Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej a moja Adalka chyba znowu będzie chora... Ma już straszny katar... Co mogę jej dać?? Macie jakieś doświadczenia z katarem?? Masakra a 2 miesiące temu była chora... I to byłyśmy w szpitalu na zapalenie oskrzeli... 😞


A co do męża to mój S. też ostatnio zrobił się taki kochany że aż chce mi się żyć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
hej a moja Adalka chyba znowu będzie chora... Ma już straszny katar... Co mogę jej dać?? Macie jakieś doświadczenia z katarem?? Masakra a 2 miesiące temu była chora... I to byłyśmy w szpitalu na zapalenie oskrzeli... 😞


A co do męża to mój S. też ostatnio zrobił się taki kochany że aż chce mi się żyć... 🙂

Pozostaje Ci:
- odciąganie wydzieliny z noska żeby nie dostała zapalenia ucha
- Nasivin Soft dla niemowląt
- Olbas Oil - jedną kroplę wylej na pieluszkę i powieś na barierce w nożkach
- Pulmex Baby - maść do stópek na noc
- Maść majerankowa pod nosek

To tyle co ja robię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Ola ja po dwóch tygodniach nieobecności to bym pewnie tydzień sprzątać musiała 😉

Mój już ponad tydzień ma katar, jednego dnia gęstszy następnego dnia cieknie... Stosuje wszystko co Ola napisała plus jeszcze Sterimarem z miedzią przepłukuję. Całą butelkę wapna już wypił, witaminę C bierze. Dwa razy byliśmy u pediatry, gardło czyste, wszystko ok tylko ten katar. Już sama nie wiem, te zęby mu idą, ale nie wiem czy przez zęby tak długo by się utrzymywał. Miałyście taką sytuację przy ząbkowaniu? Jutro idzie na 8h do żłobka, a po żłobku chyba znowu do pediatry pójdę. Może to alergia...

Marta mój śniadanie po ok1h po wstaniu je śniadanie, a teraz to dopiero w żłobu ale on w nocy butlę wciąga. A wieczorem je kaszę, przed zaśnięciem, po 20.

No Matylda jak boli to kryzys zarzegnany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola podsumowując S. nie mógł już patrzeć na bałagan i posprzątał - ŻART OCZYWIŚCIE 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
mój mi wczoraj zrobił kanapkę , to też coś
a o tym co zrobił w piatek wieczorem i wczoraj to już nie napisze bo nie wypada ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Marta moja dostaje butle z rana jak jeszcze oko jedno ma zamknięte i to nie można jej przeszkadzać i denerwować bo jak coś innego ją zainteresuje to mleka nie wypije , wiec jak sie orientuje że już po spaniu to szybko robię mleko sadzam ją na lezaczku w drugim pokoju , ja wracam do łóżka i jak skonczy to sama do mnie przychodzi , wieczorem dostaje już na spaniu tylko około 120 ml bo nie chce i już , dopiero jak drzemie to mogę ją troche oszukać
ja na katar mam ten nasivin soft czy jakoś tak i majerankową i jeszcze jakiś inny spray ale na razie nie pomaga 🤢
to tyle idę szyc P. mundury i trzeba go będzie odwieźć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola podsumowując S. nie mógł już patrzeć na bałagan i posprzątał - ŻART OCZYWIŚCIE 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
mój mi wczoraj zrobił kanapkę , to też coś
a o tym co zrobił w piatek wieczorem i wczoraj to już nie napisze bo nie wypada ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Marta moja dostaje butle z rana jak jeszcze oko jedno ma zamknięte i to nie można jej przeszkadzać i denerwować bo jak coś innego ją zainteresuje to mleka nie wypije , wiec jak sie orientuje że już po spaniu to szybko robię mleko sadzam ją na lezaczku w drugim pokoju , ja wracam do łóżka i jak skonczy to sama do mnie przychodzi , wieczorem dostaje już na spaniu tylko około 120 ml bo nie chce i już , dopiero jak drzemie to mogę ją troche oszukać
ja na katar mam ten nasivin soft czy jakoś tak i majerankową i jeszcze jakiś inny spray ale na razie nie pomaga 🤢
to tyle idę szyc P. mundury i trzeba go będzie odwieźć 😞

Dobra dobra - jestem mu wdzięczna, ale z drugiej strony ja też codziennie sprzątam i układam i jeszcze wykonuję 1000 innych czynności 😉 Jak raz gruntownie poukładał to przecież zrobił to nie tylko dla mnie ale i dla siebie - nie? 🙃 Niech też czasem coś zrobi dla domu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej baby 🙂
ja do noska też maść majerankową, olbas oil, wodę morską i jak nie pomaga to dopiero nasifin soft
jestem mega zmęczona bo weekend pracowalam i to jeszcze dziwne zmiany 🤢
A musze się pochwalić w pracy wygrałam i zostałam pracownikiem miesiąca hehe 😎
Co do chłopów to są różni tak jak i babeczki wiec wszystko zależy na kogo trafimy 😉
jutro chce się zmobilizować i iść na siłownie ale to dzisiejszy plan a jutro się okaże czy sił mi starczy buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
Ola - gratuluję męża
Madzia - nie zazdroszczę, ale skoro Twój Ł. ma takie zarobki to na pewno dostaniesz większe alimenty niż te, o których powiedział....

