Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej! My juz na swoim ...ech jak mnie wszystko denerwuje. ten kurz i brak mebli... o matko, masakra jakas!!!

Dużo rzeczy jeszcze w pudłach, bo po prostu nie mamy gdzie to schować. ogólnie jestem zadowolona. Facet kończy Nam drzwi zakładać więc, sprzątania będzie dużo.

Niestety brzuch mi się stawia od kilku dni.

Matylda, to zyczę Ci żeby dzidzius miał wszystkie 5 paluszków 🙂 😘 😘

Ola, no cóż my też mieliśmy , Anielka z przedszkola przyniosła, cała grupa miała. Ale wszystkie mieliśmy prawie objawy co napisałaś. Oddałam od razu do badania kał i wyszło ... Bo mnie niepokoiło , że Anielka sie drapała po pupie wieczorem. Dostaliśmy leki ...ale cała rodzina, babcie i dziadki też , bo byli u nas i mieli kontakt. Od tej pory cisza. Ja ogólnie co 3 miesiące oddaje do badania kał, bo wiecznie się denerwuje, że znów wróciło. Zwróciłam w przedszkolu uwagę żeby pilnowały dzieci i kazały im myc częśto ręce.Anielka cały czas mówiła, ze w przedszkolu nie myją. I to większość dzieci powiedziało.

Idę sprzątać i nie mam humoru dziś 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
W końcu jest coś do poczytania 🙂
Marinka - gratuluje mieszkanka, napisz coś o nim - w Wawie? czy w Mławie? Ile macie metrów?
AAAA No i przede wszystkim gratuluje Gniewka 😉
Matylda - dobrze, że u Ciebie i dziecka też wszystko ok, z tymi paluszkami wierzę że będzie wszystko dobrze i nie będzie ich więcej....
Ola - współczuje, też miałam jako dziecko i nigdy nie zapomnę smaku tej okropnej tabletki na to dziadostwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł
no ja tam się nawet nie przejęłam tymi paluszkami ,z resztą i tak nic nie wiadomo ale lekarz musiał to powiedzieć , ważne że zdrowe
Marina pocieszę Cię , my to mieszkanie mamy 2 lata i jeszcze mebli nie mamy i teraz kiedy już wybraliśmy, pojeździliśmy okazało sie że jak urodzę P. wyjeżdża na 4 mce wiec i tak bedę z dziećmi na wsi , więc najpierw musimy zamówic meble i szafy tam bo się nie zmieścimy 🤢
GRATULUJĘ GNIEWKA !!!!!!!!!!!!!!!

Magda a jak u Ciebie sytuacja w tym cyklu działacie czy czekacie już na wynik ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie, że jest co poczytać.

🤪 🤪

Magda z P to jest 61,5 m2. Kupilismy w Mławie + 17 m2 ogrodek 🙂 na parterze. Umowe podpisalismy 15 marca a juz od dwóch dni nocujemy tu 🙂 ekipa weszła i błyskawicznie wszystko zrobiła. To sa trzy pokoje. Dzieci mają dużu, my mniejszy i aneks +salon+ogródek 🙂
Mieszkanie fajne 🙂 bo przez okna widzimy same ozdobne krzewy i mamy tak intymnie 🙂 Osiedle zamykane , monitorowane 🙂 mamy parking. Ogólnie bardzo fajnie i jesteśmy zadowoleni, tylko no mówię nie mamy mebli , bo po prostu Nam nie starczyło 🤢 ale najważniejsze, że na swoim. Mamy stolik mały i jemy Na nim. kanapy brak, szaf brak. No ale tez nie chcemy bule czego kupować, więc postanowienie jest takie: teraz alarm + rolety antywłamaniowe, potem wielki stół z krzesłami, potem meble i kanapa do salonu... No nic nie zrobimy jak kasy nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, ja wiem, wiem, że da sie mieszkać i bez. jakos specjalnie mi te kartony nie przeszkadzają powiem Ci. Dziękuję za gratulacje 🙂 🙂 🙂 No imie jeszcze w trakcie wyboru ale coraz bardziej do Gniewka się przekonujemy 🙂 Cały czas przewyższa u nas Staszko.


Matylda, zapomniałam Ci ostatnio powiedziec, że śniło mi sie , że rodziłyśmy razem i urodzimyłyśmy synów 🤪 🤪 🤪 ☺️ ☺️ a Ty w białych skarpetkach 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 No cyrk na kółkach w tym śnie. Darłyśmy sie strasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - u nas podejście nr 2 i czekamy na wynik.
Ale już wiem (mam przeczucie) że pusta próba....
No nic - w maju będzie podejście nr 3...

Marinka - fajnie, z tm ogródkiem... ogólnie urządzanie mieszkania to świetna sprawa... A Gniewko bardzo mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Fajnie, że jest co poczytać.

