału XXX na opewno nie mają 😁 😁 😁

boze co ja mam w tej głowie tak sie czasem zastanawiam 😁 😁 😁

dzień dobry tak w ogóle 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
łojezu a ja taaaaaaaaki sen miałam 🤪 🤪

u Magdy z P. było spotkanie brzuszkowe, ja na świeżo pomalowane ściany wylałam colę (wybuchła mi) i mąż Magdy latał za mną z mopem i miał pretensje że podłogi nie umiem zmyć 😁 😁 ( a w ogóle do twojego męża niepodobny no ale to on był 😁 😁) Mieszkaliście w jakiejś starej poniemieckiej kamienicy, z podwórka był widok na wielkie jezioro a Nikola uciekała cały czas na huśtawki i nie chciała z ciotkami gadać. W domu znowu Matylda z Leną na jakichś materacach spały na podłodze a potem ją nosiliśmy wszyscy bo była taka malutka. I ola jeszcze sie przewijała tam i jeszcze jakies dzieci ale nie pamiętam. Na koniec do domu nie mogłam wrócic bo sie pojawiły moje kolezanki ze studiów i zadna mi nie chciała powiedziec jak dojechac na dworzec centralny w wwa a jak w końcu tam dotarłam to w pociągu fotele bły jak w samolocie z ekranami w zagłówkach i jakiemus dziadkowi tłumaczyłam że tu tylko eden film można obejrzec a kanału XXX na opewno nie mają 😁 😁 😁

boze co ja mam w tej głowie tak sie czasem zastanawiam 😁 😁 😁

dzień dobry tak w ogóle 🙃 🙃

😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...