Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny.
Ja już się w miare ogarnęłam, dlatego się odzywam, ale często nie będę na pewno tu bywala, bo nie mam na nic czasu.
Wojtuś ma pleśniawki cale dnie i noce krzyczy i placze od paru dni chodze jak klebek nerwow z tego niewyspania i zmeczenia :/ Ida mu dodatkowo 3..Poza tym W OGOLE nic nie je ! Dosłownie. Tylko kasze rano mu wcisnę na sile, a pozniej nie tknie nawet obiadu, owoca, chrupka, paluszka, no nic. Aaa i jak uwielbial swoja butelke i pic z niej to przez te cholerne pleśniawki nawet nie pije 😞 Jest strasznie krzyczący, brojący, absorbujący, a ja Az wstyd się przyznac, ale mam go już dosc. Zapisalam go do zlobka, zobaczymy kiedy się dostanie, a ja tak bym chciala isc do pracy, się wyrwac z domu.. Oczywiście już ma faze buntu 2-latka, rzuca się, wije, krzyczy, wali Glowa, bije mnie i żaden sposób na niego nie dziala  jak go zostawiam i wracam do tego co robilam, to będzie się tak dlugo darl, Az wroce do niego wezme go na rece i zaczne uspokajac 🤢 poza tym nawet nie mogę zbytnio mu pozwolic na plakanie, bo Glowa peka mnie i mamie mojej 😞
W poprzedni weekend mialam już pierwszy zjazd na uczelni, siedzialam od 8 do 21, ale jakos naładowałam akumulatory.. poza tym zapisalam się na silownie, w pakiecie mam m.in. zajecia grupowe i chodze na zumbe. Jestem mega zadowolona i nie mogę doczekac się kolejnych zajec 🙂 rewelacja!
Matylda i Ola, bardzo Wam dziewczyny dziekuje. Wasze słowa naprawdę wiele mi dały! :*
Pozdrawiam i całuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Asia - fajnie że już jesteś, nawet wczoraj pisałam do Klaudii czy nie wie jak tam sobie radzisz..
Nie chciałam Ci się narzucać bo wiem jak to jest, trzeba samemu dojść do pewnego etapu kiedy jest się gotowym do spotkania z ludźmi, nie mniej jednak jeszcze musi dużo czasu upłynąć zanim nauczysz się o tym mówić i jako tako radzić sobie z tym uczuciem i pustką które pozostało..
Ale uwierz mi, czas to najlepsze lekarstwo, mówi się że każda żałoba trwa minimum rok.. Trzymam za Ciebie kciuki i całuję
I gratuluję zumby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Asia - fajnie że już jesteś, nawet wczoraj pisałam do Klaudii czy nie wie jak tam sobie radzisz..
Nie chciałam Ci się narzucać bo wiem jak to jest, trzeba samemu dojść do pewnego etapu kiedy jest się gotowym do spotkania z ludźmi, nie mniej jednak jeszcze musi dużo czasu upłynąć zanim nauczysz się o tym mówić i jako tako radzić sobie z tym uczuciem i pustką które pozostało..
Ale uwierz mi, czas to najlepsze lekarstwo, mówi się że każda żałoba trwa minimum rok.. Trzymam za Ciebie kciuki i całuję
I gratuluję zumby 😉


O jej a co się stało 😞?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Asia - fajnie że już jesteś, nawet wczoraj pisałam do Klaudii czy nie wie jak tam sobie radzisz..
Nie chciałam Ci się narzucać bo wiem jak to jest, trzeba samemu dojść do pewnego etapu kiedy jest się gotowym do spotkania z ludźmi, nie mniej jednak jeszcze musi dużo czasu upłynąć zanim nauczysz się o tym mówić i jako tako radzić sobie z tym uczuciem i pustką które pozostało..
Ale uwierz mi, czas to najlepsze lekarstwo, mówi się że każda żałoba trwa minimum rok.. Trzymam za Ciebie kciuki i całuję
I gratuluję zumby 😉


O jej a co się stało 😞?

