Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Melduje się tylko szybciutko że w szpitalu złapaliśmy rota wirusa 😠 dlatego większość wczorajszego dnia spędziłam w domu na kiblu 😠 😠 Młody przechodzi łagodnie a Piotr z nim siedzi i śpi w szpitalu i jego nic nie ruszyło 😮
Ogólnie z młodym dużo lepiej ale na pewno 10dni w szpitalu musimy siedzieć bo tyle mamy antybiotyk dożylnie 😞 dziękuje tym które pamiętają i się martwią buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
chorowitki
jak tam sie macie ???
my jutro kończymy tydzień inhalacji , i jedziemy do kontroli , mam nadzieję że jest lepiej bo jeśli nie to się wykończę 😞
chociaż LENA ładnie już kaszle ( brzmi śmiesznie ale przecież o kaszel tu chodziło ) , tylko nie je w ogóle od dwóch tygodni i mówi ciągle ze ją w buzi boli , a po tych sterydach wielce prawdopodobne są pleśniawki , to nie wiem zobaczymy jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
hej
chorowitki
jak tam sie macie ???
my jutro kończymy tydzień inhalacji , i jedziemy do kontroli , mam nadzieję że jest lepiej bo jeśli nie to się wykończę 😞
chociaż LENA ładnie już kaszle ( brzmi śmiesznie ale przecież o kaszel tu chodziło ) , tylko nie je w ogóle od dwóch tygodni i mówi ciągle ze ją w buzi boli , a po tych sterydach wielce prawdopodobne są pleśniawki , to nie wiem zobaczymy jutro



I jak Mati z Leną???
Mojemu za to odwidziało się i nie chce inhalacji... 🥴
Zimnooo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Nina nie jest dobrze
niestety wydzielina niby rozrzedzona ale nie może jej usunąć ( raz tylko niespodziewanie napluła na podłogę )
doszedł antybiotyk, silniejsza dawka sterydu - jeśli w dwa tyg to nie pomoże to jakiś zastrzyk na rozszerzenie oskrzeli
masakra znowu wydałam 150 zł na leki ehhh 😞
ona nie wygląda na chorą, nic jej nie męczy, nie gorączkuje
ale juz widzę co się teraz będzie działo, zaraz pleśniawki, kłopoty z jelitami ehh a i tak nic mi już nie je
no i jakby miała wysoką gorączkę albo jakiś nagły atak kaszlu , albo jakby sie dusiła to od razu pogotowie
z inhalacja było super , bo ostatnio już było krócej to ładnie wytrzymywała , nawet sama trzymała , a teraz to nie wiem bo znowu będzie dłużej
do tego ten antybiotyk to taki syf
powoli mam dość
a to ONA podczas zabiegu
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/09456947949312913064.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
Widzę że tu pustki.
U nas trwają przygotowania do 2 urodzin, które robimy w sobotę. No i rozpoczynamy starania o kolejnego dzidziusia 🙂
Matylda - miałaś już uSG połówkowe? Wiadomo coś?
Marinka - a jak u Ciebie?
No i pozostałe dziewczyny - co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Lena 😞 Jak się zacznie to nie wie kiedy się ma skończyć 😠
Mój też cały czas z kaszlem i gilem chodzi 🥴 Inhaluję go, jest trochę lepiej.
Miało przyjść ocieplenie a tu o rana tylko więcej śniegu 😠
Dziew. ma któraś z Was hemoroidy???
Mati jak się czujesz??? Kasjalena trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Magda gratuluję decyzji !!!!!!!!!!! i trzymam kciuki żeby to długo nie trwało

u LENY za bardzo poprawy nie widzę dziś kończymy antybiotyk ,ciągle nie kasze a słysze to dziadostwo , kontrola dopiero za tydzień
moja wizyta też za tydzień z połówkowym a fizycznie czuje sie OK , dzięki
my urodzin nie robimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
My też nie robimy urodzin, teraz to chyba dopiero 18 - ste będziemy obchodzić 😆
Mati mój miał paskudny kaszel 2 miesiące!!!! Robiłam mu 2 razy dziennie inhalacje i dostał Mucosolvan w syropie i jakoś przeszło.

he he my też zrobimy 18 tkę 🤪
moja Ninuś kaszlała 3 tygodni i tylko syropki na receptę i potem nagle z dnia na dzień przestała ale było słychać że COŚ tam ma i ciężko oddycha , teraz to już trwa 2 miesiące i jestem przerażona bo nic się nie zmieniło a rzekłabym że jest gorzej 😮
miała juz dwa sterydy i inne chujostwa do inhalacji, syropy na kaszel i alergię i antybiotyk i probiotyk ( oczywiście tak jak przypuszczałam po antybiotyku jeszcze długo bedziemy wychodzić z tych kup)
do tego ma jeszcze jakieś liszaje na skórze i kompletny brak apetytu , wiec może to alergia
i waży niecałe 11 kg dokładnie tyle ile w lipcu 2012 ( a ważona byla teraz w związku z dawką antybiotyku)
niebawem na dworze ją wiatr przewróci 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola też miała kaszel i katar też w sumie od grudnia do teraz....
Inhalacje, syropy, antybiotyki i dupa.... miała prześwietlenie płuc - wykluczone zapalenie, testy alergiczne z krwi - nic nie wykazały....