🤪 🤪

Magda z P to jest 61,5 m2. Kupilismy w Mławie + 17 m2 ogrodek 🙂 na parterze. Umowe podpisalismy 15 marca a juz od dwóch dni nocujemy tu 🙂 ekipa weszła i błyskawicznie wszystko zrobiła. To sa trzy pokoje. Dzieci mają dużu, my mniejszy i aneks +salon+ogródek 🙂
Mieszkanie fajne 🙂 bo przez okna widzimy same ozdobne krzewy i mamy tak intymnie 🙂 Osiedle zamykane , monitorowane 🙂 mamy parking. Ogólnie bardzo fajnie i jesteśmy zadowoleni, tylko no mówię nie mamy mebli , bo po prostu Nam nie starczyło 🤢 ale najważniejsze, że na swoim. Mamy stolik mały i jemy Na nim. kanapy brak, szaf brak. No ale tez nie chcemy bule czego kupować, więc postanowienie jest takie: teraz alarm + rolety antywłamaniowe, potem wielki stół z krzesłami, potem meble i kanapa do salonu... No nic nie zrobimy jak kasy nie ma 🙂



Znam nawet b. dobrze Mławę 😆 to ode mnie jakieś 60 km. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
o ja Cie Natka ale niezle. Mi sie ogólnie tu nie podoba nic, ani miasto ani ludzie. mam nadzieje, że to kwestia lat i się wyprowadzimy. Ale póki co trzeba sie cieszyć z tego co ma 🙂


Hehe 🙂 No mnie też się nie podobało przyznam szczerze, a i ludzie byli oziębli. 🤢
Jasne ciesz się z tego co masz 😆
Ale uwielbiałam spacerować po Mławie wieczorami, jest tam na Warszawskiej taki stary dom koło szkoły, podobnież jakiś pisarz tam mieszkał. Wiesz co wstyd się przyznać, ale wyleciało mi z głowy to znane nazwisko ☺️
Ogólnie mile wspominam lata tam spędzone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł

Ale ja nie napisałam że Lena ma owsiki tylko jest takie podejrzenie. 🤨
Wydaje mi się, że bym zauważyła w kupie, zwłaszcza, że ostatnio wymazała się cała własną wyjęta z pieluchy 🤢 🤪 i niczego nie widziałam jak ją kąpałam ( o zgrozo - myślałam że będę rzygać)
Tak więc nie ma czego współczuć, aczkolwiek robię jej te 3 próby i jutro S. zawiezie materiał do badania.

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
uśmiałam się z tej kupy ale wiem co masz na mysli
moja w mieście często ganiała półnago żeby mieć bliżej do nocnika iw tym biegu dwa razy zrobiła kupkę na dywan
o matko, dobrze że gęsta była bo z trudem powstrzymywałam "torsje" 😉
miłej niedzieli


P.S. ale zaczęłam od KUPY ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
U nas też problem z nocnikiem, nawet jak lata na golaska to nie usiądzie, jedynie w ubraniach 🤢
My dzisiaj idziemy na chrzest, ja będę matką chrzestną 10-miesięcznego Piotrusia-przyjaciółki synek 🙂 Pewnie zobaczycie zdjęcia na fb 😁
Poza tym wczoraj byłam u fryzjera, ścięlam trochę włosów i wycieniowałam 🙂 Myślę nad zafarbowaniem się na czekoladę z refleksami toffi 🙂
Wojtek nadal nie mówi, ale troszkę wygrzeczniał i zmądrzał ☺️
Na żłobek nadal czekam, od września.. 😠
Ola no to trzymam kciuki, żeby to jednak nie były owsiki 🙂
Marina gratuluję synka, imię Gniewko mi się podoba 😜
Matylda mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z tymi paluszkami maleństwa 😘
Pokażcie jakieś zdjęcia swoich dzieciaczków, bo tak dawno niektórych nie widziałam.. 🤨
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Melduję że owsików nie ma 🙂

Zaczyna się gorączka przedślubna wrrrrr, muszę jechać w tygodniu szukać butów bo w maju przymiarka i już muszę mieć te docelowe 🤢 To nie na moje nerwy.. Muszę tez jakąś sukienkę kupić na dzień po ślubie i muszę wziąć jakąś taką żeby się nadawała na sesję narzeczeńską która też chyba w maju razem z próbnym czesaniem i makijażem (muszę to zgrać razem co łatwe nie będzie) - OMG - już bym chciała żeby było po weselu 🤢
No to ponarzekałam - dziękuję za uwagę 🙃

Co myślicie o tej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda gratulacje !!! 🙂 szybko poszło, nie?? :P

Ola bardzo ładna ta sukienka, taka subtelna elegancja... 🙂

no i pogoda nam się zmyła ale my jeszcze na ostatnie promienie słońca zdążyliśmy - dzisiaj o 8.30 już na rowerku śmigaliśmy z młodym a tak to codziennie po południu jeździmy jak jest ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Magda mega gratulacje , dobrze że szybko się udało , my z tego wątku to jednak super płodne jesteśmy 😉
a beta z którego dnia cyklu bo taka "maleńka" aczkolwiek na pewno ciążowa
ja tam w sumie w żadne bety już nie wierzę , moja nie rosła a jestem w tym tygodniu w którym jestem 😉
też mam się dobrze
ciąży nie widać, nie słychać , także często zapominam że w ciąży jestem



moja LENA ma już komplet 5tek więc to chyba jednak nic nadzwyczajnego
dziewczyny a czy WASZE dzieci mają jakiś bilans dwulatka ???
bo mi nic na ten temat nie wiadomo
jutro jedziemy do kontroli i szukać jednak pulmonologa bo nic nie pomogło to zapytam

buziaki dla LENKI i Mikołaja i wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny,
Matylda - moja beta jest z początku 4 tygodnia... Podobno jest ok 🙂 Termin na grudzień 🤢
W środę idę do lekarza.
Swoją drogą napisałam Ci wiadomości na fb - milczysz 🤢 😉

Ola - ja się nie wypowiadałam, ale mi również sukienka się b. podoba.

aa i bilans już miałyśmy - wszystko ok, 89cm i 14kg..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...