Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim 🙂
Mój Mały to też jakimś specjalnym akrobatom nie jest 😁 Raz kopnie, raz nie.. zależy kiedy ma na to ochotę 😁 Ani razu nie zdarzyło się, żeby kopnął, a mnie by zabolało 😁 Może i na to przyjdzie czas.
W ogóle to ja się strasznie filmuje tym spaniem na plecach i na prawym boku!!!! Staram się zasypiać na lewym ale za chwilę budzę się po drugiej stronie, albo co gorsza na plecach ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂
Mój Mały to też jakimś specjalnym akrobatom nie jest 😁 Raz kopnie, raz nie.. zależy kiedy ma na to ochotę 😁 Ani razu nie zdarzyło się, żeby kopnął, a mnie by zabolało 😁 Może i na to przyjdzie czas.
W ogóle to ja się strasznie filmuje tym spaniem na plecach i na prawym boku!!!! Staram się zasypiać na lewym ale za chwilę budzę się po drugiej stronie, albo co gorsza na plecach ;/

Mam to samo Klaudia.. nie potrafię przespać nocy tylko na lewym boku - to jest niewykonalne 🥴. Ale dzisiaj jak mnie mała obudziła własnie jak spałam na prawym to się wystraszyłam i od razu myśl " przecież ją przyduszam" bo na lewym boku nigdy mnie w nocy nie budzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że wiecej jest dziewczynek, dziwi mnie to bardzo bo ok. miesiaca temu gdy czekałam do ginekologa to kobietki rozmawiały między sobą, że w naszym szpitalu rodzą sie same chłopaczki 🙂 wtedy nie znałam jeszcze płci i tak sobie myślałam hm... czyżby moje odczucia były złe... a tu jednak u mnie dziewczynka i na forum więcej kobietek będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam problem ze spaniem, ale jak leże na prawym boku lub na brzuchu to malutka kobie wtedy bardzo i musze sie na lewy przełożyć, tak mnie to zastanawia jak jej jest najwygodniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂
Mój Mały to też jakimś specjalnym akrobatom nie jest 😁 Raz kopnie, raz nie.. zależy kiedy ma na to ochotę 😁 Ani razu nie zdarzyło się, żeby kopnął, a mnie by zabolało 😁 Może i na to przyjdzie czas.
W ogóle to ja się strasznie filmuje tym spaniem na plecach i na prawym boku!!!! Staram się zasypiać na lewym ale za chwilę budzę się po drugiej stronie, albo co gorsza na plecach ;/

Mam to samo Klaudia.. nie potrafię przespać nocy tylko na lewym boku - to jest niewykonalne 🥴. Ale dzisiaj jak mnie mała obudziła własnie jak spałam na prawym to się wystraszyłam i od razu myśl " przecież ją przyduszam" bo na lewym boku nigdy mnie w nocy nie budzi


dziewczyny, toż to schizy można dostać z tym spaniem 🥴
ja staram się spać na lewym, ale przyjcież to jest niewykonalne, obracam się tez na prawy, na plecach prawie w ogóle
ale można do głowy dostać, spisz, budzisz się i pierwsze co myślisz to na jakim boku jesteś 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂
Mój Mały to też jakimś specjalnym akrobatom nie jest 😁 Raz kopnie, raz nie.. zależy kiedy ma na to ochotę 😁 Ani razu nie zdarzyło się, żeby kopnął, a mnie by zabolało 😁 Może i na to przyjdzie czas.
W ogóle to ja się strasznie filmuje tym spaniem na plecach i na prawym boku!!!! Staram się zasypiać na lewym ale za chwilę budzę się po drugiej stronie, albo co gorsza na plecach ;/