Polecam - 2 łyżki aloesu w płynie, 2 łyżeczki miodu gotować przez 20min w 0,5l wody. I dawać jako syrop do picia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Dawno mnie tu nie było 🙂

Matylda - współczuję choroby dziecku.. Oby jej szybko przeszło.. A wy dalej się upieracie że nie chcecie znać płci? 🙃
Moja Lena też ma całe ciało w liszajach i ciągle mówi, że ją siędzi (swędzi). Ale ja wiem że ona ma na coś alergie tylko nie wiem na co.. A zaczęło się właśnie od MIODU - dawałam jej w wodzie z cytrynką do picia a to zajebiście silny alergen no i od tamtej pory się ciągnie.. Przeczytałam nawet że miód może spowodować wstrząs anafilaktyczny tak jak ukąszenie osy.. Więc jeśli nie wiecie czy dziecko nie ma alergii to bez prób nie podawajcie miodu.. Takie moje zdanie (Magda bez urazy)

Magda
- to trzymam kciuki za pozytywny test po pierwszej próbie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja też lizała miód ale to raczej nie od tego
no zobaczymy
we wtorek kontrola , coś mówiła o jakimś zastrzyku na rozszerzenie oskrzeli
a co do płci to OLA to nie jest takie proste , sama teraz mam wątpliwości
chciałabym mieć niespodziankę , jakakolwiek by ONA nie była ale praktyczniej jednak byłoby znać
nie wiem we wtorek mam połówkowe , P. jedzie ze mną m i zobaczymy jak wtedy się nie dowiemy to już do końca wytrzymamy
głównie chodzi o ubranka niby to lato na pierwsze dni /tygodnie wystarczy cokolwiek coś co mam unisex albo parę rzeczy i tak zamierzałam takich kupić , no ale co z resztą
bedę dopiero wtedy ściągać Lny ciuchy ze strychu i zajmować się praniem ?? nie wiem chyba wolałabym mieć to wcześniej gotowe
do tego oczywiście jakaś presja z estrony P. siostry i teściowej że głupia jestem , że to jakieś fanaberie - tylko że to akurat mam w dupie
no zobaczymy pogadam jeszcze z P. i we wtorek będzie wszystko jasne
nóż widelec będzie jakiś wstydzioch i mimo wszystko nic nie pokaże - zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati a może z Leną jest tak jak u dorosłych tej zimy. Mają długotrwały kaszel. Może lepiej jakiś czas nic nie robić i zobaczyć co się będzie działo??? No inhalacje jej nie zaszkodzą, ale reszta???
Mati mój od lipca waży 12 kg i tak cały czas 🙂 Tyle, że rośnie a nic nie tyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Dziewczyny pewnie któraś podczytuje czasem wiec ☺️
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT DLA WAS, WASZYCH RODZIN I DZIECIACZKÓW 😘 😘 Odemnie i Dawisia

dzięki . wzajemnie
a co do podczytywania ja tu jestem prawie 24 na dobę i wiem że prawie wszystko podczytują , i to dosyć regularnie , więc śmieszne to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Dziewczyny pewnie któraś podczytuje czasem wiec ☺️
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT DLA WAS, WASZYCH RODZIN I DZIECIACZKÓW 😘 😘 Odemnie i Dawisia

dzięki . wzajemnie
a co do podczytywania ja tu jestem prawie 24 na dobę i wiem że prawie wszystko podczytują , i to dosyć regularnie , więc śmieszne to

no coż trudno może tematy sie skończyły, może ktoś po prostu nie chce, no róznie bywa nic nie trwa wiecznie... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati nie nazywaj tego podczytywaniem bo nie ma czego CZYTAĆ 😁 😁

u nas bryndza chłopaki mają anginę (chorzy faceci na bazie, a szczególnie ten starszy - zgroooooza 🤢 🤢), dzieciaki od tygodnia gdzieś śpią na piętrowym a ja sprzątam i gotuję chwilowo. mam 2 małe sałatki w planie i rafaello, w poniedziałek mamy gości to się posiedzi, jutro śniadanko u rodziców a potem chillout 🙂

smacznego jajca kobitki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...