Nie jestem upoważniona, Asia musi sama powiedzieć... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Asia - fajnie że już jesteś, nawet wczoraj pisałam do Klaudii czy nie wie jak tam sobie radzisz..
Nie chciałam Ci się narzucać bo wiem jak to jest, trzeba samemu dojść do pewnego etapu kiedy jest się gotowym do spotkania z ludźmi, nie mniej jednak jeszcze musi dużo czasu upłynąć zanim nauczysz się o tym mówić i jako tako radzić sobie z tym uczuciem i pustką które pozostało..
Ale uwierz mi, czas to najlepsze lekarstwo, mówi się że każda żałoba trwa minimum rok.. Trzymam za Ciebie kciuki i całuję
I gratuluję zumby 😉


O jej a co się stało 😞?

Nie jestem upoważniona, Asia musi sama powiedzieć... 🥴



Ja się chyba niestety domyślam, Asia wyrazy współczucia, Ola ma rację czas leczy rany 😞

Jeśli chodzi o pleśniawki, Maks to miał i non stop ryczał, miał prawie 40 stopni gorączki, chyba ze wszystkich chorób najciężej było właśnie z tymi pleśniawkami, eh

Trzymaj się Asia cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Magda, gratulacje dla Majeczki, sytuacji z Ł. współczuję...

Tynka nie znam przepisów, ale myślę, że możesz spróbować ze strony moje wypieki, stamtąd zawsze wszystko wychodzi 😉

Dziewczyny mam pytanie, do tych, których dzieci gorączkowały przy ząbkowaniu, jak długo Wasze dzieci gorączkowały i czy trwało to cały dzień czy w określonych porach?

G. nigdy nie gorączkował, ale teraz wyrżnęły mu się 3 czwórki naraz i dalej się przebijają. w środę miał 37.5 nic mu nie dawałam i przeszło, w czwartek miał 37,4 i przeszło, a dzisiaj w nocy miał 37,6 i dałam mu nurofen bo marudził, więc nie wiem czy nie poszła by wyżej. Martwię się, że jest to spowodowane czymś innym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi brzuch ciągle nie działa 😞
Asia kocham cię ale o tym wiesz 😉
dlaczego odzwyczaja sie dziecko od smoczka ???? ☺️
to już czas czy jak ???????????
moja czasem do zaśnięcia ciumka albo w nocy ale i to nie zawsze , nie mam z tym problemu, jakby go nie było to też by jakoś było w sumie tak samo to co też już mam jej nie dawać ????????
u mnie do dupy
ja chora
o reszcie też się nie wypowiadam bo szkoda słów
aha Magda z l taks ię zastanawiałam jeśłi nie chcesz to nie pisz ale czy to co się dzieje między Tobą a ł. ma jakiś wpływ na relacje z Waszymi rodzicami ???? bo przeciez ONI sa małżeństwiem o ile dobrze pamiętam 😮
dobra idę pod kołdrę jak mi LEŃ pozwoli bo mam dreszcze
wrrrrrrrr 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna moja od urodzenia ma 37,3- 37,6 dla mnie to nie gorączka
doktorka powiedziała że widocznie tak ma
ja mam coś podawać dopiero od 39 wzwyż więc nie wiem
moja ze dwa razy miała gorączkę przy zębach ale to tak powyżej 38 i nie wiem o jakich to było porach ale było 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
My dziś na wesele.. na 11-tą mam fryzjera ale tak mi się straszliwie nie chce iść tzn na to wesele bo dziecko skończyło wczoraj jelitówkę a w nocy obudziła się z zapchanym nosem, kicha prycha i ogólnie kicha 🤢
S. ją zaraził.... 😠

Już gadaliśmy z S. że chyba posiedzimy do 23-ej i wracamy, jemu też się nie chce tam jechać dzisiaj..
Poza tym Lena chora to się nie pobawię tak czy siak.. 🤢

Magda
- współczuję sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - to jedź za mnie, bo ja myślę co tu wykombinować, żeby tam nie jechać 🤢 Dziecko mam chore, ledwo na oczy patrzy taka zasmarkana, do tego marudna i płacze cały czas i aż mi głupio ją z mamą zostawiać, bo wiem, że się umęczą obie 🥴 Do dupy to 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...