Mam to samo Klaudia.. nie potrafię przespać nocy tylko na lewym boku - to jest niewykonalne 🥴. Ale dzisiaj jak mnie mała obudziła własnie jak spałam na prawym to się wystraszyłam i od razu myśl " przecież ją przyduszam" bo na lewym boku nigdy mnie w nocy nie budzi


dziewczyny, toż to schizy można dostać z tym spaniem 🥴
ja staram się spać na lewym, ale przyjcież to jest niewykonalne, obracam się tez na prawy, na plecach prawie w ogóle
ale można do głowy dostać, spisz, budzisz się i pierwsze co myślisz to na jakim boku jesteś 😮 😮

w ciąży to same schizy się ma.. 🥴 nawet spanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobitki, bo tak sobie właśnie oglądam na allegro łóżeczka, pościele itp.
jakie macie zamiar kupić łóżeczko?? drewniane czy turystyczne?
ja raczej skłaniam się do drewnianego, znalazłam sobie nawet kilka aukcji z świetnymi wyprawkami, typu łóżeczko, materacyk, pościel itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
tyminka widziałam ze miałaś suwaczek, wklej sobie ten kod co ci się utworzył do zakładki "forum" w "mój profil" i będziesz go miała cały czas


o hehe dzięki a tak się zastanawiałam jak to zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kobitki, bo tak sobie właśnie oglądam na allegro łóżeczka, pościele itp.
jakie macie zamiar kupić łóżeczko?? drewniane czy turystyczne?
ja raczej skłaniam się do drewnianego, znalazłam sobie nawet kilka aukcji z świetnymi wyprawkami, typu łóżeczko, materacyk, pościel itp



ja znowu odwrotnie zmierzam sie bardziej do turystycznego bo znalazlam wlasnie fajne na allegro ktore mi sie podobaja 🙂

a co do spania na boku lewym to tak samo mam budze sie w nocy i pierwsze co korde leze na prawym i przewracam sie na lewy i tak non stop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziołszki 🙂

Wróciłam z "pracy" a teraz na zakupy wybywam. Zakupiłam nowe miesięczniki "m jak mama" i "będę mamą" więc będę miała co wieczorem poczytać.

Mnie zgaga męczy od bardzo dawna - jak ciebie Kmatus - ale mi pomaga jabłko na szczęście.
W kwestii kopniaków to u mnie jest tak że ja je czuje w środku a na zewnątrz, jak ktoś rękę położy to tego nie czuje.

Tyminka - witamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Hej dziołszki 🙂

Wróciłam z "pracy" a teraz na zakupy wybywam. Zakupiłam nowe miesięczniki "m jak mama" i "będę mamą" więc będę miała co wieczorem poczytać.

Mnie zgaga męczy od bardzo dawna - jak ciebie Kmatus - ale mi pomaga jabłko na szczęście.
W kwestii kopniaków to u mnie jest tak że ja je czuje w środku a na zewnątrz, jak ktoś rękę położy to tego nie czuje.

Tyminka - witamy na forum.



o jaa a ja myślałam że w 25 tyg ciąży to juz mi będą guzy wyłazić .
Co do łóżeczek to powiem Wam, że mi sie najbardziej na allegro podobaja te z moskitierami ( ta baldachimy) hehe przepiękne.
Mąż po woli kończy dom więc w styczniu mam nadzieje meblować pokoik dla malutkiej juz tak sie nie mogę doczekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Hej dziołszki 🙂

Wróciłam z "pracy" a teraz na zakupy wybywam. Zakupiłam nowe miesięczniki "m jak mama" i "będę mamą" więc będę miała co wieczorem poczytać.

Mnie zgaga męczy od bardzo dawna - jak ciebie Kmatus - ale mi pomaga jabłko na szczęście.
W kwestii kopniaków to u mnie jest tak że ja je czuje w środku a na zewnątrz, jak ktoś rękę położy to tego nie czuje.

Tyminka - witamy na forum.



ja chyba tez musze zaczac kupowac sobie takie gazetki i zaczac sie doksztalcac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja przyjaciółka teraz urodziła brała do szpitala ciuszki w rozm. 54 i 62 i miała tez mniejsze 45 czy cos takiego to mówi, że najlepsze były te najmniejsze bo w innych to nóżki sie motały w spioszkach i tylko materiałem zarzucał 🙂 mały miał 52 cm i 3,5 kg. więc teraz sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...