ja na swojego Ł. też nie mogę narzekać 😉
i dlatego jeszcze bardziej za nim tęsknię...... 🥴

Moje dziecko zaklimatyzowało się świetnie w żłobku i jestem happy i mam nadzieję że tak zostanie.
Jako jedyna wszystko je, bez problemu zasypia i śpi, super się bawi jest pogodna i uśmiechnięta - zero płaczu.... I dostałam pierwszą pochwałę od opiekunek które stwierdziły, że nie widziały bardziej bezproblemowego i grzeczniejszego dziecka 🤪 NO musiałam się pochwalić 😉
oby tak zostało 😉 😎

Teraz czekam na faceta na pomiar rolet okiennych.... Myślałam, że założenie rolety w jednym oknie to koszt rzędu 150zł.... ale się przeliczyłam bo najtańsza roleta kosztuje 400zł 🤔

Moja Nikola wczoraj już skończyła 1,5 roku - jak to zleciało 🤪 🤪

A i na katar - polecam (bo od dwóch tyg mamy katar) maść AROMACTIV - wczoraj Nikola nasmarowana i dziś wstała bez kataru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda - widzisz a tak się martwiłaś o Nikolę w żłobku 🙂 Fajnie, że jej się podoba 🙂
A co do rolet to jakaś masakrycznie droga firma - my za całe mieszkanie zapłaciliśmy 600 zł a dodam że okna mam wszędzie balkonowe.. Mogłaś pytać - dałabym Ci namiar


Ola - daj mi namiar, zadzwonię zapytam.
Bo był facet właśnie i za 3 okna (sypialnia, kuchnia, pokój Nitki) zaśpiewał 900zł 🤔 Salonu już mu nie dałam zmierzyć 😁
Powiedziałam że się zastanowię.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, Bry!

po prostu nie mam czasu na Nic. Józek chodzi zakatarzony więc jedna wielka masakra, na dodatek kasze. Byłam u lekarza ale nic poza wapnem i drosetux nie dała. wieczne gile mu wyciagam...

a u mnie faaaaaaaaaaaaaaajnie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Impreza urodzinowa udana 🙂 było 30 osób i po prostu wytanczyłam sie na maxa 🙂 Juz dawno z P żesmy tak nie tanczyli żeby od 19 do 7 rano 🙂 z malutkimi przerwami ale my lubimy 🙂 Mąż stanal na wysokości zadania i dostałam swietny aparat i sliczny zestaw z apart Oraz moje ulubione słoneczniki. Dostałam storczyki jak zawsze i głównie kase. No i chyba nie zamierzam szalec z Nia, wole miec na czarna 🙂 ANielka juz zdecydowanie lepiej w przedszkolu, przestala sie moczyc w koncu, ale zauwazylam ze spowodowane to jest odejsciem Pani z grupy takiej jednej, juz nie drze sie zabierz mnie do domu , bo ona tu jest. Tylko grzecznie idzie. i wiecie co, jestem mega z Niej dumna:tyle wierszykow , piosenek, madrych rzeczy z tego przedszkola wynosi. Jestem zadowolona z tych Pan teraz. Zostałam wybrana w radzie rodzicow, wiec musze sie tam starac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - widzisz a tak się martwiłaś o Nikolę w żłobku 🙂 Fajnie, że jej się podoba 🙂
A co do rolet to jakaś masakrycznie droga firma - my za całe mieszkanie zapłaciliśmy 600 zł a dodam że okna mam wszędzie balkonowe.. Mogłaś pytać - dałabym Ci namiar


Ola - daj mi namiar, zadzwonię zapytam.
Bo był facet właśnie i za 3 okna (sypialnia, kuchnia, pokój Nitki) zaśpiewał 900zł 🤔 Salonu już mu nie dałam zmierzyć 😁
Powiedziałam że się zastanowię.....


o matko, jakas masakra z ta kasa. Jak drogo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - jak pójdę z Lenką na spacer to spiszę bo oni mają reklamę dwa bloki dalej 🙂

Marina - przepraszam że zapomniałam o urodzinach, ależ mi wstyd ☺️
Kochana - spełnienia marzeń i niech Ci się ułoży wszystko tak jak tego pragniesz - Ty wiesz o czym mowa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
joł coś bym napisała ale nie wiem co 😮

Mężuś pojechał?
Ja już mam ogarnięte z grubsza, pranie zrobione i zupkę pomidorową z makaronem ugotowaną 🙂

tak pojechał
wczoraj go odwiozłam o 15.00 😞
nie wiem czy się cieszyć czy nie , u nas to jak kurde w kolejce górskiej takie wariacje
raz jest tak miło i słodko ze aż się rzygać chce , a innym razem prawie się zabijamy
nigdy nie wiem czego się spodziewać
wiem jedno nudy nie ma 😁
ja mam w tym tygodniu też pracowity tydzień, zaraz jak zaśnie to idę przynieść trochę drzewa , potem zajmuję się szafkami w kuchni a potem nie wiem zobaczymy
o 21.00 jadę z LEONEM do WETA
zimno jak w psiarni dla mnie to juz zima
dziś Tutli ma połówkowe nie ????
ale czad


BTW szkoda że w ciaże nie można zajść w 22 dniu cyklu ☺️
czy jednak może 🤪 kto wie niezbadane są wyroki Boskie 😉
ale jakby co to i tak by nic nie było bo P. by mnie chyba zabił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...